Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:26

Korsičanka jako že si z nás Tauer utahuje :)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:26

viktorka_od splavu Pristipkaris? Tak to ani omylem, jsi skvela - vystizna, presna, vtipna...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:27

alibi Já si takhle při zkoušení některých obzvlášť "osobitých" vůní říkám s dikcí Jana Hauberta z Visacího zámku: "No to snad neni možný!"

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:31

viktorka_od splavu prdlajs . Mám tvé recenze moc ráda. Zvlášť tu na Le Parfum de Therese

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:31
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:32

alibi Stále nechápu, v jakém smyslu? Jakože to není Andy? Nebo že je děsná? Nebo děsně krásná???

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:35

Korsičanka myslím, že to myslela v dobrém... Andyho osobitý žert ... A mě se Rose Flash líbí, ale její  síla atomovky nee

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:39

alibi No, mně spíš přijde jako žert jeho popelníková Sotto La Luna Gardenia

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:41

euridike KdYž tě čtu, už nemám chuť napsat vůbec nic až do smrti. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:45

Luna to by ovšem bylo škoda ;)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 17:25

Luna To by ovsem byla vecna skoda! Miluju Tvoji imaginaci - v recenzich i v malbach. /Recenze na Muglerovu Auru je uz pro me v podstate legen - pockej si... - darni!/ 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 17:33

euridike Tak to mě dojalo, jako beze srandY.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 20:21

Nettle & Wild Achillea (Jo Malone) - nasládlé nakrouhané masité lodyhy (ano, i kopřiv) - zkrátka ryze zelená pižmovka. A nadobyčej příjemná.

Bois Noir (Robert Piguet) - zpočátku vůně temná jak hlubiny pekelné - prohřáté suché dřevo plné smůly, sladký kouř a usychající jedlové jehličí. Cestu z pekla lemuje štědrá porce kafrové masti, která na určitou dobu převálcovala vše ostatní. Po rozvonění sice kafrové masti ubylo, balzámově kouřové tóny zesílily a ukázala se svěže zelená lehká pačuli. Každopádně velmi originální pánská vůně, ale nějak nevím, kam by se dala nosit.  

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 20:52

ja dnes jen ve velkem fofru a nastvali me ze meli sice pomerancovy shalimar, obsem zadny tester a stejne tak s Lost Cherry

Bois mysterieux/guerlain krasne zapada do orientalni rady, nachazim stycne body hlavne se santal royal, ale to bude mozna tim ze ji nejvic znam. je takova “zelenejsi”, stavnatejsi, krasna. muz pravil hruza a takovych mame doma nejmin 60

chanel 1957 v uvodu primomenula zacatek no.5, pak chvili jakoby uplne zmizela a potom se vydala smerem telove pudrovym, to ja nemusim. muz pravil-jo, to je hezky

pak uz mam jen par papirku...

Jé, to jsme tam byly ve stejný den. Akorát já dorazila na poslední chvíli, takže jsem měla tak akorát čas zaběhnout do jediného dutyfree shopu a popadnout sadu miniaturek LPRN Black Perfecto a už jsem musela mazat na nástup do letadla, takže jsem vůbec neměla šanci zjistit, co tam mají nebo nemají dalšího.​

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 20:52
Reakce na euridike:

A ještě mám otázku. Už několik měsíců se vracím ke zkoušení Noble VIII Rococo Magnolia Clive Christian - a vždycky se dopracuju jen k tomu, že voní jako šampon. Nic víc. Což mi přijde trochu málo... Je chyba u mě? Nechci té vůni křivdit....

Není. Mám to s ní na chlup stejně.​

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 20:55
Reakce na euridike:

Korsičanka Miru alibi Nechvalte mě! Mohla bych si na to zvyknout... Já si umím poradit s negativní kritikou, s tou pozitivní upadám do bezradných rozpaků, i když to na mně nebývá vidět... Ale potěšily jste mě, to ano...

Tak nepiš tak skvělý recenze a my přestaneme.

Vtip samozřejmě. Jen houšť!​

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 20:58
Reakce na euridike:

ROSE FLASH – Tauerville

Když jsem se poprvé nadechla téhle vůně, věděla jsem s absurdní jistotou, že si musím koupit červený svetr. Co červený! Rudý musí být! Crimson red pokud možno. Protože rudá rtěnka na tohle stačit nebude. Ne. To bych téhle vůni nebyla důstojným partnerem. Důstojným soupeřem. Protože přítelkyně z nás dvou nebudou, to jistě ne. Tohle bude něco mezi mistrovskou šachovou partií a medicejskou intrikánskou hrou. Tahle vůně tě může sežrat zaživa. Kdyby Viktor Frankenstein místo svého monstra vypěstoval dokonalou růži – no jen si to představ! Byla by mohutná a ostnatá, s okvětními plátky rudými jako právě obnažená svalovina. Nevoněla by. Ne sama o sobě. Stříbrnými kleštěmi přetneš vláknitý stonek – a zní to jako lámání kostí. Pak ten květ zapálíš jako pochodeň. Žhne, září, neklidně plane a horce voní – opojně, sladce, olejnatě, jako hořící a vlhce se pálící medové plástve, do nichž včely celé léto omámeně snášely pyl z Frankensteinovy růžové zahrady.



Já Rose Flash nosit nemůžu. Nemáme na sebe navzájem dobrý vliv. Nesvědčíme si. Ale krásná je, takovým tím nesmlouvavým způsobem – jak už živočišně sladké růže bývají...

Úplně přesně jsi vyjádřila můj momentální vztah k této vůni! To určitě ulož!​

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 21:01
Reakce na Luna:

euridike KdYž tě čtu, už nemám chuť napsat vůbec nic až do smrti. 

Dala sis už  na PC Ctrl + F5? Nebo ty ses do těch velkých Y tak zamilovala, že je to teď tvoje nová poznávací signature v diskuzi?​

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 22:13

Jacques Fath: Fath Essentials - Red Shoes

Ne, tohle není pohádka o kouzelných střevíčcích, které kdokoliv si nasazuje, umí zničehonic tancovat tak, až oči přecházejí, ani o rudé večerní róbě od Jacques Fatha, v níž se Bettina objevila v zářijovém vydání Vogue v roce 1950. Tohle je příběh červených šatů z chladivého hedvábí a saténu Elisy Mainardi z Felliniho Říma, ohnivých vlasech, ozdobených pačuliově kořenitými růžemi, pokožce vonící mýdlem a scéně, kdy živočišná Anita Ekberg odhodí svůj kožešinový šál, heboučký jako kašmír a vstoupí do Fontány di Trevi, aby zasněně naslouchala proudu padající vody.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 22:17
Reakce na euridike:

blackviolet Tvůj popis Moa´ zní opravdu zajímavě, píšu si... /Mě osobně zajímá i ta konvalinka ve složení.../

​Moa' je pěkná, ale konvalinku jsem v ní nenašla.

Rose Flash budu asi muset taky vyzkoušet .