Parfémy Exclusive

13. srpna 2014 17:49
Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 17:49

Vaše skúsenosti s týmto obchodom  http://www.parfemy-exclusive.sk/inshop/scripts/shop_NF.asp  ?                                                                                                                                                                                                        Ja môžem len pochváliť, určite jeden z najspoľahlivejších slovenských eshopov. Nemám žiadne výhrady.

dusty
Avatar
13. srpna 2014 18:47

Ešte som od nich nenakupovala, ale rada tam leziem a čítam si svojské recenzie a komenty.  

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 22:28

Několikrát jsem tu nakupovala a pokaždý velká spokojenost. Štědrá nadílka vzorků navíc při jakýkoli objednávce, sleva prakticky na vyžádání (ondyno běžela akce na El Nabilky při určitým počtu. Já si vybrala polovic nabilek a polovic od Nematu a paní Sára mi dala slevu i na ně). Rozhodně se tam vracím ráda. Jo, ty recenze jsou fakt unikáty. 

Cervanek
Avatar
14. srpna 2014 22:37

Také jsem u nich nakupovala, kdysi měli i krásnou nabídku Montalek - snad všechny, které se v té době prodávaly a u nás nebyly, výhoda byla, že člověk nemusel kupovat plné flašky, ale odstřiky a co bylo ještě sympatické s Montalkama - že mívali 20 ml balení. Vše bylo vždy vzorně zabaleno vč. pytlíčků. A za každý nákup byla hromada vzorků. Jednu dobu měli i hodně zn. Micallef vč. miniaturek  i jiné značky a dá se u nich platit na český účet u ČSOB v Kč

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 02. října 2014 16:21

Když já už si u nich teď nevyberu, zaměřují se hlavně na arabské vůně a těm se obloukem vyhýbám. Kdysi mívali širší nabídku u evropských niche vůní - např. Frapin...

Cervanek
Avatar
02. října 2014 19:00
Reakce na Fleur:

To je fakt, že teď  zde není co vybrat  a  Arabky jsou spíš na kvantitu, ale ne na kvalitu. Škoda

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 02. října 2014 19:28
Reakce na Cervanek:

Bohužiaľ, je to tak.  Už si tam nie je z čoho vybrať.  Arabské značky, ktoré v poslednom čase ponúkajú ma vôbec neoslovili, toto nie je prvá liga, všetko je na jedno kopyto.  Zdá sa, že eshop je pre nich už len okrajová záležitosť. Je to škoda, lebo prístup k zákazníkom tu je  fakt ukážkový, len sortiment mizerný. 

Online slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 02. října 2014 19:53

Ja sa teším, že naskladnili Nematy, chystám sa na ne z nejakých ďalších peňazí.