Douglas

19. zaří 2016 12:49
Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 19. zaří 2016 12:49

Někteří z vás už to možná tuší, ale kdo jste ještě nebyl, doporučuji návštěvu teď v září v nově otevřené pobočce v Douglasu v Palladiu. Z hlediska zařízení interiéru tady poprvé nevidím žádný rozdíl mezi českým, německým nebo rakouským Douglasem, ten prostor na rozdíl od Václaváku nebo Příkop dýchá.

No a kromě tradičních Fordů a řady Armani Privé tu můžete vyzkoušet i privátní kolekci Bvlgari, privátní kolekci Elie Saab (barbuše doporučuji zkusit Vetiver a Neroli), ale třeba i nové Infúze od Prady, které až doteď byly jen v butiku v Pařížské.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 19. zaří 2016 13:27

Slavnostní otevření této óbr pobočky se konalo minulou středu a od čtvrtka je otevřená všem zákazníkům. Pobočka je opravdu rozlehlá, přitom přehledná. Značky mají každá spoustu prostoru, takže působí v mnoha případech jako "shop in shop". A pozor: v úterý 11.10. se zde premiérově objeví stojany s dekorativkou TOM FORD BEAUTY!

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 19. zaří 2016 16:23
Reakce na domenica:

Slavnostní otevření této óbr pobočky se konalo minulou středu a od čtvrtka je otevřená všem zákazníkům. Pobočka je opravdu rozlehlá, přitom přehledná. Značky mají každá spoustu prostoru, takže působí v mnoha případech jako "shop in shop". A pozor: v úterý 11.10. se zde premiérově objeví stojany s dekorativkou TOM FORD BEAUTY!

Kolekci Tom Ford Beauty jsem několikrát obdivovala v KaDeWe a nikdy nepodlehla. Ale tohle je tedy hodně blízko .

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 04. října 2016 09:14
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 04. října 2016 13:39
Reakce na domenica:

Už se těším! 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:32

Máte někdo zkušenost s nákupem přes e-shop? Jak je s vůněmi skladem, rychlost dodání, atd...

Objevila jsem tam svoji srdcovku, kterou bych jinak musela brát z Ebay (a to nechci), ale trochu mě zdržel fakt, že u ní mají špatně uvedenou koncentraci...

Offline luciole
Avatar
1077 příspěvků moje polička 02. června 2017 18:59
Reakce na Hoolinkah:

Objednávala jsem jednou (parfém byl uveden, že je skladem), zboží došlo v pořádku, akorát ta rychlost dodání 2 - 3 dny, co uvádějí na svých stránkách, neodpovídá... Posílají z Německa a trvalo to víc než týden (a jak jsem si přečetla v hodnocení eshopu nebyla jsem zdaleka jediná).

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 02. června 2017 19:14
Reakce na Hoolinkah:

Objednávala jsem asi 5x , naposledy před 3 týdny, a jsem velice spokojená, dodání během tří pracovnách dní, a problém s nenaskladněným zbožím  jsem neměla, a vždy mi do krabice ještě něco strčili jako dárek.

jo a ještě přidali slevový kupon do kamenky,20%, což v jejich případě je fajn, protože na rozdíl od Sephory Douglas běžně slevy nemá.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 02. června 2017 19:20
Reakce na Hoolinkah:

kdyby jsi obednávala, mám slevový kupon na 150,- Kč  na eshop, ozvi se

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 03. června 2017 22:55
Reakce na luciole:

Delší dodací lhůta by mi nevadila. Mě spíš od nákupu zviklala asi ty chybná koncentrace. A vlastně i hodně pěkná cena (hlavně v porovnání s jinými v nabídce).

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 03. června 2017 22:56
Reakce na náťa66:

Díky.

Ještě sice ve flakonu trochu mám, ale asi stejně objednám. Potom by už nemusela být. Já se kdyžtak ozvu.

Offline luciole
Avatar
1077 příspěvků moje polička 04. června 2017 15:25
Reakce na Hoolinkah:

Možná byla ta delší dodací lhůta způsobená právě probíhající akcí -25% na vše nad 2000,-, tak asi nestačili balit... Nebo bylo zboží skladem u dodavatele (vůně byla podle kódu dost čerstvá)... Ale jinak, jak píše náťa, jsou asi dost solidní...

Já byla krapet nervózní, částka za čistý parfém - i po slevě - nebyla nejmenší (lze platit pouze kartou předem), asi pět dní žádná zpráva, pouze že objednávka byla přijata, a potom tři dni doručování přes GLS...

Offline zdensy
Avatar
1046 příspěvků moje polička 14. prosince 2021 18:57

Dnes sleva 25% na vůně 

https://www.douglas.cz/