Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 17:39

Fleur 

...jo, jsi Ty a je Gió, patříte k sobě. Odjakživa, co pamatuji...

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 18:00
Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 18:06

Oud Wood Tom Ford

cítím jako teplé letní slunečné odpoledne na kraji hájku u kostela, kde jsou složené pokácené kmeny. Jak se do nařezaných klád opírá slunce, vzduch  nádherně voní dřevem. K večeru se vkrádá trochu chladu v podobě oudu, pepře... a kadidla. Cítíte ho jakoby zastřeně, protože do studeného kostela na večerní mši se vám nechtělo. Místo toho vychutnáváte poslední sluneční paprsky letního dne opřeni o kostelní zeď a užíváte si ten klid. Někdy není třeba jít přímo na mši, abyste prožili,  že vás má Bůh rád...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 18:44
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 18:45
Reakce na Panenka:

Někdy není třeba jít přímo na mši, abyste prožili,  že vás má Bůh rád...

​Krásně vyjádřeno...

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 19:04

Panenka Krásna recenzia.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 19:14
Reakce na Fleur:

Já už se dnes dokážu vracet k vůním, které by pro mě dřív bylo bolestné nosit. Jak stárnu, tak se smiřuji - s lidmi, se vzpomínkami, sama se sebou.

A teď jsem šťastná, že jsem objevila v Il Giardino dei Sensi tón podobný už nevyráběné EdP Gio, která mě provázela jednou životní dekádou. Bylo to nádherné životní období, i když plné ztrát, to ovšem vím až teprve teď, z odstupu dalších téměř dvou desetiletí.

​Zrovna dnes jsem přemýšlela o tom, že bych nejraději vyměnila velkou část poličky za nové vůně. Vlastně ten proces už nějakou dobu probíhá, i proto jsem se sem vrátila. S některými parfémy mám spjaté hodně zlé období, s jinými mám i pěkné vzpomínky na příjemné časy, ale... To už nejsem já, já už jsem jinde. Ty vůně najednou nesedí. Chci něco čerstvého, svěží vítr, pozitivně laděné vůně, které mě budou provázet novou etapou. Byť tu jsou zase jiné překážky. Nesnesu teď na sobě nic byť jen trochu konfliktního. Už jsem si rozmyslela i nákup Angélique Noire, protože jsem měla pocit, že mě táhne ke dnu, i když je krásná. A tam já už být nechci Ale mrzí mě, že tolik krásných vůní muselo jít. Vracet se k nim asi ještě nedokážu, nechci.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 20:04

Evanilla Však postupně obměňuj. A třeba se ti časem po některé z těch vůní zasteskne, tak si ji pak znovu pořídíš, nebo objevíš jinou...

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 20:24
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 20:38

Panenka moc krásná a ještě k tomu každým písmenkem voňavá recenze 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 22:18

alibi Děkuju.

Online Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 20. zaří 2020 22:24

Panenka Pěkná a zajímavá recenze. I když je tam oud, tak dávám do seznamu k vyzkoušení.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 07:21

Renusatko Díky. No tak doufám, že to nebude fiasko... vzorek můžu poslat, kdyžtak se ozvi do SZ.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 08:37
Reakce na Panenka:

Oud Wood Tom Ford

Moc hezky jsi ji popsala, do puntíku souhlasím.

Akorát jsem ji dopotřebovala a váhám, jestli koupit znovu. Asi na ni přece jen dojde...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 08:42
Reakce na Renusatko:

Panenka Pěkná a zajímavá recenze. I když je tam oud, tak dávám do seznamu k vyzkoušení.

​Mohla bych k recenzi Panenka napsat totéž jen s mírnou obměnou: i když je to Tom Ford, tak dávám do seznamu k vyzkoušení.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 09:00

jerry Díky! Koukala jsem na to ve vláknu o spotřebovaných vůních a říkala si, že to je dobrá shoda náhod... Jinak, taky bych potřebovala něco dorazit, adeptů mám dost, kde zbývá posledních 5-10ml, ale nějak mám střídací náladu, tak to jde pomalu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 09:16

Panenka A tuhle dnešní bys fakt dorazit měla, nebo ušetřit, protože i na parfumo se objevuje veeelmi zřídka.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 10:42

Fleur Ty máš Forda na blacklistu? Ale chápu, já od něj můžu taky jen pár věcí...

Korsičanka Myslíš Timbuktu? Jsem na začátku stovkového flakónu, tak to mám ještě na nějakou dobu. Ale vím, že další už nebude, neb už nebude k sehnání, až to spotřebuju. Další do zásoby teď ale kupovat nebudu...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 10:45

Panenka Píšu, že nemáš kde:) Tak si ho užívej!

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 21. zaří 2020 10:48

Korsičanka Njn, co neděláš... Užívám.