Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 25. května 2020 20:16

alibi Moc hezký článek, hlavně ten Jiřík s košíkem .

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 25. května 2020 20:22

slnieckoděkuji. Lilac Path bohužel neznám, tak neumím porovnat

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 25. května 2020 20:23

blackvioletděkuji

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 25. května 2020 21:45
Reakce na blackviolet:

Valmont (Palazzo Nobile): Satin Musk

Jednoduchá sladká pudrová vůně.

Začátek je jako jasmínové mýdlo s nádechem anýzu evokujícím teplé opálené tělo a pak už jenom hodně sladkého pudru.

​...to by se mi mohlo líbit...

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 25. května 2020 21:52

Miru Máš ráda sladký pudr . Taková líbivka, nic zvláštního, ale má dobrou projekci a docela dlouhou výdrž. Ale asi by začala nudit.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 26. května 2020 05:23

blackviolet 

...mám, noo

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 26. května 2020 05:27

alibi Tak jsem konečně přečetla Cestu polovinou Eutopie 

Na buben tě nepřivedou tvé články, Li, ale tvoje bezbřehá fantazie, z níž pro ně čerpáš Nádherně vyprávíš - měla bys psát beletrii, třeba by ti vydělala na vůně

Značku jsem zkoušela před 3 lety v 1907 v Košicích - líbily se mi flakony Vůně jsem si zařadila do střední třídy - po několika hodinách zaujala No.3. Zkoušela jsem ji za rok znovu a...nic, prázdno. Pak mě zaujala motivace Prahou u No.11, ale zase se touha nedostavila. Zaplať Pánbůh.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. května 2020 09:58

Korsičanka

děkuju, ale myslím, že přeháníš :)  jestli si to dobře pamatuju, tak tobě se líbí Osé, tak zůstaň s šeříkem u ní :)

Online slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 26. května 2020 13:32

alibi ozaj a nakoľko fréziová je tá fréziová?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. května 2020 15:07

slniecko myslím, že ne toliko, aby tě to uspokojilo :) spíš mix kytek 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 26. května 2020 15:19

Parfums de Nicolaï: Angelys Pear 

Tak takový typ ovocné vůně je i pro mě. Bez ulepených ovocných bonbónů a blíže nespecifikovatelných ovocných šťáv. Ovoce jen dodává počáteční svěžest a bezstarostnost letní přírodě, ve které je dominantní růže.

Bergamot s citronem je ponořený v čerstvě nakrájených zelených bylinkách a plátcích šťavnaté hrušky. Rybíz jen lehce ovane růži, jejíž okvětní plátky voní i po zralých hruškách z nedalekého sadu. Vzdušnost prostupuje celou vůní, zeleným lesním pačuli, sytým nasládlým jasmínem i čistě mýdlovým pižmem. Chce se nám vyběhnout na louku a nechat si vlasy rozcuchat tím letním povětřím s příslibem moře.

Prázdniny a letní lehkost bytí.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. května 2020 15:27

blackviolet moc pěkné

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 26. května 2020 15:28

blackviolet Pokud píšeš, že je sice ovocná, ale dovedeš si ji na sobě představit - tak to má zvědavost významně vzrostla

Sice se mi povedlo díky jedné dobré duši zde sehnat Lily Lass od Royal Diwan Group, ale něco dalšího bezstarostně letního ještě uvítám.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 26. května 2020 16:13

alibi Děkuji!

Martula To je právě taková minidávka ovoce, která mi nevadí. Není sladká, je vzdušná, má výdrž a evokuje mi léto. Ale já mám pro Patricii slabost .

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 26. května 2020 18:30

blackviolet to vypadá na vůni pro mě. To je zase lákadlo. Na slepo se bojím, ale už jsem ji okukovala a večer ve Vava-voom objednám aspoň vzorek. Stejně jsem chtěla objednávat a chyběl mně čtvrtý do party.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 26. května 2020 19:42

Paris Naslepo opravdu ne, ten vzorek si určitě objednej. Na mně se rozložila velmi čpavým způsobem.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 26. května 2020 20:14

Fleur děkuji. Rozhodně nejdřív vyzkouším. Slepáky mně vůbec nevycházejí. Několikrát ověřeno, tak snad jsem se poučila.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 26. května 2020 21:21

Paris Na mně se sice rozložila pěkně, do chypre s mýdlem, ale raději vyzkoušet, jak radí Fleur .

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 26. května 2020 23:27

blackviolet už mám objednáno... tedy vzorky. Těším se.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 27. května 2020 09:38

Fig Tea: Prašně suchá, ale zároveň osvěžující vůně. Ovocné a dřevité tóny se v ní zajímavě proplétají a podstupují různé metamorfózy podle toho, jak naprší a uschne. Na začátku připomínají aroma nešizeného bio granulovaného nápoje, který osahuje sušené meruňky, švestky a broskve spolu s čajovým výtažkem. Vůně skoro šimrá v nose, ale je v ní už příslib svěžesti, stačí přece jen přidat vodu. Po krátké spršce se pak všechno to ovoce zhmotní jako v nějaké reklamě: vynoří se obří naducaná broskev, defilují tu medově sladké meruňky a dokonce i ten zralý fík nafialovělé barvy. Ovocné kouzlo netrvá dlouho. Do všeho se opře slunce a zůstanou jen pecky, stopky a větve, vůně dřeva, prázdná kalabasa, z níž někdo pil oslazené maté.

Zkoušela jsem několikrát, vždycky odložila s tím, že je to příjemná vůně, ale nic zvláštního, co by ve mně vyprovokovalo touhu hlouběji ji prozkoumat. Až teď, když jsem dostala 15 ml balení jako dárek a nosím ji pár dní na doma, objevuji její půvab.