Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:47

slniecko popisuješ přesně mou situaci. Touha se zklidnit ještě před zkoušením, a ne až při něm. A tak mi tu roste kupka nevyzkoušených vzorků

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:58

alibi slniecko  trosku jsem s tim sice ted pohnula, ale spis na silu, bez toho spravneho zaujeti (vyjma kiliana ten mi brnknul o srdicko:-)

Offline jerry
Avatar
8894 příspěvků moje polička 02. května 2021 19:14
Reakce na slniecko:

furt chystám dostať sa k tomu v kľude (čo je samozrejme nonsense), s tým, že aby som si ich poriadne vychutnala a potom to odkladám, lebo každý deň je záhul a ono čím viac sa to kopí, tým je potom už aj väčší problém začať.

Pričom racionáne viem, že keď sa do toho pustím, tak to bude potešenie a v podstate aj kúsok relaxu, ale tak nejako nie a nie sa k tomu dokopať za bežnej "prevádzky".

​Ano, popsala jsi přesně i můj případ - nemůžu mít ze zkoušení radost, když mi chybí klid. A zkoušení je pro mě relax. A zkoušet něco jenom proto, že "musím/potřebuju", to není relax.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. května 2021 19:44

jerry z musu to není ono

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 20:18

alibi Jak není možný... když každý den vyzkoušíš jednu a ani ne za půl roku je to pryč. Jen na to psaní recenzí by to chtělo víc grafomanství

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 20:21
Reakce na Miru:

svěženkář jerry 

...hm, tak to bych chtěla zažít - "netoužit po zkoušení".

Nevím, kolik bych musela mít vzorků, aby mě to nebavilo, přestalo - dočasně - bavit..?.

Zkoušela bych furt

​To je nabídka, kterou nelze odmítnout.

Don SvéŽenkóne

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 20:30
Reakce na teena-s:
@Korsičanka co wandrpaket...flakony by měl nakoupit a podělit se o odstřiky ;)

​Jasně, ale je Ti jasný, že se mi tím upisuješ?

Don SvéŽenkóne

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. května 2021 20:30

svěženkář no jo, když to já bych pak jen zkoušela, a ty vůně co mám, vůbec nenosila :D

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 02. května 2021 20:41
Reakce na slniecko:

svěženkář teším sa!!!

Miru to ani tak nie je o strate chuti, ako skôr o tom, že sa furt chystám dostať sa k tomu v kľude (čo je samozrejme nonsense), s tým, že aby som si ich poriadne vychutnala a potom to odkladám, lebo každý deň je záhul a ono čím viac sa to kopí, tým je potom už aj väčší problém začať.

Pričom racionáne viem, že keď sa do toho pustím, tak to bude potešenie a v podstate aj kúsok relaxu, ale tak nejako nie a nie sa k tomu dokopať za bežnej "prevádzky".

​Ano, to je přesný popis toho, proč i mé zkoušení vázne. A samozřejmě také nechci, aby to některá z vůní odskákala kvůli tomu, že to bude ve spěchu či pod vlivem nějaké aktuálně řešené nepříjemnosti.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 02. května 2021 20:50
@svěženkář omerta! ;) sbírku je třeba průběžně doplňovat až zas budu mít "chlapské dny" Imitation se mi dost líbila,Ciel bych potřebovala,Gold by stála za odstřik a samozřejmě novinky :D
Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 21:05

alibi Tak je stále doba home officů. Já se zřeba voním na tělo a za uši svou vůní. A zkouším na každém zápěstí jednu.. anebo třeba až večer...

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. května 2021 21:15

svěženkář já se většinou doma voním na zápěstí a předloktí a když jdu mezi lidi, tak i za krk. A doma na HO jsem už od října. V práci jsem byla za tu dobu jen párkrát. A ještě jsem si zvykla teď častěji vonět na noc, něčím, co mě uklidňuje.

