Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 17. února 2020 10:12

Alkemia Perfumes a její Smoke & Mirrors

https://alibi-notes.webnode.cz/l/smoke-mirrors-alkemia/

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. února 2020 11:09

alibi Děkuji, Li, za recenzi "mé a tvé" vůně a jsem ráda, žes nesáhla vedle - protože já věděla, do čeho jdu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 17. února 2020 14:31

alibi kouřová vanilka, to zní opravdu kouzelně

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 17. února 2020 14:40

alibi 

euridike 

Díky za pěkné počtení i za poučení - informací nikdy není dost (zejména těch o vůních).

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 17. února 2020 16:37

Korsičanka viktorka_od splavu jerry děkuji

viktorka_od splavu jj, je taková jednoduchá přitom tajemná :)

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 17. února 2020 16:46

svěženkář moc pěkná a podrobná recenze

viktorka_od splavu taky mi připadá Rose Flash víc hravá než vážná

euridike opět krásné čtení. a k Delině - budu muset vyzkoušet znovu, nějak jsem ji nedala dostatečný prostor a moc si ji nepamatuju

Dalia rozbitá kolena a karafiátky

slniecko 1A-33 od Schwarzlose: to nechápu, na mě sušenky a ovocný drops Lipo

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:40

alibi

Salome mě zajímala už podle složení a fakt, že tě neoslovila, je pro mě vlastně svým způsobem ještě nadějnější vzhledem k tomu, že my dvě to míváme s vůněmi skoro vždy přesně obráceně.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:22

wendulka však vyzkoušej, uvidíš. Já mám pocit z obou vůní mimo S&M , že mají nějakou společnou složku, která mi v nich vadí. Kdybych to měla k něčemu přirovnat -  něco jako cedr v kvalitě levné parfemace do mýdla 

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:57

Slumberhouse: Jeke

Je pánskou verzí Baque. Je to temperamentní Kubánec v kožené bundě, prodávající doutníky s hřebíčkovým a pačuliově kořenitým tabákem prvotřídní kvality společně se sušenými vanilkovými lusky. Dlouhý čas si přitom krátí popíjením uzeného černého čaje Lapsang Souchong. Josh Lobb je zkrátka tabákový génius!!!

Alex Simone: Encore Un Peau

Betrand Duchaufour umí kouzlit, když chce. Vzal řapík rebarbory, rozřízl a rozmačkal tak, aby z ní vytekla šťáva, z níž nechal vykvést nádherný křídový kosatec. Místo sněhobílých vloček na něj nechal pozvolna se snášet droboučké cedrové hoblinky. Dokonce by mi k němu ani nevadil mléčně kokosový santal ze Santal Blush, ale zemitě peprné guajakové dřevo v základu způsobuje, že kořínek kosatce na mně bohužel začne zahnívat.

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 17. února 2020 23:26

wendulka To mi nedělej! Už mám na seznamu Baque a Ty mi tu píšeš o pánské verzi?? To je týrání!!!

euridike Děkuji! Dluh tedy splacen! Musím kompliment oplatit. Tvé recenze se moc hezky čtou.

alibi Děkuji!

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 17. února 2020 23:37

svěženkář To máš za tu Black Velvet Café, kterou jsi mi rozšířil zkušební seznam, takže jsme si kvit.

Baque je hodně dobrá, zrovna ve středu jsem měla možnost si ji znovu připomenout, ale za mě Jeke lepčejší, no.

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 18. února 2020 08:55

alibi

Díky – Tvoje recenze na „kouřovou vanilku“ je opět velmi lákavá...

jerry

Díky, těší mě, že moje občasná a dočasná psavost „k něčemu je“, jak by řekla moje babička...

A měla bych jeden obecnější dotaz /a měla bych s ním jít jinam, ale ono to bude určitě rychle vyřízeno/ – Andry tu výše zmiňovala blog, což mi připomnělo, že se chci zeptat, zda tu ještě někdo píše svůj blog – čtu Alibi, koukala jsem na kosmiks, znám Guerlinade, samozřejmě Wendulčin instaprofil, jestli píše ještě někdo, přiznejte se...!

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 18. února 2020 09:20
Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 18. února 2020 09:30

alibi Díky!

Online andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:23
Reakce na wendulka:

Slumberhouse: Jeke

Je pánskou verzí Baque. Je to temperamentní Kubánec v kožené bundě, prodávající doutníky s hřebíčkovým a pačuliově kořenitým tabákem prvotřídní kvality společně se sušenými vanilkovými lusky. Dlouhý čas si přitom krátí popíjením uzeného černého čaje Lapsang Souchong. Josh Lobb je zkrátka tabákový génius!!!

​Mně přišla už Baque pánská až až

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:30

500 Years (Etat Libre d'Orange) - z kouřového kadidla a medové ambry vykvetla růže - bleskurychle však uschla a zasypal ji jemný šafránový prach, usedající na semišovou kůži.

Noorah (Bvlgari) - nejprve se mihla štipka svěžesti, ale takové tlumené, spíš lehce dřevité. A rozvoněla se temná hodně suše dřevitá fialka se sametovým kosatcem a vše zahalil lehoučce kořeněný závoj. A z pod závoje kromě kosatce probleskuje méně vanilkovější a více dřevitá Tobacco Vanille. Tohle je vážně hodně povedené...

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. února 2020 12:54

andry 

Tak ten tabák v Baque je sám o sobě už pánskej to jo, ale proti Jeke v sobě má rozhodně ty další složky unisexovější.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. února 2020 18:26

Esprit de Fleurs - Frapin

Země, voda, vzduch … a mýdlo

Ruce stále ještě vonící mýdlem svírají kytici lučního kvítí, které před pár okamžiky vyrvaly ze země i s kořeny, a teď ji tisknou k plátěným letním šatům lehce umazaným od hlíny. Slunce se schovalo za mraky, co už nejsou tak bílé jako před chvílí. Ochladilo se a ve vzduchu je cítit voda.

Kořenitá, zemitá, květinová a trochu i do mýdlova laděná vůně.

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 18. února 2020 20:05

wendulka Tak Jeke mě teda vůbec nenadchla a to ani malinko. Mám u ní následující poznámku

No to je teda síla. Začátek je uzený, ale hodně. Později se trošku přesune do tónu peruánského balzámu, ale bohužel ho opravdu ruší ten nevysypaný popelník. Později zůstane na mé kůži zakouřené dřevo, pokapané tukem z uzeného masa. Tohle ne.

Offline svěženkář blogger
Avatar
719 příspěvků moje polička 18. února 2020 21:44
Reakce na wendulka:

svěženkář To máš za tu Black Velvet Café, kterou jsi mi rozšířil zkušební seznam, takže jsme si kvit.

Baque je hodně dobrá, zrovna ve středu jsem měla možnost si ji znovu připomenout, ale za mě Jeke lepčejší, no.

wendulka Black Velvet Café Ti rád poskytnu vzorek.  

A protože se máme vzá-jemně posouvat k výšinám a novým zkušenostem, poškádlím Tě ještě s 3.Apr.1968 od Rundholz parfums! Krásný kouř s liči a heliotropem!!! Nádherný silný tabák s ovocným obláčkem a výdrží po celý den!