Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:16

wendulka To jsem taky zvědavá.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:27

Alex Simone: L´Invitation

Výmluvnější název už ani být nemůže. Pačuliově ovocná růže s kyselkavou rebarborou a limonádovým růžovým pepřem vás společně s karafiátem, sladce dřevitou myrhou a kadidlem zvou na sklenku růžového šampaňského k praskajícímu krbu. Prostřednictvím pryskyřičnatého labdana se s ní usadíte do mohutného koženého křesla až do doby, dokud žhavé uhlíky v něm nezačnou pozvolna vyhasínat.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:42

wendulka to nevoní jak Fruitchouli, jen je tam ta typická broskev, tady jemnější

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:44

andry 

Aha. No ale furt ten omítkový pudr jsi mi tam psát neměla.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:45

wendulka máš snad v Peche Cardinal omítku? nemáš. od toho je slovo trochu

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:48

andry Jsem jí zkoušela naposled nevím kdy. Vím já, co v ní mám teď?

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 12. února 2020 12:05

BLACK VELVET CAFE – 4160 TUESDAYS

No...

Ano.

Proč ne...

Můžeme zajít na kávu, ano, Ob-La-Di je fajn, mám ráda ty jejich bílé stoličky a pulty, modrobílou dlažbu...

Je mi jasné, že uvnitř nezůstaneme, i když je venku ještě chladno, vevnitř bys totiž nemohl kouřit, vlastně bys neměl ani venku, ale tvoje osobní liberte přece...

Jako vždy si dám espresso, ty by sis nejraději dopřál cappuccino, znám tě, ale objednáš dvakrát espresso, je to takové... dospělejší.

Jen nevím...

Víš, můžeme se dlouhé minuty schovávat ve smyčkách stoupajícího voňavého kouře, ale...

Co nás nechat... tak?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 12. února 2020 12:35

euridike mam pocit, ze jsem vas tam musela potkat...:-)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 12. února 2020 13:01

viktorka_od splavu

Vzhledem k tomu, že mnohé mé „situační“ recenze vycházejí ze skutečných událostí, mohlo by to být docela dobře možné...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 12. února 2020 13:02

andry

Když jsem si srovnávala Les Annees 25 a Les Annees 25 Bis, připomnělo mi to porovnávání Aury TM EdP a EdT – nejprve se objevila ta neskutečně neuchopitelná, místy nepochopitelná, intenzivní Aura, po ní následně taková její hodná, mírná a líbivější sestřička pro širší publikum, LA 25 Bis mi taky připadá taková – a teď hledám ten správný výraz – jemnější, jednodušší, méně výrazná... Líbí se mi obě, LA 25 o něco víc, pro tu hloubku, pro tu intenzitu...

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 12. února 2020 23:31

euridike Jéé, od koho máte vzorek? (Možná tuším.)

Vnímám vůni spíše jako anglickou kavárnu s dřevěným nábytkem, provoněnou kávou, kouřem a oudem. Recenzi dlužím... 

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. února 2020 07:37

svěženkář

Pro mě je tahle vůně káva + dřevo (a v Ob-La-Di mají dřevěný nábytek, který si uchoval vůni dřeva) + oudový aspekt, který já tady vnímám jako vůni ulice, trocha špíny, prachu, vůně lidí kolem, těžko pro to hledat slova... Na recenzi od Vás/Tebe (už jsem si i já zvykla, že si tu všichni tykají) bych byla zvědavá (všechny jsou skvělé), tak se budu těšit...

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. února 2020 14:15

Musc Shamal - Armani Prive

Tak se mi zase potvrdilo, že dokud nezkusím na kůži, nemám předpokládat Ke zkoušení této vůně jsem přistupovala bez většího zájmu, jen tak "ze studijních důvodů", protože recenze jsou rozporuplné a u vůní, které se tváří jako arabské, jsem dost vybíravá. Dopadlo to úplně jinak..

Po vyzkoušení na papírek jsem trochu zbystřila a nechala si vůni stříknout na kůži. A za další půlhodinu jsem si ji nesla k pokladně.

Musc Shamal na mně voní jako No5 po arabsku. Cítím vzdušné aldehydy v kombinaci s krémovým bílým pižmem, které je trochu živočišné. Ale žádný zatuchlý pelíšek, spíš hebká kožešina dýchající teplem a životem. Jsou tu aldehydy se závanem horkého pouštního písku. Nechladí, ale hřejí. Krémově hebké přítulno se prolíná s trochou nasládlých růžových tónů.

Jako by pro mě někdo vzal to, co se mi nejvíce líbí na No5, Musk Yas a Narcissus od Royal Diwan Group a smíchal z toho jednu vůni.

Prodavačka se zájmem sledovala, jak se tvářím a postupně propadám nadšení Přivoněla si k mémou zápěstí a se slovy "tak to je teda rozdíl" si ji na sebe taky stříkla a dala mi zkusit. No, na ní byla daleko dřevitější a taková neucelená, jako by si jednotlivé složky nesedly dohromady. Na mně výrazně krémovější, sladší a hladká. Zajímavé. A vysvětluje to ty rozdílné názory v recenzích. Jsem ráda, že v tomto případě jsem asi ten správný hostitel

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. února 2020 15:10

Martula Gratuluji k nákupu, skvělá "hostitelko" Evidentně lepší než  růže od Lancôme, že? A kdo má tebou uvedené 3 vůně doma, hned ví, jak tenhle privátní Armani na tobě voní!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. února 2020 15:12

Korsičanka No, růži mám v Musc Shamal jen okrajově a Parfait de Roses mi pořád leží v hlavě taky

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. února 2020 15:36

Martula Raději ale dříve vyzkoušej mé 2 růže z tužebníku

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. února 2020 15:39

Korsičanka Ty mám přece vyzkoušené Hedonist Rose Absolute je na mně nakonec příliš tabáková a ta od Widian zase jako růžový bonbón. Ani jedna mě zatím nepřesvědčila.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. února 2020 15:42

Martula Hmmm, dám obě taky někdy ještě jednou - hlavně na kůži - neb na testovací kartičce jsou SKVĚLÉ!!!

Online milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. února 2020 15:52

Martula Správnej hostiteľke sa dobre nakupuje, že?

A ten rozdiel na tebe a predavačke bol až takýto markantný?  

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. února 2020 16:10

milacka Byl. Skoro bych neřekla, že je to ta stejná vůně.