ODÉR

29. července 2016 20:10
Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 29. července 2016 20:10

ODÉR v obchodní pasáži Černá růže se pravděpodobně stane dalším místem v Praze, kde srdce nejednoho milovníka parfémů zaplesá http://www.oder.cz/ .

Nabízené značky - ORMONDE JAYNE, EIGHT & BOB, ARGENTUM, NISHANE, HUMIECKI & GRAEF, ZEROMOLECOLE.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. července 2016 20:47
Reakce na cinkja:

Super, tak tady se ta avizovaná Ormonde Jayne objevila ! Jen tedy ten název... jakkoli je "odér" neutrální (vůně/zápach), tak ve mně vyvolává spíš představu toho druhého. Ale třeba se to poddá. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 29. července 2016 20:59
Reakce na domenica:

Ano, tady. Hned jsem si na tebe vzpomněla .

Já to mám s tím názvem podobně, ale on to možná bude záměr. Rozhodně zaujme . Interiér a prezentace vůní se mně v každém případě líbí, moc.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. července 2016 19:58
Reakce na cinkja:

Jaj, zrovna ve čtvrtek jsem v Černé Růži byla, ale vůbec jsem si nevšimla. Tak to musím hned příští týden napravit. Interiér podle fotek zatím vypadá opravdu dobře.

A kromě již avizované Ormonde Jayne se mi líbí i značky Humiecki & Graef a Zeromolecole. I z toho, co jsem zatím zkoušela od Nishane Istanbul, se mi dvě vůně ze čtyř hodně líbily, což je dobré skóre. Akorát ta značka Argentum je pro mě zatím záhadou. To jsou taky vůně nebo spíš kosmetická značka?

No ale ten název teda...

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. července 2016 20:11
Reakce na wendulka:

Argentum je kosmetická značka s velmi, velmi zajímavým sortimentem.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. července 2016 20:18

A po dnešní návštěvě, která se proměnila v milé a zábavné parfémové setkání, začínám "brát na milost" i ten název. Je to sice zatím pro mě pořád na hraně, ale když se významově převáží tím správným směrem, k čemuž má, vzhledem k portfoliu značek, hodně našlápnuto, tak je nakonec možná geniální.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. července 2016 20:38
Reakce na wendulka:

Argentum je kosmetická značka .

Doplním sortiment ještě o značku MORPH http://www.parfumanie.cz/database/search?query=MOrph a v nejbližší době chystaných KEROSENE http://www.parfumanie.cz/database/brand/822 a DUSITA PARIS http://www.parfumanie.cz/database/brand/5032.

Některé uváděné značky jsou na trhu většinou krátce. Což je mně také sympatické, je to rozhodně opět jiná a neotřelá cesta.

Také jsem tam dnes zavítala a bylo to po všech stránkách milé a velmi vstřícné setkání .

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. července 2016 20:54

Pri zmínce o značce MORPH požádám o zařazení do databáze vůně AXUM z roku 2015. Pokud se dívám dobře, není tam.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. července 2016 20:57
Reakce na cinkja:

Vyzkoušela jsem dnes všechny vůně Kerosene - takové to rychlozkoušení, jak jinak při větším množství vůní než čtyři, ale jsem z nich nadšená. Je to zase něco úplně jiného, divoké a bláznivé na první pohled, ale přitom nádherné a velmi dobře nositelné.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. července 2016 21:01
Reakce na wendulka:

Interiér je opravdu nádherný. Je to zase něco úplně jiného. Vlastně takový protějšek Ingredients. Jing a Jang.  

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. července 2016 21:07
Reakce na cinkja:

Myslela jsem si to, že asi půjde o tuhle kosmetickou značku, jen jsem se chtěla ujistit, že jde o ni. Od Morph už jsem něco taky zkoušela. Ovšem od Kerosene ani Dusita Paris zatím ještě nic neznám. Výborně, není nad nový studijní materiál.

domenica: Doplněno.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. července 2016 23:38
Reakce na domenica:

K vůním Kerosene se určitě znovu vrátím, také mě moc zaujaly .

K jejich zkoušení jsem se dostala až na samém konci, kdy jsem měla v hlavě spoustů dojmů i čichových vjemů z ostatních značek. K tomu na jedné ruce  Orris Noir a Vanille d'Iris, na druhé Pachulí Kozha a Gruda. A na lavičce už netrpělivě poposedával muž, který si stačil v patrech pasaže prohlédnout modely aut a motocyklů, staré vinylové desky a vypít espresso .

Ale byl to zážitek.....

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 31. července 2016 10:26
Reakce na wendulka:

Kerosene je fajn. Začínal jako YouTube reviewer a je to opravdu sympaťák Znám jen dvě jeho vůně, bílokvětinová Pretty Machine mě nenadchla, zato Unknown Pleasures vonící jako máslové sušenky s citronem je skvělá. Takže, vidím že budu muset brzy zase vyrazit do Prahy.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 31. července 2016 10:44
Reakce na Evanilla:

...tak ty máslové sušenky mě zajímají.!

Ale předpokládám, že ceny budou lehce nehorázné.?

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 31. července 2016 10:49
Reakce na Miru:

Ani ne, stojí kolem 2600, 100 ml. Je to fakt zvláštní vůně, lehce temná vanilka, mohla by tě zaujmout

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 31. července 2016 10:53
Reakce na Evanilla:

...tak to není tak strašné, díky

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. července 2016 12:00
Reakce na Evanilla:

Určitě. Já tam příští týden vyrazím na předběžnou obhlídku a pak podám info.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 31. července 2016 23:05

O milém překvapení z butiku Odér a ve finále o dvojité radosti zde: 

http://guerlinade.cz/2016/07/31/cerna-ruze-se-znovu-rozvonela/

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. srpna 2016 21:02

Tak to byl zazitek, to musim pres noc vstrebat.... Neuveritelne, vse, spolumajitel, interier, vune, pohoda,.

(Apropo, ktera jste vyloudila vzorek na maslove susenky ?)

Ja si pockam tech 14 dni....ale uz mam naslapnuto ke dvoum vunim od morph. Ty teda jsou.vsechny .

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. srpna 2016 21:44
Reakce na náťa66:

Když jsem tam byla já, tak už máslové sušenky také nebyly .

A Morph skvělý, že? Já odešla s Crudou, to nešlo jinak .