Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline clothilde
Avatar
1780 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 16:57

euridike Cardamom asi nutne potrebuji, zvlast poku je se skorici

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 17:10

alibi 

...a ještě, prosím, jak to máš u těchto vůní s intenzitou a výdrží.?.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 17:22

...ještě k tomu parfumérovi Meo Fusciuni/Giuseppe Imprezzabile

- já mu to jeho mystično tak nějak nevěřím...

Jako když si ho představím bez toho neupravenýho plnovousu a dlouhejch vlasů, tak je to spíš takovej slušňák, skoro šprt.

(a myslím, že hodně krátkej sestřih by mu seknul mnohem víc!.)

Mág, to je pro mě Ben Gorham. Jo, ten se do ničeho nestylizuje.

Ten je svůj...

(ten je, ku*va dobrej!)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 17:26

clothilde Miru 

Se mnou je to těžký, mně se u Demeterů líbí prakticky všechno...


Cardamom je opravdu autentická vůně kardamomu, s lehkým zjemněním smetanovým tónem; skořici v ní nemám, spíš lehounký zázvorový tón, řekla bych...


Apple Pie je krásná jedlá vůně, já na gurmánské a jedlé vůně obecně nejsem, takže pro mě zase spíš "degustátorská" záležitost a aromaterapie v jednom...


Licorice je fakt prostě pendrek, jako dítě jsem ho dost nemusela, teď už mi neva, ten tón mám dost ráda třeba u EdP Lolita Lempicka, tam mě baví...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 17:28

euridike 

...jo, dodnes pendrek nepozřu. Lékorky dodnes miluju, ale okousávám...

Ale úplně původní Lolitu Lempickou EdP jsem měla x krát, je to úžasná vůně, i její "odnože" skoro všechny. Ovšem, co ji začli reformulovat, je to "hnus, Velebnosti..."

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 20:44

euridike 

Jé, Demeter. To je i moje oblíbená značka - nemůžu tedy říct, že by se mi líbilo úplně všechno vyzkoušené, ale větčina ano. S láskou vzpomínám na Turpentine, Oud a Dandelion, které jsem měla (a zase bych je brala).

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 21:14

Miru ty, které se mi nelíbí, tak drží, třeba Notturno :) Ty, které se mi líbí drží  tak průměrně, Shukran asi nejmíň ze všech. Do prostoru jde Odor 93 a Narcotico.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 21:26

Miru jo, jako dítě jsem občas dostala sáček těch barevných válečků uvnitř s pendrekem - tak jsem sladký obal olízala a vnitřek vyhodila:-) no ale salmiakki mi chutnají, takže asi se věkem fakt ty chutě mění

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 21:27

alibi mátový čaj s citronem (shukran) je úžasný.. dokud se nezmění v ten kopřivový výluh

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 21:27
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 21:33

Miru jo, jako dítě jsem občas dostala sáček těch barevných válečků uvnitř s pendrekem - tak jsem sladký obal olízala a vnitřek vyhodila:-) no ale salmiakki mi chutnají, takže asi se věkem fakt ty chutě mění

​Dělala jsem to stejně.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 22:05

viktorka_od splavu naštěstí tam kopřivový výluh nemám. Protože kopřivový čaj i špenát nesnáším. :)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 22:08

Miru jo, jako dítě jsem občas dostala sáček těch barevných válečků uvnitř s pendrekem - tak jsem sladký obal olízala a vnitřek vyhodila:-) no ale salmiakki mi chutnají, takže asi se věkem fakt ty chutě mění

​Barevne válečky s pendrekem jsem jako děcko taky jen ocucávala, ale teď je chroupu, mňam . Salmiakki je to, co nám dávala ochutnat Friga?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 22:09
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 22:13

viktorka_od splavu no tak to ty válečky mi chutnají víc ;)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 07:44

alibiviktorka_od splavu 

Ty ocukrované pendrečky byly pro mě v dětství bonbóny top 2 hned po karamelkách I dnes si občas černý pendrek koupím - mňam. A z Itálie jsem si přivezla pendrekové placaté šneky, síla

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 09:49

jerry No mně se líbí vlastně tak nějak úplně všechno i z čistě výzkumných, průzkumných a poznávacích důvodů , stejně jako mě i v životě těší všechny vůně, u Demeterů mě baví prozkoumávat si, jak jsou některé vůně autentické, třeba Swimming Pool, Rain, Play-Doh atd., stejně jako Tobě se mi moc líbí Turpentine a taky Funeral Home, který jsem vyzkoušela díky recenzi od daniela - a další věc, kterou jsem si fakt užila - zkoušet zkombinovat ty "mono" vůně /Apple Blossom, Almond, Myrrh/ s jinými parfémy, třeba Licorice s Lolita Lempicka, Almond s Tobacco Vanille TF - a to je pěkná kombinace, s Myrrh ale ještě lepší...

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 11:55
Reakce na euridike:

No mně se líbí vlastně tak nějak úplně všechno i z čistě výzkumných, průzkumných a poznávacích důvodů , stejně jako mě i v životě těší všechny vůně, u Demeterů mě baví prozkoumávat si, jak jsou některé vůně autentické...

​Kde se pod to můžu podepsat?

A díky rozsáhlému portfoliu Demeter je u nich pořád co zkoumat.

Na Funeral Home jsem zapomněla (měla jsem možnost vyzkoušet přímo díky daniele). Jen ten název mi nepřipadná případný - pro mě je to spíš "Květinářství 5 minut po otevření",

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 12:03

jerry Tu recenzi na Intrigant Patchouli myslis vazne? To je teda sprcha, mam ji dnes na sobe a je to dokonale.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 12:55

Luna 

A čemu se divíš? TY extrasilná osobnost jsi - u tebe jsem si všimla, že naopak pačuli můžeš v jakémkoliv množství

Mě pačuli obecně válcuje - a čím je jí ve vůni víc, tím je to horší. Ale není to tím, že by se mi nelíbila - naopak se mi líbí (ale na jiných). Jedněmi z mála výjimek, které bych nosit mohla je CdG Luxe Patchouli a asi 4 pačuliovky od Reminiscence. A tím výčet končí...