Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. října 2021 19:52

jerry Jo, to je ono

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 30. října 2021 12:35

La Liturgie des Heures (Jovoy Paris) - hustá zelená houština, vč. kapradí, do které s námahou proniká pár molekul stejně tak zeleného cypřiše. Po rozvonění pryskyřice, zelená, lehce krémová, s velkým množstvím sladkého hutného pižma s jemnou ovocnou stopou. Čekala jsem klasické kadidlo a la kostel, ale moje kůže kadidlo pojala jinak - jako zelenou pryskyřici.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 30. října 2021 15:24

Creed Love in Black

jerry ji inzeruje jako temnou fialku. Tak pokud tou temnotou je myšlena čerň té pálící se pneumatiky (ve fialkovém poli, to zase jo), tak se s tím dá souhlasit. 

Proti tomu je i úvod 'Ilm nevinná a jemná vůně

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. října 2021 13:46

jerry Když jsem viděla ten pohár u recenze Majestic Woody Intens, hned jsem si říkala, že bude podobná i mému bývalému Kalematu Wood.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 31. října 2021 13:53

Korsičanka 

Mně to tedy spíš připomíná urnu (a naživo to tedy fakt jako urna vypadá).

Fakt je. že u Arabian Oudu využili potenciál Kalematu (pod různými názvy) maximálně - a kupodivu všechny ty "odnože" jsou povedené (protože Kalemat je superpovedený).

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. října 2021 14:02
Reakce na slniecko:

​aaaaa....ak ho nechceš, tak ja to nutne potrebujem skúsiť!!!

​No hele... zbyla mi spíš jen ta vialka to nemá cenu posílat. Kdybys byla blíž a chodila na srazy, přinesu ti aspoň přičichnout... 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. října 2021 14:03

jerry Souhlas. Mně se kdysi líbila vůně Majestic, ale právě ten flakon mě odradil - a to byl skleněný/světlý. A podle ní jsem si vyhledala právě Kalemat Wood, bohužel už ho nikdo nedovezl, nebo se přestal vyrábět:(

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 31. října 2021 15:32

Korsičanka 

Vypadá to na ukončenou výrobu - na oficiálních stránkách není.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 31. října 2021 15:32

Korsičanka 

Vypadá to na ukončenou výrobu - na oficiálních stránkách není.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. října 2021 15:55

jerry Jako vždy, když se něco povede

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 31. října 2021 19:37

euridike 

ad La Liturgie

Potěšila mě tvoje recenze - dlouho jsem si myslela, že je něco špatně, když na mě byla pořád zelená. A tak jsem ji zkoušela 3x...a pořád zelená. Pak už jsem to vzdala (3x a dost).

Kadidlovky od CdG to u mě jistí - tam si můžu vybrat dle libosti.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. října 2021 20:49
Reakce na barbucha:

Miru 

Ani ne tak nechutný, jako nereálný. To nejde, no.

​Přesně z tohohle důvodu se mi Kadine nechce ani zkoušet. Věřím, že by se mi líbila stejně jako tobě, jenže když vím, že si ji nepořídím. Stačila mi Djedi a Fol Arome.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:00

jerry 

Naprosto souhlasím - s Tvojí recenzí na LLdH i s tím, co jsi napsala tady. :) Ohledně CdG - dlouhou dobu jsem upřednostňovala Zagorsk, letos to zatím vypadá na Avignon, ale Zagorsk je pořád srdeční záležitost...

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 10:39

Exit The King (Etat Libre d'Orange) - a tak pěkně to začalo - sladké ambrové dřevo s květinovým mýdlově prachovým pižmem a zajímavý tón mletého kamene. Bohužel to skončilo jako nějaká divná syntetika zasypaná jemně mletým prachem z omítky.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 12:42

wendulka 

Jéžiš, Djedi ale tak ta byla snad i nesehnatelná, ne? Do Fol Arome nejdu taky, i když zní velmi slibně. Nebo právě proto

Zas na druhou stranu jsem Kadine ráda vyzkoušela, aspoň jsem si rozšířila obzory! Hele když jdeš kolem Cartiera a vočumuješ výlohy, taky tam nejdeš hned nakoupit

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 18:26
Reakce na barbucha:

Zas na druhou stranu jsem Kadine ráda vyzkoušela, aspoň jsem si rozšířila obzory! Hele když jdeš kolem Cartiera a vočumuješ výlohy, taky tam nejdeš hned nakoupit

​Přesně! :-) A vlastně je dobrý žes zkoušela bez zalosti "kontextu". On někdy může to vnímání vůně vychýlit, a to oběma směry.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 21:50

domenica 

No, tady bylo jasný na první počuch že je dobrá. Měla jsem samozřejmě podezření na nechutnou sumu, už když (a jak) jsi mluvila o tom vzorku ale mezi náma, tak nechutnou jsem přece jen nečekala! Ale v pohodě - co já už nekoupila voňavek!

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 13:44

Néroli Oranger (Matière Première) - svěží a osvěžovací neroliová kolínská, příjemně nasládle zelená, po rozvonění s poctivou náloží pomerančového květu, Čistá, svěže průzračná a s intenzitou a výdrží EdP. Co víc si přát...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 14:26

jerry Není úplně k zahození ta značka - že?

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 03. listopadu 2021 14:57

Korsičanka 

Zatím jsem vyzkoušela jen tuto vůni a ač nemusím neroli ani pomerančový květ samotný, tak se mi líbí.