Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 01. května 2021 18:19

jerry Tyjo a mně už třičtvtěroku leží doma testovací sada pánských Amouage... no toto!

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 01. května 2021 18:38

svěženkář No, teda! Tak šup zkoušet. Naposledy jsem je v létě ovoňovala v Ingre., ale v rychlosti, tak nevím, které mi voněly Ale některé fakt jo!

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 01. května 2021 18:39

svěženkář 

To je ale trestuhodné...měl bys své opomenutí rychle napravit

Já jsem z těch pánských úplně nadšená - toto jsou prostě ty původní "husté" amuážky (pánské i dámské), ne ty líbivky v duhových flakóncích z posledních let.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 01. května 2021 18:43

jerry Právě že to u tebe čtu:) A pamatuju si jen Interlude Man a vím, že se po chvíli krásně rozložila

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 01. května 2021 18:45

Korsičanka 

Mě se některé líbí tak, že bych je i nosila (už jsem se poohlížela i po odstřiku - flakón bych asi měla na doživotí).

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 01. května 2021 18:49

jerry To je jasné. Tak musíme donutit svěženkář , aby rychle vyzkoušel a poprosit ho o další Wanderpaket ke mně:)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 02. května 2021 07:27
@Korsičanka co wandrpaket...flakony by měl nakoupit a podělit se o odstřiky ;)
Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 02. května 2021 10:29

teena-s Ty nejsi žádný troškař

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:42

Korsičanka jerry Jakmile rozumně rozvolní (zahrádky), vyrazím do Prahy a vezmu s sebou.

Wanderpsckety mám v hlavě 2. Ale visí to teď na zkoušení... resp. mém nezkoušení.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:45

svěženkář Oki. Díky!

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:46
Reakce na svěženkář:

Ale visí to teď na zkoušení... resp. mém nezkoušení.

​Tak vidím, že v tom nejsem sama - plná krabice vzorků, ale víc jich přibývá než ubývá. Nějak mi chybí ta "radost ze zkoušení".

Asi mi chybí ty otevřené parfumerie a možnost se po nich projít a pokochat se pohledem. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:38

svěženkář jerry 

...hm, tak to bych chtěla zažít - "netoužit po zkoušení".

Nevím, kolik bych musela mít vzorků, aby mě to nebavilo, přestalo - dočasně - bavit..?.

Zkoušela bych furt

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 02. května 2021 17:16
Reakce na jerry:

​Tak vidím, že v tom nejsem sama - plná krabice vzorků, ale víc jich přibývá než ubývá.

​Toto

ale nejako verím, že pri wanderpaketoch ma pritlačí vedomie, že na to niekto ďalší čaká.

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 17:59

jerry Tak mne chuť nepřešla. Jen někdy na některé vůně není chuť a jindy mám větší motivaci. Třeba teď jsem dostal vzorek a měl vůni zarezervovanou. Takže jsem musel ozkoušet, jinak už by těšila někoho jiného.

A ano, vůně se hromadí! Taky mi kopice roste rychleji než ubývá. A třeba oudy jsou brzda. Ty, co se nesmejou, si nechávám na víkend. A člověk pak vyzkouší max. 4 za víkend. 

No, proto jsem spustil ten Wanderpacket. A připravuji další. 
Jeden svěženkový, začne u slniecko, protože u prvního je až na konci.

Druhý s vůněmi od Prina Lomrose.

A jak to tak vypadá třetí s pánskými vůněmi. 

Korsičanka 

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:05

Miru u mne je to něco přes 150 vzorků, všechny doputovaly za poslední 3 měsíce a dalších tak 40-50 ks je na cestě, většinou v balíčcích s flakony.

Třeba včera a dnes upravuji s jedním německým sběratelem balíček. Začali jsme u 4 flakonů a pak mi nabídl vzorky ze svých odstřiků za 2,5€ kus. Když tam jsou vůně, co stojí 200-400€ 100ml (někdy i za 50ml či 30...), tak neber to. Takže jsem někde přes 15 vzorků k tomu. A přihodili jsme i flakony, protože mi nabízel další skvosty za 40-90€. A nekup vůni, co chceš zkusit, nová stojí 245€ a můžeš mít tester za 50€... Takže jsem na 7 flakonech

A víš ty, co jś s těmi flakony udělám... narvu je do balíčků a po cestě do Brna/ z Brna nechám v nejmenovaným městě jako wanderpackety. A po bleskovém ozkoušení je jedna recenzentks pošle dál, ju?

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:07

svěženkář 

...parfémová mafie, překupníku

Jo, tak to je krásný!!!

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:09

slniecko Už se chystám na ten svěženkový!

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:20

svěženkář ježíšmarjá to je darda. to není možný vyzkoušet a vypotřebovat za sto let :D

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:22

svěženkář Tak to tu ještě nebylo:))) Jsi děsný pokušitel

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:32

svěženkář teším sa!!!

Miru to ani tak nie je o strate chuti, ako skôr o tom, že sa furt chystám dostať sa k tomu v kľude (čo je samozrejme nonsense), s tým, že aby som si ich poriadne vychutnala a potom to odkladám, lebo každý deň je záhul a ono čím viac sa to kopí, tým je potom už aj väčší problém začať.

Pričom racionáne viem, že keď sa do toho pustím, tak to bude potešenie a v podstate aj kúsok relaxu, ale tak nejako nie a nie sa k tomu dokopať za bežnej "prevádzky".