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 02. května 2021 21:16

Mě strašně ruší víc vůní. Pokud jsem něčím navoněná a to třeba i ráno, tak to cítím až do večera. Takže další dvě vůně na zápěstí už nejsem moc schopná vnímat. HO nemám a neměla jsem, takže většinou jsem doma jen krátce a není čas si v klidu sednout. Taky pokud se ještě někam chystám a nemám na to klid nebo netuším, jestli s vůní vydržím zbytek dne, tak se do toho nepouštím. Takže mi též zůstává málo času a příležitostí.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 02. května 2021 22:37

Strangers Parfumerie: Plunge

Je po Savitri a Gheorghe dalším důkazem, jak skvěle si Prin umí poradit s uměním tradiční parfémové školy a s použitím moderních prvků ji posunout dál. Plunge je totiž dcerou Superstitious a Gheorghe. Po mamince zdědila kromě broskvových tvářiček nejen svůdnost pačuliově kořenité růže a vílí lehkost třpytivých aldehydů, ale i její smaragdově zelené šaty, zdobené jasmínovými výhonky. Tatínek jí předal do vínku pichlavost hřebíčkového karafiátu s labdanem a špetkou tabáku. A její švestkově vínové rty prozrazují, že její babičkou je Saringkarn.

Hermetica: Vaninight

Je vůní jablečného štrůdlu s rozinkami, skořicí a mandlemi místo vlašských ořechů, slazený vanilkovým cukrem. Od Ambre Narguilé a jí podobných se odlišuje tím, že tento je čerstvě upečený, dokonce právě vytažený z trouby, ambrově pálí, k čemuž přispívá i jemně namletá, pikantně nasládlá bio skořice. A navíc je zabalený do semišové kůže.

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 03. května 2021 03:48

slniecko 

...pro mě je to slast, zkoušení nových vůní.

 Protože pořád je šance, že EXISTUJE vůně, která mě dostane tak, že mi bude jedna stačit.

A nebo mě dostane tak, že přestanu úžasem mluvit.

Jo, to je asi utopie, ale možné to je, takže to je tah na bránu, proč mě baví zkoušet.

(a jakmile dorazí nějaké vzorky, nevidím, neslyším a jdu čichat...)

(Nesmírně mě baví to ohromné množství možností kombinací jednotlivých ingrediencí a co se z toho dá vytvořit...)

 Jako to, co popisuješ - jestli máš malé děti, tak to chápu...

Ale pokud člověk nemá malé děti, tak mi to spíš přijde, že je vlastním štvancem,

že si neumí udělat čas sám na sebe(byť má sebenáročnější práci, a sebevětší práci kolem rodiny). Přece ve dnech, dni volna je nějaký čas, kdy neděláš nic nebo naopak něco, co Tě baví.? Bez tohohle prostoru si nedovedu život představit...

A nebo to není pro Tebe až tak důležité a srdcové. Věřím, že by jsi ráda, ale nemáš prostor.

No, já když něco chci(jedno co), tak si prostor udělám vždycky...

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 03. května 2021 03:50

svěženkář 

...jakože utlouct a zasypat mě vzorkama.? No, aby jsi nelitoval...

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 03. května 2021 03:50

Omluva za OT

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 03. května 2021 05:44

Miru chtěla jsi říct, že se můžeš utlouct po zajímavých vzorcích, ne?

Proč takový hrubý tón. Utlouci přítele vzorky. Kdo by něco takového dělal, mon ami?

Slyšela jsi o tom dostat zkoušecí job snů? Pracovat pro rodinu? Přátelství, laskavost...
Rodina Ti dá příležitost víc zkoušet a na oplátku budeš předávat balíčky...

#parfumoholic #závislost #dealer

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 03. května 2021 18:49

svěženkář 

...jej, myslela jsem to jen v tom nejlepším!, s nadsázkou a v podstatě jako dík za nabídku..?.

(měla jsem to dát do uvozovek teda. Já mám odpor k jakékoliv formě násilí, všechno raději ukecám...)

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 03. května 2021 18:50

svěženkář 

...akorát nevím, jak zadat Tvůj odkaz nebo kam.?.