LA PROFUMERIA ITALIANA

31. července 2016 23:24
Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 06. prosince 2016 12:31

"Neměla jsem vůbec na mysli zviditělnění se a propagaci jako takovou, že bude součástí nového chystaného projektu, ale teď, když už ví, že zapustí natrvalo kořeny v té Kotvě, tak by si to mohl změnit v těch základních údajích na FB stránce. To je přece triviální věc a otázka pár minut. Pak jen může doplnit, že není v přízemí, ale ve 4. patře a začne s vlastní skutečnou PR. Tohle mě zaráží."

To fakt nevysvětluj mně!  

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. prosince 2016 12:40
Reakce na domenica:

To nebylo myšlené vůbec jako vysvětlování vůči tobě. Vím, že s tím nemáš nic společného. To byla jen taková řečnická logická úvaha, když to tu tak probíráme.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 06. prosince 2016 12:49
Reakce na wendulka:

Jasně. Však já jsem to taky jako vysvětlování nebrala. Samozřejmě, že i desetiletý dítě by vědělo, jak a kdy aktualizovat fb stránku obchodu, když už ji tedy mám. Ale pak jsou případy a výjimky...  Taky mě to  nejdřív překvapovalo (i z hlediska značek v portfoliu a jejich prezentace), ale už se tím nevzrušuju a budu zvědavá na pokračování.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 22. prosince 2016 18:31

Tak jsem včera shodou okolností kvůli něčemu úplně jinému po dlouhé době zavítala do 4. patra Kotvy a při té příležitosti zjistila, že Bibloo Concept Store už je otevřený a tím pádem se přestěhovala i La Profumeria Italiana.

No marná sláva, takový počet zákazníků, jaký projde přízemím, tam nahoře mít asi nikdy nebudou, ale to zařízení butiku se mi líbí. I ta hudba, kterou tam pouští. K tomu oblečení a doplňkům se to hodí.

Koutek, který tady La Profumerie má kousek od eskalátorů, je pro ni v tom 4. patře je pro ně lepší určitě v tom smyslu, že tady si jich člověk spíš všimne než v tom přízemí, i když pouze za předpokladu, že sem zákazník zavítá. Líbí se mi i ty jednoduché skleněné vitríny. 

Ovšem tady přichází má výhrada. Co má znamenat ten plechový sud uprostřed? Chápu, že do konceptu Bibloo to jakoby zapadá a k nějakým flakonům s moderním designem by se to možná i hodilo, ale k těmto konkrétním italským vůním je to podle mě s prominutím jak pěst na voko.

No budu zvědavá na další vývoj. Jestli teď tedy konečně dojde na nějakou tu propagaci.

FB stránky o přesunu zatím stále mlčí.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 23. prosince 2016 00:58
Reakce na wendulka:

Jj, Bibloo Concept Store  funguje už od 17. listopadu, kdy proběhlo slavnostní otevření těchto prostor a La Profumeria Italiana se přesunula z přízemí do výšin  minulý týden. 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 23. prosince 2016 11:17
Reakce na domenica:

Aha, tak to jsem před tím blbě pochopila, že Bibloo Concept Store už funguje. No vypadá fakt dobře.

Aha, ale to se La Profumeria Italiana teda musela přesunout až koncem minulého týdne, protože když jsem procházela přízemím minulou středu, ještě byla dole.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. ledna 2017 17:04

V sobotu jsem konečně navštívila Bibloo Concept Store. Prostor hezký, nápaditý, leč totálně pustý (pokud nepočítám několik prodavačů a ochranku).

Prodejní prostor La Profumeria Italiana byl opuštěný komplet, tedy včetně obsluhy .

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 30. ledna 2017 22:59
Reakce na cinkja:

Je to tak. Prostor (celé patro) se vyprofiloval především jako místo pro setkávání se, konání pracovních schůzek, showroom, prostor pro konání workshopů, večer tam probíhají hudební akce... A pro obchod La Profumeria Italiana je to jen jeden z prodejních kanálů.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 11:48
Reakce na domenica:

Stále si prodej vůní tohoto typu představuji v komornějším prostředí než je obchodní dům. Ty vůně mi v tom velkém prostoru přijdou ztracené, bez ohledu na patro.

