Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 12:05
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 12:10

alibi Ráda bych si početla, ale "stránka nebyla nalezena"...

//Ale na Tvém blogu se článek normálně zobrazuje, to je hlavní, jdu číst...//

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 14:42

euridike už jsem odkaz opravila, děkuji za upozornění

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:13

Bitter Peach (Tom Ford) - broskvová slupka plná jemných chloupků pomalu se promíchávající s nahořklými štiplavými silicemi z čerstvě naříznuté pomerančové kůry. A do toho vpadla rovnýma nohama silácká pačuli - a v tu chvíli bych si byla jistá, že mám na ruce Angela, protože tam byly i kakaové boby. Fakt byly!!! A teprve za hodinu se objevil sytý sladkokyselý broskvový čaj i se zbytky slupky a s nezralým mangem a znovu se zvýraznila hořkost kořeněná santalem (santal připomíná opulentní vůně z 80. let) - a nestačím odhánět představu Aperolu zkříženého s Tresorem, která se mi pořád vnucuje na mysl. Intenzita a výdrž jsou tedy opravdu brilantní.

At the Barber's (Maison Martin Margiela) -autentický holicí krém Barbus - zkrátka levandulová smršť, která se po rozvonění usídlila v nerezové misce. Byla by to vlastně moc pěkná pánská vůně. Byla...kdyby dojezd neměl podobu laciné cedrové vody.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:18

jerry Teda, Ford zní hodně zajímavě... a jestli je tam Aperol, tak vůni rovnou dávám do tužebníku

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:24

jerry tak na toho Forda jsem opravdu zvědavá. akorát do brna dorazí do parfumérií asi bůhví kdy. teprve nedávno jsem narazila na toho růžového

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 12:54

alibi Připomněla jsi mi, že jsem si je chtěla připomenout , ale momentálně mají set vzorků Violet vyprodaný, tak budu muset počkat... snad zase nezapomenu.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:02

alibi zase raz pekné ....a jeden flakón Cycle 001 mieri ku mne....

zistila som, že v poslednej dobe mám akúsi afinitu k vôňam tak trochu neuchopiteľným, "bezpohlavným", nie v zmysle "nemastný-neslaný" skôr unisex bez toho sex (áno, ja viem, mimoriadne zrozumiteľné....).

Už sa na ňu teším.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:22

slniecko 

děkuji! odstřik nuee bleue jsem spotřebovala velmi rychle a un air d apogee má privilegium být v mém tužebníku, který jinak zeje prázdnotou. (až na vůně, které ke mě míří, či je mám zamluvené)

takže se ti nedivím, žes cycle 001 objednala. však už jsi o ní pěkně mluvila hned po vyzkoušení

a vysvětlení ohledně "bezpohlavních" vůní myslím, že chápu (určitě i díky tomu, že jsem cycle 001 mohla vyzkoušet)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:23

Fleur a kruci. článek jsem měla rozepsaný už měsíc, takže jsem si nevšimla, že vzorky momentálně nejsou

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:41

slniecko Cycle 001 se mi líbila ze všech nejvíc - asi tě rovnou poprosím o odstřik, až se třeba budeš někdy chtít podělit

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:05

jerry daniela Aperol potvrzuji, fakt tam je! A jinak - tenhle Ford se mi fakt líbí, i když jsem, nevím proč, čekala, že nebude pro mě, nejsem na broskve/meruňky v parfémech, ale tady nejsou lepkavé, cukernaté, je tam ta nahořklost, zemitost - no prostě předčila očekávání...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:07

alibi Článek jako vždy skvělý, dala jsem si ho dvakrát...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:08

euridike ou je, dlouho jsem zadneho noveho forda nepotrebovala.. ale toto zni nebezpecne:-)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:14

euridike To je na Fordovi dobré, že dokáže udělat "bombu" i z broskví a meruněk (původně jsem chtěla napsat "pecku", ale to by ve spojení s ovocem asi znělo blbě

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:16

viktorka_od splavu No já si právě říkala, že na podzim by mohl být moc pěkný, já ho zkoušela, když bylo teplo a sucho, ale jsem zvědavá, co s ním udělá vlhký vzduch a chladnější počasí, já počítám, že by mohla vystoupit ta zemitost, ten podzimní, lehce podslazený, tón... Budu ho muset ještě vyzkoušet. A pořád mám pocit, že musím teď ještě jednou zkusit Lost Cherry, že by z ní to indiánské léto mohlo vytáhnout jiné aspekty, než znám...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:21

daniela No mně se na Fordovi tahle nepředvídatelnost fakt líbí, člověk od něj může čekat prakticky cokoliv, já se takhle těším snad jen na nové věci od TF a od ELdO, teď tedy jsem ještě zvědavá - a to hodně - na nové Byredo/Tobacco Mandarin...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:29

euridike děkuji

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:29
Reakce na daniela:

euridike To je na Fordovi dobré, že dokáže udělat "bombu" i z broskví a meruněk (původně jsem chtěla napsat "pecku", ale to by ve spojení s ovocem asi znělo blbě

moje slova

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:01

jerry 

...Tom Ford zní super!.