Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 17:33

Grossmith: Saffron Rose 

Klasika s orientální růží. Růže královna obklopená šafránem a skořicí, přitom je krémová a současně pudrová a tím evokuje vůně s růží, jaké kdysi před lety stávaly na toaletních stolcích našich babiček. V žádném případě ale nepůsobí staromódně nebo babičkovsky, má totiž navíc sametové labdanum a zakouřené pryskyřičné dřevo.

Offline presix banned
Avatar
příspěvků moje polička 18. ledna 2022 06:23

Poudre d'Iris (Autour du Parfum)

Black Opium EDP là một siêu phẩm nước hoa chính hãng cao cấp đến từ nhà nước hoa Yves Saint Laurent (YSL) được tung ra thị trường vào tháng 9 năm 2014. Khi ra mắt, chai nước hoa đã mang tới một buổi biểu diễn rock'n'roll vừa cổ điển vừa bí ẩn đậm chất YSL. Hương thơm độc đáo này được sáng tạo từ sự hợp tác giữa Nathalie LorsonMarieSalamagne cùng với Olivier Cresp, Honorine Blanc.

Hương thơm đặc trưng của nước hoa Black Opium EDP

Hương đầu: Hồng tiêu, Hoa cam, Quả lê

Hương giữa: Cà phê, Hạnh nhân, Hoa nhài, Cam thảo

Hương cuối: Cây hoắc hương, Gỗ tuyết tùng, Gỗ Cashmere, Hương Vani

Khi tiếp xúc với Black Opium, bạn sẽ cảm thấy hương vị đầy nồng nàn của Vanilla phương Đông. Tuy nhiên, hương thơm Black Opium EDP không chỉ là Vani mà còn là sự hòa quyện của nhiều thành phần tinh dầu phương Đông với các sắc hương ngọt ngào. Mở đầu với hồ hồng tiêu quyến rũ, hoa cam ngọt dịu cùng hương lê thuần khiết, có chiều sâu là bước đệm làm nổi bật, bùng cháy với sự lan tỏa của nốt hương cà phê đen gây nghiện nghị trị toàn bộ lớp hương giữa. Thêm vào đó, sự hòa quyện cùng hoa nhài trắng dịu dàng với hạnh nhân bùi bùi ngọt ngọt, cam thảo góp phần khiến cho hương vị cà phê càng trở nên quyến rũ, mê mẩn chiếm trọn con tim bạn.

Cuối cùng với lớp hương cuối là một tổng thể hài hòa giữa sự ngọt ngào của vani cùng hương thơm thảo mộc của hoắc hương, ấm áp của gỗ Cashmere và nồng nàn từ gỗ tuyết tùng khiến cho hương thơm trở nên sinh động, hấp dẫn một cách khó có thể chối từ.

Thiết kế độc đáo, bí ẩn của nước hoa Black Opium EDP

Black Opium EDP sở hữu vẻ ngoài đầy cuốn hút, quyến rũ với tông màu tối và được trang trí lấp lánh càng khiến cho chai nước hoa này như một tuyệt tác nghệ thuật. Chai nước hoa Black Opium EDP toát lên nét sang trọng, bí ẩn và nữ tính dành cho nữ giới.

Cô nàng Black Opium đang theo đuổi phong cách cá tính kiểu Rock Chic. Một cô nàng không bị gò bó bởi bất cứ khuôn khổ nào, luôn dành trọn sức sống để theo đuổi niềm đam mê và dám thử thách, trải nghiệm phong cách khác nhau. Và hương thơm mà cô ấy sở hữu tựa như một liều thuốc trấn an, một thần dược khó kiếm để tăng thêm sự tự tin, can đảm để đối mặt với chính bản thân, để tự chiêm nghiệm và kiểm soát sự nổi loạn ẩn sâu bên trong.

Đối tượng thích hợp sử dụng nước hoa Black Opium

Hướng đến những phái nữ có độ tuổi trên 25 tuổi, những bạn yêu thích và tìm kiếm một hương thơm quyến rũ, cá tính pha một chút huyền bí.

Đánh giá nước hoa Black Opium EDP

Thời điểm nên sử dụng: Ngày và đêm, Thu - Đông

Độ lưu hương: Tạm ổn - Duy trì từ 3 đến 6 tiếng

Độ tỏa hương: Gần - Lan tỏa trong vòng một cánh tay

Ngoài sự lựa chọn Black Opium EDP bạn còn có thể lựa chọn Black Opium EDT

Mua nước hoa chính hãng tại Tprofumo - Nước hoa chính hãng

Địa chỉ văn phòng: Số 10 ngõ 1194 đường Láng, Đống Đa, Hà Nội

Hotline: 0971663136

Email: tprofumo@gmail.co

Website: tprofumo.com

Chịu Trách Nhiệm Nội Dung: Nguyễn Đức Trung

instagram: https://www.instagram.com/tprofumovn/

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 18. ledna 2022 10:01

alibi 

Recenze na Sept.21.1966 je jedna z nejpřesnějších a nejvýstižnějších, co jsem kdy četla...

