Luckyscent

31. července 2016 15:54
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. července 2016 15:54

Prosím, máte někdo zkušenosti s objednáváním vzorků z www.luckyscent.com a případně jaké? Odchytli vám je někdy celníci nebo to funguje podobným stylem jako na TPC či Surrender to Chance. Chtěla bych si odtud objednat pár vzorků, ale ráda bych věděla předem, nakolik se můžu rozšoupnout.

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 31. července 2016 16:26

Vendulka, máš preskúmané, že posielajú aj do ČR?

Ešte minulý rok nebola ČR na zozname. 

Skúsenosti: mnohonásobne overené, pre mňa len a len kladné. 

Vždy som mala iba objednávku vzoriek,

vždy som objednávala na hornej hranici (70 USD) pre najnižšiu sumu poštovného 8 usd.

Ešte vlani prišla obálka do schránky (bez podpisu, resp. bez žltého lístka), pre mňa príjemné a pohodlné.

V tomto roku to vyzerá byť už doporučená pošta (žltý lístok a ísť na poštu).

Sledovacie číslo som nikdy nemala. Doručenie približne piaty až ôsmy pracovný deň.

Ak si dobre pamätám, obvykle na druhý deň príde e-mail s informáciou o odoslaní obálky.

Balenie je bublinkový sáčok (pekný pevný) a bublinková obálka (malo by to bez ujmy zvládnuť aj styk s pracovníkmi Českej pošty).

Žiadneho colníka to nikdy nevzrušovalo, na obálke je napísané "vzorky, 5usd".

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. července 2016 17:43
Reakce na michaela:

Jj, vím, že ČR na seznamu není. Ale kolegyně v práci má příbuzenstvo na Slovensku, tak jsem chtěla prozkoumat, jestli by to mělo cenu přes ní, protože celníky bych jí kvůli vzorkům nechtěla věšet na krk, když by mi to pak ještě přeposílala sem.

Děkuju za informace.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 20:24

Neobjednáváte někdo prosím občas z luckyscent? Rád bych se s několika vzorky přidal, pokud by to bylo možné.