Škoda, že La Profumeria Italiana nezůstala se svým sortimentem v Černé růži, samozřejmě po odpovídající úpravě prostor k jejich prodeji. Ale malý, uzavřený prostor, s vlastním vchodem a znalou obsluhou, by se mi líbil více.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 12:12
Reakce na cinkja:

Jj, škoda, že to v té Černé růži takto nešlo dotáhnout - šance na úpravu prostor tam ale byly nulové. Po přestěhování se představy o podobě prodeje začaly ubírat jiným směrem. Klasický butik v nich zahrnut momentálně není.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 03. února 2017 14:32
Reakce na cinkja:

Stále si prodej vůní tohoto typu představuji v komornějším prostředí než je obchodní dům. Ty vůně mi v tom velkém prostoru přijdou ztracené, bez ohledu na patro.

Škoda, že La Profumeria Italiana nezůstala se svým sortimentem v Černé růži, samozřejmě po odpovídající úpravě prostor k jejich prodeji. Ale malý, uzavřený prostor, s vlastním vchodem a znalou obsluhou, by se mi líbil více.

Mně by prodej tohoto typu vůní ve velkém prostoru nevadil, ale musel by být designově zařízený trochu jinak. To jsem psala po první návštěvě 4. patra hned, že moderně zařízený Bibloo mi k těmto italským vůním taky nějak úplně nesedí.

Do Bibloo by mi pasovaly spíš značky jako Comme des Garcons nebo Diptyque apod.

Offline zdensy
Avatar
1046 příspěvků moje polička 25. února 2018 18:49

Je, prosím, v Praze někde k vyzkoušení sortiment tohoto butiku?  Popř. alespoň Mendittorosa.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 25. února 2018 19:39

zdensy Už nikde. Butik ukončil svou činnost už před nějakou dobou. Nikdo jiný značku Mendittorosa zatím v Praze nevede.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 25. února 2018 19:42
Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:01
Reakce na zdensy:

Je, prosím, v Praze někde k vyzkoušení sortiment tohoto butiku?  Popř. alespoň Mendittorosa.

Prodejní místo v Kotvě už není, majitel se věnuje jiné činnosti. Prodej vybraných značek které měl v portfoliu probíhá v pár pražských hotelech, možná, že Mendittorosa je mezi nimi (mohu zjistit), ale to je takové... nic moc.

Přeci jen ale Mendittorosa v Praze k vyzkoušení je - alespoň něco z nabídky značky. Značku vede butik Madeleine v Dlouhé. Před časem se dohodli na spolupráci a měli v prodeji několik parfémů. Nevím, jak to vypadá zrovna teď , v těchto dnech (nabídka tohoto butiku nebývá stálá a spolehlivá a já ho z mnoha důvodů zrovna ráda nedoporučuju), ale možná, že tam uspěješ aspoň částečně. Doporučuju předem butik kontaktovat.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:27

domenica No jo, máš pravdu. Teď na to koukám, mají od nich aktuálně v online nabídce tři vůně. Díky za doplnění mezery.

Offline zdensy
Avatar
1046 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:37

domenica , wendulka , Korsičanka , díky za informace. Moc ráda bych značku prubla, v jakých hotelech? Začínám se zajímat, díky

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:46

zdensy 

Pokusím se zjistit, ale obávám se, že tam to bude systémem - flakón vystavený ve vitríne, koupíš, nekoupíš. Žádné testery a servis jako v parfumérii. Jistější bude ten butik Madeleine. A možná, že přestože mají v nabídce jen něco, od ostatního mohou mít vzorek k vyzkoušení.

Offline zdensy
Avatar
1046 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:47

wendulka , no jo, myskino, jen se to tu mihlo,  jinak bych stránky Madeleine hledala déle

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 25. února 2018 20:56

zdensy Omlouvám se, editovala jsem to. Nebyla jsem si jistá, jestli to "o" na konci přijde praštěný jenom mě, jakkoliv jinak chápu, o co se asi paní Rudičová v kombinaci s kosmetické delikatesy změnou názvu snažila.