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 18. ledna 2022 17:16

(smazáno - už neplatí, editováno 20.1.2021)

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 18. ledna 2022 20:33

euridike děkuji

svěženkář díky za nabídku, mně bude stačit má Bohemian Soul

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. ledna 2022 21:59

Ella K Parfums: Poème de Sagano 

Kombinace sladce citrusového a zeleně svěžího. Marmeláda z yuzu a černého rybízu s krustou ze zkaramelizovaného cukru pomalu chládne a dá šanci i nahořklému grapefruitu, který v ní sladkost vyvažuje. A pak je tu vzpružující a povzbuzující zeleň, chladivý eukalaptus, zelené výhonky bambusu a mátový čaj, hobliny dřeva a hustý pižmový krém, který citrusovou zeleň udělá hebkou a vláčnou.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:30

Rose Trombone, L´Orchestre

Aldehydy v podobě teplých mydlinek z tuhého růžového mýdla, které na dotek trošku škrábe. A připadá mi, jako kdyby zadáním bylo vytvořit slečinkovskou verzi klasické aldehydovky ve stylu legendárního Chanelu No 5 zesílením všech ingrediencí, které by mohly být zárukou líbivosti: růže, kompotová hruška a v závěru santalově ambrová hřejivost. A spojitost s pozounem v pomyslném parfémovém orchestru? Možná trošku vtíravá ryčnost té mýdlové růže na začátku, skoro až štípe v nose. V zimě na šále je to příjemné, ale v letním počasí bych si přála raději růži bez žesťů. 

Offline Miru
Avatar
13809 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 12:52

Muse Xerjoff

...tón delikáně luxusně animální(jasmin + ambra) švestky, ochucující a

vsakující se do velmi kvalitní měkoučké kůže,

která se nachází v jakési rozostřeně mýdlové bublině, připomínající

vůni Miss Dior Le Parfum,

zde však zásluhou pačuli, malin, pryskyřic a blíže neidentifikovatelných bílých květů

v orientálním provedení.

PS: Musela jsem si k vůni intenzivně čichat několikrát v rozmezí asi čtyř hodin, abych ji byla schopna nějak uchopit, popsat...

...zpočátku na mě totiž působila poněkud mdle, nijak, slabě.

Ale právě až po opakovaném zkoušení mi došlo, že 

Muse je zpracována velmi elegantním a podprahově distingovaně živočišným způsobem. 

V tom nejlepším smyslu slova.

...vidím ji takto:

...a nebo takhle:

Renata Litvinova

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 13:08

Miru Já ji taky zpočátku necítila výrazně, musely si čichové receptory zvyknout. A barevně ji vidím takovou, jaký je potah flakonu, 

 po rozležení i víc dorůžova

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 14:17

Miru Korsičanka me teda prijemne prekvapilo, ze se mi libila - uplne bych to necekala

Offline Miru
Avatar
13809 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 14:27

andry 

...no, kdybych ji měla k něčemu připodobnit, tak je to

mix Miss Dior Le Parfum a Bottega Veneta Velours v květinovém mýdle z Quelques Fleurs Royal Houbigant a s velmi intimní intenzitou.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 14:39

andry Já taky ne:))

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 15:45

Korsičanka ale tak tam asi neni, co by se mohlo nelibit

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 15:53

andry To ne, jen mi ty Xerjoffy poslední dobou přijdou takové...generické, jak ráda píše jerry 

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 16:29

Korsičanka to urcite nerozporuju, moc nechapu jejich popularitu za danou cenu. Jedina, co me bavi, je Golden Dallah. A Mamluk je fajn, ovsem zmizelo mi v nem to zivocisno a zustalo sladko, coz neni ono.

Jo a jeste Casamorati 1888 neni spatna, ale konci mi v takove hladke jednolite nasladle smesi.

Cervanek
Avatar
20. ledna 2022 16:34

wendulka krásně popsaná - mám v ní ještě Tauerův asfalt

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 16:47

andry ...ale konci mi v takove hladke jednolite nasladle smesi.

To je přesně ono.

Offline Miru
Avatar
13809 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 17:37

Mon Boudoir Houbigant

...zpočátku, úvod, to je jakási odnož Shalimaru v pepřovém provedení,

po chvíli průtahová ostrost zjemní rozlévanými tekutými pryskyřicemi ohřátými na teplotu těla.

Orientální vůně, pudrově krémová, bezgravitačně balzamická,

takové beztížné Marconi 3 Profumi del Forte

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 20. ledna 2022 20:22

Miru Tá kabelka!

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 12:28
Reakce na presix:

Poudre d'Iris (Autour du Parfum)

Výrazně krémový kosatec se suchým, nesladkým kosatcovým pudrem; našla by se jistá podoba s Infusion d'Iris. Kosatec místy lehce gumovatí, místy dýchá vanilkovým prachem a je obestřený perlivým cocacolovým otočnínkem.

​Ráda bych upozornila, že podle zdejších pravidel diskuze kopírování příspěvků jiných uživatelů porušuje autorská práva a je zakázáno. Bude-li to pokračovat, takové příspěvky budou bez dalšího upozornění mazány a mohlo by dojít i k zablokování účtu. 

Děkuji za pochopení.