Premiere Avenue

24. ledna 2017 15:30
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 15:30

http://www.shopping-premiereavenue.com/accueil.home.fr.html

První objednávka a dojmy, které ve výsledku vedou k neutrálnímu hodnocení:

Pozitivně zapůsobila okamžitá expedice balíčku spolu se zasláním sledovacího kódu zásilky, nulové poštovné.

Negativní bylo mlčení na několik mailů s dotazem na osud zásilky, která podle sledování uvízla v Německu s informací, že se jako nedoručená vrací zpět odesilateli.

Pozitivní byla reakce ze strany obchodu (dvěma maily - jeden v angličtině, druhý ve francouzštině) poté, co zásilka byla doručena, zda je vše v pořádku.

Negativní bylo zjištění, že na etiketě s adresou došlo ke zkomolení názvu ulice a města (v kontaktních registračních údajích byly uvedeny správně).

Samotný parfém je od výrobce dobře zabalen (napevno uložen ve vyztužené krabičce), v obchodu ho jenom lehce zahalili do jedné vrstvy bublinkové fólie a volně dali do podstatně větší krabice. Ta sice byla opatřena páskou upozorňující na křehkost zboží, ale nedělám si iluze o způsobu manipulace... K zásilce byly přiloženy tři vzorky (škoda, že jsem to nevěděla dřív - požádala bych asi o jiné). Nic se nerozbilo, ale nevím, zda tak balí vždy, nebo spoléhali na solidní ochranu flakónu již od výrobce.

Když to tedy zrekapituluji, tak obchod lze považovat za důvěryhodný. Až trochu otrne mně i peněžence, možná tam objednám zase .

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 23:05
Reakce na Fleur:

Krabice ještě ujde. Horší je, když ti to takhe ledabyle obalené a dané v papírové taštičce přijde jen v igelitové obálce - viz allaviolettaboutique.

Jinak co se týče stížností na nekomunikaci, ona i rychlá komunikace je někdy výživná. Teď mám opět čerstvý zážitek pro změnu s odpovědí s přidrzlou poznámkou z holandské parfumarie, jak jsem se zmínila včera. Včera jsem se e-mailem slušně otázala, zda je s objednávkou vše v pořádku, protože ve všech předchozích případech byla expedovaná buď následující den nebo i dříve. Dnes mi bylo dpovězeno, že při objednání více než 5 vzorků (já jich brala k vůnim 10), trvá expedice déle. A že tedy je vše v pořádku a že expedují dnes nebo zítra, ale že nemá cenu to přehánět s komunikací kvůli těmto věcem (it has no use to over comunicate about these things of course), že prostě až expedují, tak mi pošlou číslo zásilky.. Tohle mi přišlo dnes ráno.

Kdybych objednávala jenom vzorky, tak to pochopím, ale brala jsem celkem čtyři flakony s celkovou výší objednávky přes 400 euro. Nebo kdyby to uváděli někde na stránkách, což neuvádí, tak se přece neptám a čekám. Ale při poslední objednávce loni v létě jsem brala úplně stejné množství vzorků a expedovali normálně ještě v den objednávky odpoledne.

A samozřejmě nic dnes od té ranní zprávy nepřišlo, tak jsem na ně zvědavá zítra. Peníze z účtu mám už dneškem i stržené.

S posledním zážitkem z ALZD i odjinud mi začíná připadat, že klientský servis zavedených online parfumérií už není obecně, co býval, takže si asi budeme muset zvyknout.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 23:50
Reakce na wendulka:

Také bych očekávala, že si budou zákazníky více hýčkat. Přece jenom to nejsou nákupy za dvacku, tak je snad pochopitelné, že se nakupující zajímá o osud zásilky.

Cervanek
Avatar
22. srpna 2017 13:50

Mám dobré zkušenosti s tímto e-shopem.

Právě mi přišel balíček s 09 od Tauera flakón, k tomu jsem brala 5 ml No Noontide Petals na osvěžení.  Platila jsem 15.8. večer kartou, hned přišel potvrzovací mail s objednávkou, po objednávce jsem posílala extra mail s prosbou na 3 vzorečky Tauera.

Odpověděli mi 16., že je nemají, jsou zavedeni tak, aby zákazník poznal zase něco jiného, ale berou informaci na vědomí a poslali mi 3 jiné (ráda pozkouším - Chemise Blanche od LM, Lux od Mona di Orio a Eau de Liere od Diptyque).

Odesláno z Francie 17.8. se sledovacím číslem, velmi dobrá informovanost klikáním na link o lokalizaci balíčku, 18.8. jsem se trochu lekla, byla zpráva "váš balíček/nebo etiketa jsou poškozené, balíček je ve zpracování). Hned jsem jim psala přes messengera, co s tím? Odpověděli, že mám být v klidu, že balíček také sledují a kdyby bylo něco rozbité, budou to řešit.

Krabice z mnohavrstvé lepenky byla  v horním rohu lehce natržena. Vevnitř vše řádně v bublinkách a nic se nerozbilo, neztratilo. Vše O.K.

Za mně 1 ***** už jen z titulu toho, že Francouzi ne vždy rychle reagují. (komunikovali jsme ve francouzštině a jsem si jista, že stejně by to bylo i v angličtině - věřím, že jim jde o spokojenost zákazníka).

Výhoda zde je, že poštovné se neplatí od 49 Euro a 5 ml odstřiky jsou fajn na lepší pozkoušení, 5 ml jsou za solidní ceny. Dá se u nich tímto odzkoušet cokoli, na co má člověk chuť. Jsou v průhledné hranaté lahvičce se šroubovacím černým víčkem, přes skleničku je přelepen název vůně. (přiveze DPD - z kurýrů mám tento nejraději, včera přišla sma, dnes ráno další s předpokládanou hodinou mezi 13.20 a 14.20, pán přijel v 13.30.) Určitě zde zase objednám.  Amen

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 14:16
Reakce na Cervanek:

"18.8. jsem se trochu lekla, byla zpráva "váš balíček/nebo etiketa jsou poškozené, balíček je ve zpracování). Hned jsem jim psala přes messengera, co s tím? Odpověděli, že mám být v klidu, že balíček také sledují a kdyby bylo něco rozbité, budou to řešit."

To se mi kdysi stalo taky, když jsem objednávala vzorky u Phaedon, odesílané stejným způsobem. Taky jsem se nejprve lekla, ale ve finále se pak rovněž jednalo jen o natrženou vnější krabici, kterou přelepili lepenkou.