Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 10:42

Paris Vzorek v 1907:) Zkus jim napsat

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 04. dubna 2020 10:47

Korsičanka jé, děkuji. Jsem se zamilovala a musím ji vyzkoušet. 

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 10:48

Paris Já měla vzorek ze Scent Bar/Luckyscent - ale ti do CR neposílají, jen na Slovensko, alespoň myslím... Ale vzorek mají i na ALZD...

clothilde Díky, já zase ráda sleduju Tvoje fotky ve zvířecím vlákně...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 10:51

euridike Tvé recenze opět boží! Jen podotýkám, že 3 vůně z recenzovaných znám, a ani jedna nebyla pro mě ke koupi.  Jen Aura Sublime, kdybych ovšem nevlastnila už krásnou vanilku v podobě té Bláznivé od Atelier Cologne STAIRWAY TO HEAVEN od Jul et Mad je pěkná, ale tvé stavy mi při zkoušení nenavozovala, byla trochu znaklidňující...chtít, či nechtít? Odpovídá kvalitě předešlých parfémů J+M?

Musím teď, když vnímám vůně trochu jinak, vyzkoušet znovu.

Remember me neznám.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 10:54

Dalia Stairway to Heaven je krásná, ale je fakt, že nemá zrovna excelentní výdrž + nejde výrazně do prostoru, což mně třeba nějak extra nevadí, ale říkám to v reakci na Miru, která chce vůně výrazné, syté, dobře "viditelné a slyšitelné" - ale řekla bych, že třeba Tobě by tahle vůně mohla vyhovovat i v této podobě...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 11:02

Korsičanka V rámci značky Jul et Mad bych Stairway to Heaven "přičlenila" někam k Aqua Sextius, kvůli lehkosti, vzdušnosti, asi to neumím lépe vystihnout... A tohle je tedy jen taková osobní poznámka - pro mě má v sobě něco z rysů typických pro vůně ELdO - konturami vůně, jejím vyzněním...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 11:10

euridike No, to zas JE o stupínek výš než Aqua S., myslím Psala jsem to proto, že Tvé a Miru recenze jsou tak sugestivní, že by jeden podlehl i nasepo

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 11:19

Korsičanka 

...no, děkuji...

(Ale teď už málokdy se něco pořádného zadaří...)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 11:21

Korsičanka Ale ve Vava Stairway to Heaven nemají. Koukala jsem na stránky. Kdyby ano, asi bych začala šetřit. Kde jsi sehnala vzorek, prosím?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 11:27

Dalia Odkoupila nebo vyměnila? od Nadika.

Ale už byl vyzkoušený a já mu taky dala zabrat - kvůli váhání právě. Koukám však, že vůni mají v 1907, tak tam by vzorek šel - jen s poštovným, jako odevšad. Třeba se spojte s Paris a rozdělte se o poštovné.

Vava už jejich vůně brát nebude:(

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 11:38

Korsičanka Ne? Tak to je mi líto. 

Offline clothilde
Avatar
1778 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 11:55

euridike dík , kluci ušatí se rádi fotí

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 12:11

clothilde Dekuju. Ale uz jsem strasne dlouho nic nenapsala...Porad pisu a kreslim neco jineho, ale chystam se to napravit a trochu to tady rozjet. 

Offline clothilde
Avatar
1778 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 12:18

Luna to vůbec není zač . Jsi žena mnoha talentů 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 14:50
Reakce na euridike:

Korsičanka V rámci značky Jul et Mad bych Stairway to Heaven "přičlenila" někam k Aqua Sextius, kvůli lehkosti, vzdušnosti, asi to neumím lépe vystihnout... A tohle je tedy jen taková osobní poznámka - pro mě má v sobě něco z rysů typických pro vůně ELdO - konturami vůně, jejím vyzněním...

​Tak tentokrát, jakkoliv oceňuji textovou kvalitu tvé recenze , se můj dojem z vůně diametrálně liší. Zkoušela jsem ji s odstupem půl roku dvakrát, pokaždé to skončilo stejně - vůni jsem musela umýt a papírek, který jindy zakládám do diáře, aby mi provoněl pár stránek, nebo abych se ke zkoušené vůni mohla vrátit, skončil v popelnici (ani v domácím odpadkovém koši bych ho nechtěla).

Pro mě je to velmi sladká a chvílemi naopak přesolená vůně, trošku hysterka jako aprílové počasí, žádná lehkost či průzračnost, pro mě hutná a s velkou výdrží.

A jenom si dovolím zopakovat, co jsem tu o ní psala loni 10. října: tentokrát mi přijde marketingový příběh připojený k vůni naprosto mimo, hledání sebe samotného v Nepálu mi rozhodně nevoní jako bergamot s heliotropem šmrncnutým kašmeranem. Vůně je oblá, hebká, jen na začátku trošku aldehydově pošimrá. Ale pak už je to mixér, do něhož Cécile Zarokian něžně vložila žloutkový věneček s hedvábně cukrovou polevou, připojila košíček se slaným karamelem zdobený růžovou himalájskou solí, pečlivě přiklopila a nekompromisně zmáčkla tlačítko.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 14:53

Dalia V Brně nejspíš také bude. Značka Jul et Mad byla nějakou dobu u ledu (kvůli výskytu v eshopech), ale když se (zdá se) vyřešila otázka úniku mimo oficiální distribuci, tak obnovení jejího prodeje nestojí nic v cestě.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 15:10

Fleur Já samozřejmě naprosto chápu a respektuju, že Stairway to Heaven vnímáš diametrálně odlišně, musím říct, že já v ní opravdu nemám žádnou hutnou/oblou cukrovou/karamelovou sladkost, svoje dojmy jsem zatím s nikým jiným nesrovnávala, teď jsem se tedy dívala - na Fragrantice jsou jen 2 recenze, ta od Infinite Bloom se mi líbí, celkem s ní souzním... A oficiální story k vůni jsem taky nečetla, tomu se snažím vyhnout, abych se tím nenechala nějak ovlivnit...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 15:24

euridike Fleur 

...no, tak to by mě teda zajímalo, jak by to vonělo na mně.?.

Ale je fakt, že s Fleur jsme každá  hoodně jinde, a když si uvědomím, že značka Jul et Mad mě prostě nebere(snad jen Stilettos...), tak by to asi bylo takové nanicovaté.

I když úvod recenze od Fleur mi zní hodně dobře! - resp. já bych do toho Nepálu ten heliotropin(který dokáže i slzy z člověka vymačkat..., viz jiné recenze...) a kašmeran klidně dala, i s tou vanilkovou energetickou bombou. Jenže myslím, že by to na mně bylo takové jemné a jen vanilkově nasládlé...

...ale jak jinde psala Euridike, tahle značka je taková čistá, hodná, tak by to byly nakonec asi jen ony, jí zmiňované, způsobné pomněnky...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 15:38

euridike Miru Já bych ji v rámci produkce Jul et Mad viděla spíš v blízkosti vůní jako Néa nebo Secrets du Paradis Rouge.

A taková Garuda nebo Mon Seul Désir mi moc čistá a hodná nepřipadá , k těm spořádanějším patřila spíše ta vstupní kolekce.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. dubna 2020 16:09
Reakce na Fleur:

Dalia V Brně nejspíš také bude. Značka Jul et Mad byla nějakou dobu u ledu (kvůli výskytu v eshopech), ale když se (zdá se) vyřešila otázka úniku mimo oficiální distribuci, tak obnovení jejího prodeje nestojí nic v cestě.

​To bych byla opravdu potěšena! K některým vůním značky bych se totiž ráda vracela opakovaně.