Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 12:44

Miru Nie je to Sophia Loren?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 12:45

Biely kvet 

jooo

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 13:14

teena-sžidovský hřbitov si s lakomostí a pejzama teda nespojuju :D  to místo má duši, kterou jsem zahlídla jako děcko, když se ještě dalo procházet mezi náhrobky. teď už ho mezi těma šraňkama, kterýma usměrňujou návštěvníky, hledám hůř. ale furt tam je

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 13:30

Sol R.Molvizar

Konvalinky uvězněné v ledové krustě,ve skleněné čiré vánoční baňce dekorované zlatým popraškem,to zlato je jen na povrchu a snaží se svojí teplou sladkostí vpít do Gaultierova torza a nebohé kvítky vysvobodit.Žvýkačkový jasmín by se tak rád rozvoněl do celého světa ale ten ledový žalář ne a ne překonat a tak bledne a chřadne a nemá sílu dál bojovat svýma útlýma citrusovýma pacičkama

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:36

teena-s 

Tak recenze na Sol mě osobně fakt nadchnula - konvalinky, žvýkačkový jasmín, ledový žalář - to by mohlo být přesně pro mě!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:00
Reakce na alibi:

blackviolet spíš ty rozdílné představy. a dobrodružství Old Surehanda v kontrastu s nucením teenagera ke společným rodinným nezáživným procházkám :D ... jo, co bych za ně dnes dala

​Přesně tak jsem to myslela.

blackviolet euridike 

Tyhle vzpomínkové vůně mám moc ráda.

teena-s 

Ačkoliv si nemyslím, že by to byla vůně pro mě, Sol jsi popsala moc hezky.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:01
@euridike pokud se Ti líbí JPG Classique edt pak tohle je její ředěná verze a konvalinky v ní cítím asi jen já,co mě ale naštvalo byla pryč do hodiny :(
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:02
@wendulka :) děkuji ,je moc hezká ale slabučká
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:05
@alibi to byl žert,taky mám jedno takové mile ponuré vyrovnaností kypící místečko na venkově(tam zatím ohraničovat nezačli,spíš se bojím aby to místo nezaorali když se už o hroby nikdo nestará),co já se tam narozjímala s andělama...
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:24
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:01

Miru Možná tak pro Sophii Loren, pro dámu, no...

A pro Fleur :)

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:04

Korsičanka 

yes

Online Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:56

Miru Korsičanka Ta zahrada to tedy schytala ! Ale nešť, je to opravdu klasika italského střihu, připomíná mi bohužel už nevyráběnou klasickou Gio od Armaniho a ačkoliv se necítím být takovou dámou, jak mi lichotivě připisujete, nosit ji budu i nadále, ačkoliv každodenní a celodenní záležitost to určitě není.

Já mám zase vroubek u toho Baccaratu, ten je pro mě prostě jahodový jodisol, emočně přivolá jedině vzpomínku na hromadné očkování u školní lékařky, která měla ordinaci přímo v budově naší základky.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:59

Fleur A já dávám opakovaně na zápěstí tvoji dnešní vůni a fakt nevím..., opakovaně se nemůžu rozhodnout, zda ji potřebuji

Online Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 18:22

Korsičanka Počkej, teď nevím, jakou myslíš - CdG 2?

Online Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 18:31
Reakce na Miru:

teena-s 

...tak pro Tebe

(taky jsem na to asi lehce úchylná...)

​Protestantský hřbitov v Římě a Emelyn , můj oblíbený náhrobní kýč . Mně k tomuto obrázku docela sedí Fugit Amor:

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 18:35

Fleur 

...hmm, musela jsem si Fugit Amor připomenout... ...ano, ten náhrobní kámen tam mám...

Jenže, ta fotografie, kterou Ty k tomu vidíš, tak pouze ta v barevném provedení, ta černobílá pro slušňáckou značku Jul et Mad, ve vší úctě, není.

...mmch, všechny ty sochy, padlí a bolestí zkroucení andělé pohrouženi do sebe či věků nejlépe vyniknou v černobílém nebo "sepia" provedení... Si myslím

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 18:38

Fleur Jo. Nádherně jsi ji popsala, hodně z toho v ní cítím, ale nevím, zda bych ji na sobě déle snesla A ze vzorku dlouho nevydrží...

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 18:49

alibi tak ja tam žiaden cintorín nemám, ja ma tam mám cestu z Heathrow do centra Londýna, ale tak to nie je priliš poetické, no...

Zase ale asi by som Ad Libitum unosila, keby na to prišlo.

Online Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:00

Miru S tím souhlasím.

Původně na té fotografii, kterou jsem pořizovala v červenci 2017, byl i nachově kvetoucí keř, který jí dodával vysloveně rozjásaný charakter.