Dea Orh concept store

09. listopadu 2018 19:13
Offline Dali2011
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2018 11:20

Korsičanka Vím, že se tobě Champaca líbila a na Tolu jsme na tom byly podobně, to musím taky ještě testnout;) Ale musím říct, že testovací papírky mám od našeho setkání stále a voní dodnes;)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 11:26

Dali2011  Tak já je po pár dnech vyhazuju - v tomto případě chyba

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 14:48
Reakce na slniecko:

No, až by sa náhodou porcovali Tolu ...

​Taky bych se přidal.

Offline Chandler
Avatar
14 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 11:44
Reakce na whiskas:

​Máš nějaký tip, co stojí za vyzkoušení? 

Dosud mám vyzkoušeno:

Tabacco Toscano (tabák, vanilka + kůže alá březová kůra) 

Aqua di Cuba (tabák + totálně animální med, řekl bych, že je v podstatě nenositelá a drží jako přibitá!)

Nostalghia (interier nového automobilu :-), zajímavé).

V plánu mám vyzkoušet jěště:

Melograno 

Pot pourri

Ambra

Lavanda Ambrata

Muschio

Opoponax

Vaniglia

Fieno

Cinquanta

Caprifoglio

Acqua di Sicilia 

Tohle je jen můj výběr ze sortimentu. Nevím jestli tam budou mít celý sortiment.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 13:17

Chandler whiskas  Ty dvě tabákovky jsou parádní a Melograno je pěkná dámská vůněMyslím, že jich tam mají dost. Ale jsou to kolínské, takže výdrž různá

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 14:07

Chandler Moc děkuju, to je široký záběr . Alespoň bude co "studovat". 

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 14:08

Korsičanka Díky. Mně se velmi líbí Montabaco od Ormonde Jayne ..., bohužel patří k těm dražším. 

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 14:12

Mluvila jsem s paní "majitelkou" (?) z Dea Orh ohledně těch sad vzorků, které mají na webu OJ a ne, u nás dostupné nejsou . Ale byl mi udělán vzorek Montabaco a Woman. 

Offline Chandler
Avatar
14 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 15:42
Reakce na whiskas:

Chandler Moc děkuju, to je široký záběr . Alespoň bude co "studovat". 

​Široký záběr? Ne, ne. To je jen bezbřehá zvědavost.

Offline Chandler
Avatar
14 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 15:44
Reakce na whiskas:

Mluvila jsem s paní "majitelkou" (?) z Dea Orh ohledně těch sad vzorků, které mají na webu OJ a ne, u nás dostupné nejsou . Ale byl mi udělán vzorek Montabaco a Woman. 

​Montabaco mám taky v merku. 

U ostatních značek jsem zvědavý na tyhle kousky:

MiN New York

Dahab

Moon dust

 

Unum

Ennui Noir

LAVS

 

Nobile 1942

Fougere Nobile

Offline Chandler
Avatar
14 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 15:49
Reakce na Korsičanka:

Chandler whiskas  Ty dvě tabákovky jsou parádní a Melograno je pěkná dámská vůněMyslím, že jich tam mají dost. Ale jsou to kolínské, takže výdrž různá

​Obě ty tabákovky mají výdrž vynikající (Acqua di Cuba téměř nekonečnou). Uvidím, co se vyklube s těch dalších. Nejzvědavější jsem asi na Pot pourri. U toho Melograma jsem v nějakých diskuzích zaznamenal, že je nositelná i pro muže. No uvidím. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 15:54

Chandler Melograno mi určitě nepřijde jako typicky dámská, pro mě unisex. Vůni Pot pourri osobně nedávám ani ve formě parfému, ale na mužské kůži může vyznít jinak.

Jinak ennui_noir i LAVS jsou super. Ty určitě zkus.  Mně se od MiN New York ještě hodně líbí Shaman, byť už mi jde kapku do pánska, ale u pačuliovek mi to nevadí. A Plush taky. 

Offline Chandler
Avatar
14 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 14:44

wendulka 

Děkuji za tip. Shamana vyzkouším taky. Jen tady mám trochu obavy z toho pačuli. S pačuli se moc nekamarádím, když je v kompozici moc výrazné. Snesu ho jen jako týmového hráče v pozadí. :-)

Plush vypadá slibně.

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 18:46

Já hlava děravá zapomněla ohlásit, že ve středu naskladnili zboží! (Melograno a spol)

Cervanek
Avatar
21. února 2019 19:46

Děkuji všem za upozornění na tento obchod v centru - krásné místo na odreagování se. (A Melograno - bude příště, teď jsem před krátkou cestou odešla jen s pačuli mýdlem - jdu si ho vybalit)

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 02. května 2019 18:50

Míjela jsem obchod, když měli ráno ještě zavřeno. Výloha příšerná (jakési kýčovité skleněné a porcelánové dekorace mezi cukrovinkami a do toho zasazeno pár krabiček od Santa Maria Novella); kdybych nevěděla odsud, o co jde, tak si vůbec nepředstavím, že by se tam mohly prodávat niche vůně.