Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 28. května 2020 18:39

Sergio Lutens: Enbaum... bž

následuje víceméně proud vědomí, zdravím Bretona a posílám srdečné sorry)

Příčestí hnusné heavy as fuck v tomhle případě spíš dirty ATM orgie nepřiměřnosti ale blbě pošlete ho už prosím na terapii... achjo to je jak Osvícení, když se z výtahů místo krve valí karamel a s čvachtnutím, muřtnutím, chlístnutím dopadá na hořící borovice s bylinným podrostem. Zní to jako sajrajt? Tak samozřejmě, ale pojďme to probrat. Lesní lukum (jo, ta česká transkripce má koule), to by asi i šlo, ale sakra jehličnan si zaslouží přinejmenším dodržování zákonu o zachování důstojnosti. Ale už se karamel připaluje a zavaluje pačuli a já řikam pfff a je to jako koukat se na obří plazmě na Fifty Shades a mít vedle sebe na nepohodlnym gauči rozečtenej další díl. Neni to zábavný, v koutku duše víte, že karma vám to vrátí, stydíte se za to před rodinou a je vám trapně i před sousedovic uřvanou andulkou, přejdete to velkým a mocným EHM a žijete dál svůj život. 

Lidé, císař neovládá mluvnici! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 28. května 2020 18:41

moudjahidine  to je super!

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 28. května 2020 18:43

moudjahidine 

...

Jsi prostě pořád stejně úžasná!!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. května 2020 20:17

moudjahidine co to je toto?  nenašla jsem adekvátní slova tak smajlim :)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. května 2020 07:47

moudjahidine Možná super, možná à la Breton, ale pro normální lidi ne příliš použitelné Navíc mi ten příspěvek rozhodil i čtení ve vlákně

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. května 2020 11:06

zkouška M.Fusciuni Luce,jen letmý dojem...Fifi? někdo kolem mě prošel s "chachnilkou"? vlastně nevím jak voní...skoro ji necítím,a jednou za pár vteřin cítím ten báječný růžový tabáček,moc bych ji chtěla cítit obnaženou, zachytávám ji jen filtrem FFP2

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 29. května 2020 11:18

Jenom taková blbinka, zkouším Le Participe Passé pořád dokola a nemůžu si pomoct, je to zbabraný a asociace naskakujou furt stejný. To i ta zatracovaná Arabie má nějakou hlavu a patu. 

A omlouvám se, Korsičanko, netušila jsem, že se to může stát. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. května 2020 11:26

moudjahidine Beru, já taky ne Tipovala jsem si to Příčestí - taky nevím, co si o něm myslet

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. května 2020 12:06

moudjahidine

Tohleto mi chybělo.

Prosím, prosím, ulož do databáze, pro mě nenormální velmi použitelné, ten název jsi vymyslela boží! 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 29. května 2020 12:27

moudjahidine vitaj naspäť !!! Toto tu chýbalo ako soľ!!!

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 29. května 2020 15:21

moudjahidine 

No, konečně, to jsme se načekali...a pořád stejně skvělá mudžahidýnka (těch chechtacích smajlíků už bylo přede mnou dost, nebudu přidávat dalšího...ale chtěla jsem).

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 29. května 2020 18:27

Masque Fragranze Milano: Kintsugi 

Citrusová magnólie, fialka se zelenými lístky a malinová růže na semišové kůži se zlatými odlesky balzamického benzoinu. Originálně namíchaná květinovo zeleně pačuliová a balzamická kůže.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 30. května 2020 20:31

blackviolet Fleur tak jsem Angelys Pear vyzkoušela a opět jsem se spletla. Není to vůně pro mě. Ten hruškový úvod je nádherný. Ale bohužel na mně trvá jen chvilku. Během chvíle se dostaví pižmová část, na mě až moc a u té už to zůstane. Vlastně jsem ráda. Tentokrát ušetřím.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 30. května 2020 20:36

Paris Však ono se objeví něco i pro tebe . Co ty ostatní vzorky?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 30. května 2020 21:34

blackviolet já vlastně nic nepotřebuji, ani nic cíleně nehledám. Spíš jsem chtěla zkusit vůně, které mě podle složení a recenzí lákaly. Konečně má moje dušička pokoj... ujistila jsem se, že žádnou z nich nepotřebuji... FM En Passant, Tauer L'Eau, Tauer PHI Un rose de Kandahar.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. května 2020 21:40

moudjahidine Dobre si to rozbalila, aj bez tvojho nicku by som si ťa v tej recenzii našla

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. května 2020 22:39

Strangelove NYC: fallintostars

Romanticky laděná oudová arabka s kořenitým růžovým dřevem a koženým labdanem, která vás zavede do vyhřívaných koňských stájí vyzdobených slámově žlutými narciskami a pačuliovými růžemi a kde to voní sametovou vanilkou z Midnight Poisonu.

Le Labo: Santal 33 (Eau de Parfum)

Název santal je v tomhle případě podle mě poněkud zavádějící. Máme tu sice kořenitý santal s tóny kokosu tak, jak jej známe např. z Fordovy Santal Blush, osvěžený špetkou chladivého kardamomu, ale stejnou měrou i ostrouhanotužkový cedr. Po rozvonění cedrovou štiplavost sice trochu uhladí sametově zelené fialky s hrstí bílého pižma, jenže to by zároveň nesměli nacpat do základu ambroxan s labdanem, vytvářející odér mýdlově zapařené prádelny.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. května 2020 13:03

wendulka První se mi líbí, až na tu cenu, druhá - přes skvělou pověst - vůbec. Dík za recenzi, vnímám je stejně.

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:48

Privé Thé Yulong (Armani) - suchý čaj v papírové krabičce - chvíli zelený, chvíli zelený s pár suchými jasmínovými květy. A taky čaj zelený, dobře vychlazený, s tenkým plátkem limetky a nesladké broskve. lehký závoj nasládlého petitgrainu a suchý nesladký vetiver je jen třešničkou na povedeném "dortu". Exkluzívní čajovka.

Beach Hut Woman (Amouage) - barva flakónku sice evokuje slunce, léto, horko, pláž, ale je to jen dokonalý krycí manévr - ve skutečnosti je to pláž podzimní, sluníčko už moc nezahřeje, písek je vychladlý, mezi kameny a kusy vyschlého dřeva se zbytky mořské soli zasychají trsy jemně kouřového vetiveru a la Sycomore či Encre Noire. Zařadila bych ji klidně i mezi unisexy.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. června 2020 08:33

jerry S popisem Beach Hut naprosto souhlasím... //A vůně samotná se mi hodně líbí, pánská varianta snad ale ještě víc...//