Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. května 2019 15:27
Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 03. května 2019 15:34

alibi Odkaz nefunguje. Já tě mám uloženou, ale pro ostatní:)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. května 2019 15:38

Korsičanka děkuji za upozornění

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 03. května 2019 15:44

alibi Tebe je v té stavební firmě faaakt škoda, Li! Potvrzuji krásnou růži a nádherného Ambrového Vlka. Indoličnost jasmínu mě odradila, nevydržela jsem A na ostatní bych potřebovala více času:)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. května 2019 15:53

Korsičanka děkuji

Offline jerry
Avatar
8963 příspěvků moje polička 03. května 2019 18:20

alibi 

Pěkně jsem si početla, díky.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 03. května 2019 20:07

alibi pracuješ v stavebnej firme? S tvojím kreatívnym potenciálom potom musíš navrhovať úžasné bývanie...

Ďakujem opäť za krásne čítanie

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. května 2019 22:36

jerry milacka děkuji

milacka to uz mam za sebou. Rekonstrukce historických budov a pozemní stavby, rozmanitá práce i zajímavá, ale strašná otročina. Teď  pracuju  ve statické kanceláři, kreslím prefabrikáty, převážně haly, modely ve 3D. Neskutečně mě to baví. Je to jako hrát si s Legem :)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 03. května 2019 22:50

alibi Moc pěkné, čtení mě poučilo i pobavilo

I já jsem jednou objevila "zvrhlou verzi Samsary" - ve vůni Santalové od Nishane.

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 03. května 2019 22:54

Lost Cherry, vše podstatné už zde bylo popsáno. V úvodu sytý třešňový kompot s amaretem. Kvalitu kompozice potvzuje, že se vůně nerozpadá, v dojezdu zjemní a zpříjemní a na pokožce přetrvává dlouhé hodiny lahodné dřívko.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 04. května 2019 07:35

alibi Parádní popisy, s chutí jsem se začetla Už delší dobu uvažuji o bližším prozkoumání značky, protože znám pouze Oud Assam. Sadu vzorků si určitě objednám.

A musím se nad svým vnímáním oudových vůní s ohledem ke svému okolí asi zamyslet, protože zrovna Oud Assam je pro mě velice sterilní, "vymydlený" oud, kravinec ani náhodou. Absolvovala jsem s ním dvě zahraniční dovolené do velkého horka a měla jsem pocit, že se jedná o naprosto neškodnou vůni, kterou jsem na sebe nanášela v hojném množství

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 04. května 2019 07:51

Jardins de Misfah - Une Nuit Nomade

Důvěrně známá dezinfekce z Baccarat Rouge + přezrálé až mírně nahnilé datle + sladce marmeládová růže = Jardins de Misfah. Jakkoli to zní hrozně, jsem nadšená. Vůně je sytá, nápadná, originální. A točí se kolem mých milovaných růží.

Zdroj: https://www.unenuitnomade.com/en/fragrances/jardins-de-misfah

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 04. května 2019 14:38

Martula Dezinfekci z Baccarat Rouge tam nemám, ale zato se mi ta skrývá puškvorec z Jardin sur Nil. A na papírku se mi moc líbí - po dlouhé době fakt zajímavá vůně, ovšem s mou kůží vytváří poněkud syntetický efekt.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 04. května 2019 14:53

Fleur Dezinfekce taky nula, ale něčím mi připomíná Rose Rouge od VC&A a tu jsem nakonec posunula dál

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 04. května 2019 15:10

Korsičanka Rose Rouge byla pro mě příliš plochá slaďárna, Jardins de Misfah mají oproti tomu zajímavější vývoj.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 04. května 2019 15:16

Fleur To určitě ano, mění se dost, ale ve finále to není na flakon.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 04. května 2019 15:19
Reakce na Korsičanka:

Fleur Dezinfekce taky nula, ale něčím mi připomíná Rose Rouge od VC&A a tu jsem nakonec posunula dál

​Podobnost s Rose Rouge nenacházím vůbec..

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 04. května 2019 16:49

Martula No, vidíš. To buď ráda

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. května 2019 13:21

Martula Jardins de Misfah se mi při první pondělní zkoušce docela líbila, ale k nadšení to mělo bohužel daleko plus na mně ještě měla určitou chvíli po nástřiku takovou ne úplně optimální fázi. Nocméně ještě se chystám prozkoušet ze vzorku pořádně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. května 2019 14:02

Maître Parfumeur et Gantier: Rose Opulente

Je jemně kořenitou marockou růží se zelenými lístky a tóny kyselých malin, které v úvodu osvěží sprška moderních aldehydů. Po rozvonění se přidá i ambrová růže s citrusovou svěžestí s několika zrnky pižma. Pokud se vám líbí růže typu Rrose Sélavy, pak určitě vyzkoušejte i tuhle.

...

Kreolfleurage: Bambou

Chladivý kardamom s muškátovým oříškem a slaným podtónem vetiveru nás hned v úvodu přenesou do Karibitku. Velmi rychle se však přesuneme k tropickým květinám v čele s mučenkou a plumérií, schovaným v lánech citronové trávy a zelené vetiverové trávy, což je příjemně osvěžující vzhledem k tomu, jak vlezle sladce dokáže zejména mučenka často působit.