Ingredients

19. srpna 2014 09:02
Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 19. srpna 2014 09:02

Ingredients je kamenný obchod v Praze na adrese Jáchymova 2 (aneb "cestou z Pařížské u Gucciho doleva")

Aktuálně jsou v nabídce značky:

Sisley, Frédéric Malle, Clive Christian, Kilian, Amouage, Maison Francis Kurkdjian, Aesop, Mona di Orio, Comme Des Garcons, Byredo, Nasomatto, Aedes de Venustas, LM Parfums, Histoires de Parfums, Escentric Molecules, Boadicea the Victorious, svíčky od Cire Trudon a kosmetika Eve Lom.

Nově tento týden rozšiřuje již tak skvělou nabídku o značku Diptyque, která se tímto opět vrací do  Prahy (dříve ji vedli v SIMPLE concept store v Pařížské).

Doporučuji navštívit osobně tenhle vizuálně strohý obchod s obsluhou nevídaně fundovanou a milou, které nevadí, že chcete zkoušet více vůní, dobře poradí a nic nenutí. 

 Jaké jsou vaše zkušenosti?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 00:57

Nakupovala jsem zde již několirát a musím potvrdit výborné zkušenosti, obsluha je moc milá. Poskytují i vzorečky na vyzkoušení a jsou připraveni vyrobit je i od těch vůni, od nichž nemají originální a to i v případě, že si vůbec nic nekoupíte. To přece jen není pro většinu našich parfumérií stále obvyklé a to je třeba ocenit.

Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 06:18

Taky potvrzjui, ze v ingredients jsou mili a nabali vam vzorku, ze to skoro neunesete. 

Nevite, nekdo, proc v simplu uz nemaji Diptyque? Vsimla jsemsi toho, myslela jsem, ze je to jen "vypadek" v zasobovani. Fajn, ze je v Ingredients, jejich svicky jsou nej. 

Offline kwitek
Avatar
130 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 11:33
Reakce na foxy:

Taky potvrzjui, ze v ingredients jsou mili a nabali vam vzorku, ze to skoro neunesete. 

Nevite, nekdo, proc v simplu uz nemaji Diptyque? Vsimla jsemsi toho, myslela jsem, ze je to jen "vypadek" v zasobovani. Fajn, ze je v Ingredients, jejich svicky jsou nej. 

V Ingredients mají Diptyque? :-)

V Simple Concept jsem si na jaře ještě stihla koupit Volutes.. A už ho nemaj vůbec jo..

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 11:43
Reakce na kwitek:

Budou mít zanedlouho. Včera se v Ingredients už domlouvali, kam ho umístí.

Jak jsem pochopila při poslední návštěvě Simple Concept, tak tam se s vůněmi rozloučili asi kompletně.

Offline kwitek
Avatar
130 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 11:51
Reakce na wendulka:

Budou mít zanedlouho. Včera se v Ingredients už domlouvali, kam ho umístí.

Jak jsem pochopila při poslední návštěvě Simple Concept, tak tam se s vůněmi rozloučili asi kompletně.

Tak hlavně že bude někde (konkrétně za rohem :-D)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 15:17
Reakce na kwitek:

zase mi to nejde vložit herdek

No vida a hned jo.

Chtěla jsem napsat, že jsem zvědavá, za jaké ceny, protože Concept Store je měl za opravdu slušné.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 19:08

Jak je to v Ingredients se sortimentem Amouage? Mají i extraity, případně tělovou kosmetiku?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 19:11
Reakce na cinkja:

Ne, zatím mají jen základní dámské a pánské vůně v koncentraci EdP, jen Beloved chybí a dokonce zatím nejsou ani Opusy z Library Collection, které avizovali, že budou mít. Pokud jde o extraity, tak tam jde o to, že by je distributor musel objednat z Anglie, ale prý se zkusí ještě poptat. S tělovou kosmetikou nevím, na tu jsem se neptala.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 19:14
Reakce na wendulka:

Moc děkuji za odpověď. Teď jsem měla prázdninovu pauzu, ale už se tam moc těším.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 19:15
Reakce na cinkja:

Extraity ani tělovou kosmetiku (zatím?) nemají. Memoir extrait budu muset vyzkoušet jindy a jinde.  Ale jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet Journey Woman.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 19:19
Reakce na domenica:

S těmi extraity mám, v závislosti na místní diskuzi, také brouka v hlavě.

A Journey Woman mě zklamala, hodně. Už jsem to psala jinde, ale jediné souhrné slovo - protivná.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 19:26
Reakce na cinkja:

Jinde tady? Kde prosím tě, naveď mě. I když si najedu na přehled tvých příspěvků, nerozklíčuju v rychlosti, který se týká Journey, leda bych je postupně rozklikávala. Díky. Jsem zvědavá, jestli se ti nelíbí tak jako mě nebo jinak. :-)

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 19:32
Reakce na domenica:

Tady http://www.parfumanie.cz/forum/detail/niche-a-exklusivky:c2/t80.htm, dojmy z prvního a jediného zkoušení.

Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 20. srpna 2014 20:51
Reakce na náťa66:

Simple je mel tusim za ceny jako eshop Diptyque, aspon pokud jde o svicky. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 18:39

S Ingredients mám jen ty nejlepší zkušenosti. Včera mi pán přinesl k vyzkoušení dvě vůně od  Diptyque (a to je ještě neměli vystavené) a byl velmi milý a ochotný.

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 01. října 2014 10:07

Nevíte prosím kolik tam stojí vůně Histoires  de Parfums a jaké velikosti mají? Děkuji :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. února 2016 13:26

Možná to už někdo víte, ale pro jistotu to dávám i sem. V Ingredients budou letos rozšiřovat sortiment. Kvůli neustálým dotazům ze strany zákazníků se chystají zřídit stánek pro vůně Creed, zároveň by na častá přání zákazníků mělo dojít ke spuštění e-shopu.

To mě osobně sice až zase tolik netrápí, potěšující je pro mě ta druhá zpráva, jelikož už je definitivně jisté, že tou druhou značkou bude opravdu Profumum Roma, předpokladem je vzhledem k aktuální přednosti Creedu druhé pololetí letošního roku, zhruba srpen.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 03. února 2016 15:39
Reakce na wendulka:

Víme a těšíme se.  Především na Profumum Roma, ale zkoušela zrovna minulý týden 2 vůně Creed a byly hodně pěkné obě, především Aberdeen Lavander (jemně žvýkačková levandule).

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 03. února 2016 16:50
Reakce na wendulka:

Z Profumum Roma jsem také nadšená .