"1907" Košice a Bratislava

25. zaří 2017 19:28
Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 18:05

Já mám ted trochu nějaké přednáškové aktivity na Slovači, tak snad někdy se dostanu aj do Košic

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 22:04
Reakce na Placidus:

Parádne fotky  Už sa teším do Košíc 

Korsičanka súhlasím s ostatnými, sekne ti to 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 01. října 2017 10:56
Reakce na sisa.b:

Díky!

+ haschm  Hlavně si objednejte počasí Když jsem v so přijela, lilo jak z konve a vypadalo to na víkend uvnitř (což by mi v případě 1907 vůbec nevadilo)

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:01
Reakce na Korsičanka:

 Kočka jsi, ale to já vím dávno. To musela být super návštěva Košic se sympatickým doprovodem. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:04
Reakce na Renusatko:

Díky, ale už toho nechte! Košice fakt mnohokrát zajímavější než Bratislava, jen škoda, že pro nás tak daleko:(

Do Blavy můžeme přeci jen podniknout z Brna jednodenní výlet...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:04
Reakce na haschm:

Dej vědět, hned jedu s tebou, Marcello:)

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:09
Reakce na Korsičanka:

Doufám, že Bratislava bude příště v nějakém dobrém termínu. Moc ráda bych se přidala. Košice jsou daleko, hlavně já úplně nejsem cestovatel. Když ale slyším, jak je tam krásně, tak snad se tam někdy podívám. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:16
Reakce na Renusatko:

Dobrý termín třeba vyjednat a nezbývá moc času - ač se to počátkem října nezdá

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:55
Reakce na Korsičanka:

Díky, ale už toho nechte! Košice fakt mnohokrát zajímavější než Bratislava, jen škoda, že pro nás tak daleko:(

Do Blavy můžeme přeci jen podniknout z Brna jednodenní výlet...

Som síce samozrejme strašne urazená , ale fakt je, že máš pravdu. Z Bratislavy komouši obrovskú časť starého mesta proste zrovnali so zemou, Košice predsa len dopadli lepšie. Plus - na rozdiel od Bratislavy, kde je centrum už viac menej len turistické - Košice sú žijúce mesto.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 01. října 2017 13:30
Reakce na slniecko:

Promiň Luci, ale vidíš to sama:  "žijící" je ten spávný výraz

Cervanek
Avatar
01. října 2017 13:37
Reakce na Korsičanka:

Promiň Luci, ale vidíš to sama:  "žijící" je ten spávný výraz

Na Bratislavu mi nesahejte, prosim.

Je to mesto, co ma smrnc a atmosferu, jezdim tam sice malo, ale rada. Dycha z ni uz na me jih - kousek Vidne, kousek Budapesti, Dunaj - ma milovana reka, ktera zasahuje nekdy i divoce do dalsich zemi kolem. Blava ma i krasne okoli a podarenou galerii Danubiana, kam lze zajet i lodi.

na Kosice se samozrejme take tesim - maji i krasnou botanickou zahradu - tam pujde manzel (botanik) a ja pujdu do 1907 a sejdeme se oba u vinecka ve starem meste. Uz to mam vymyslene 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 01. října 2017 13:55
Reakce na Korsičanka:

Veď je to pravdy, začala som tak len zo žartu .

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 18:01
Reakce na Korsičanka:

Vďaka MiJo, vysokokvalitné články môžem čítať kedykoľvek. Štefan píše pútavo, má nepochybne talent, zaujal a vzbudil môj záujem Warszawu minimálne vyskúšať. K Vierke už tuším putuje, naša malá Micuška má veľký nos na vône a verím, že ju Warszawa nadchne. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 18:18
Reakce na milacka:

I mě W. nadchla, Dari, měla jsem vzorečíček Už na ni šetřím:)

A Štefan? Má vystudovanou filosofii a nadání na kdeco. Evka dobře ví, proč si ho ke spolupráci vybrala

Cervanek
Avatar
05. listopadu 2017 18:20
Reakce na milacka:

Warszawa je zvlastni vune. Prvni pricichnuti me spis zklamala, mozna jsem cekala neco jineho. Ale postupne si ukrajovla z me duse diky vintage jasminu a neceho starosvetskeho. Sice je Warszawa od nas daleko, za to do Krakowa mame kousek a z jeho starych kamennych ulicek dychaji stare krasne casy tez a tak nejak vubec miluji Polsko pro jeho ruznorodost - bydlim na hranici, a tak vune Warszawa se mi dostava nejak pod kuzi. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 18:35
Reakce na Cervanek:

Já jsem Warszawou naprosto okouzlena od první vteřiny, s recenzí si dávám načas a pro jistotu, až do doby publikování, nevyhledávám názory a recenze druhých. Přečtu si je ráda, ale až pak.  

Ale s tím "vintage jasmínem" ti musím dát za pravdu. Warszawa je pro mě něco jako návrat Poisonu od Diora. Není to stejné, ani nemůže být, ale ani já nejsem stejná... vyvolává však ve mě podobné emoce.

Cervanek
Avatar
05. listopadu 2017 19:49
Reakce na domenica:

Vsichni se menime, Moniko a i nase chute na vune.

Dioruv Poison me s Warszawou nespojuje spis neco z Jardin de Bagatelles nebo neco z QVLP a neco, na co nemohu prijit, nemohu se od toho odtrhnout. Citim ale take silny emocni zasah.

Myslim, ze mi z Warszawy neco nakonec prileti 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 20:07
Reakce na domenica:

"Já jsem Warszawou naprosto okouzlena od první vteřiny."

Máme to stejně, Moni, a to jsem ještě nedostala plný zásah:)))

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 20:51

Tak jsem se na webu frangipani.cz dozvěděla, že

1.12. 2017 otevírá 1907 e - shop a dokonce bude mít i nějaké slevy!

/https://parfumerka.wordpress.com/2017/11/20/vanocni-nabidka-a-slevove-kody-ceskych-a-slovenskych-niche-parfumerii/