Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 16:11

euridike to máš za tu dlouhou nepřítomnost. se ty komplimenty holt nahromadily

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 20:54

euridike Ach . Jsi básnířka.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:06

alibi Rozumim, to je v podstate takova narazova vlna, co se brzy prezene...

blackviolet Nejsem... Ale dekuju... /A zrovna vcera jsem se vracela k Tve recenzi na A Midsummer Dream - krasna vune, krasna recenze.../

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:36
Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 22:54

euridike Díky

Mirko Buffini Firenze: Moa'

Skořice a muškátový oříšek a ještě trochu pepře, ať máme pořádnou kořenitou vůni. S trochou levandulové zeleně to bude krásně ladit. A teď ještě zjemnit kapkou květinového nektaru, sladkým balzámem a krémovým pižmem, k tomu santal a dřevo. A je tady - unisexová kořenitě balzamická a dřevitá Moa'.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:32

blackviolet Tvůj popis Moa´ zní opravdu zajímavě, píšu si... /Mě osobně zajímá i ta konvalinka ve složení.../

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:34

ROSE FLASH – Tauerville

Když jsem se poprvé nadechla téhle vůně, věděla jsem s absurdní jistotou, že si musím koupit červený svetr. Co červený! Rudý musí být! Crimson red pokud možno. Protože rudá rtěnka na tohle stačit nebude. Ne. To bych téhle vůni nebyla důstojným partnerem. Důstojným soupeřem. Protože přítelkyně z nás dvou nebudou, to jistě ne. Tohle bude něco mezi mistrovskou šachovou partií a medicejskou intrikánskou hrou. Tahle vůně tě může sežrat zaživa. Kdyby Viktor Frankenstein místo svého monstra vypěstoval dokonalou růži – no jen si to představ! Byla by mohutná a ostnatá, s okvětními plátky rudými jako právě obnažená svalovina. Nevoněla by. Ne sama o sobě. Stříbrnými kleštěmi přetneš vláknitý stonek – a zní to jako lámání kostí. Pak ten květ zapálíš jako pochodeň. Žhne, září, neklidně plane a horce voní – opojně, sladce, olejnatě, jako hořící a vlhce se pálící medové plástve, do nichž včely celé léto omámeně snášely pyl z Frankensteinovy růžové zahrady.



Já Rose Flash nosit nemůžu. Nemáme na sebe navzájem dobrý vliv. Nesvědčíme si. Ale krásná je, takovým tím nesmlouvavým způsobem – jak už živočišně sladké růže bývají...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:52

euridike 

...popsala jsi ji nádherně!

Ale jako bych četla o absolutně jiné vůni.

S mojí kůží se také nekamarádí, ale na mně je to nudně nudná nuda...

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 12:16

euridike Nádhera- recenze, foto i vůně!

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 12:29
Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 12:40

Miru No na me kuzi je Rose Flash hodne sladka, hutna, olejnata, temer hmatatelna, majestatni ... Libi se mi, ale nehodime se k sobe - to je jako s Amouage Lyric Woman - taky ji mam moc rada, taky spolu /zatim/ nesouznime...
A Tobe, Korsičanka a Biely kvet samozrejme dekuju!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 12:51

euridike 

Pak ten květ zapálíš jako pochodeň. Žhne, září, neklidně plane a horce voní – opojně, sladce, olejnatě, jako hořící a vlhce se pálící medové plástve, do nichž včely celé léto omámeně snášely pyl z Frankensteinovy růžové zahrady.

krásná je, takovým tím nesmlouvavým způsobem – jak už živočišně sladké růže bývají

To mě zajímá!

Recenze přímo uhrančivá.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 13:42

euridike Nádherná recenze na Rose Flash. Tohle je opravdu živá růže a zatím jsem stále na vahách, zda si ji mám pořídit, protože mě přitahuje jako žárovka můru, jenomže víme, jak to s tou můrou pak dopadne...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 14:46

euridike její charakter jsi vystihla přesně. 

Fleur a já myslím, že bys neměla váhat. zdá se mi, že bys ji občas zkrotit dokázala

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:02

Fleur ..."já myslím, že bys neměla váhat. zdá se mi, že bys ji občas zkrotit dokázala ," píše alibi 

A budeš ji krotit až do smrti smrťoucí, (jak už jsme tu psaly:))AMEN.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:07
Reakce na Fleur:

euridike Nádherná recenze na Rose Flash. Tohle je opravdu živá růže a zatím jsem stále na vahách, zda si ji mám pořídit, protože mě přitahuje jako žárovka můru, jenomže víme, jak to s tou můrou pak dopadne...

 
Ano, víme, jak můra obvykle dopadne... Ale taky víme, že se říká, že je lepší shořet než vyhasnout... Takže souhlasim s Alibi..

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:10

Ellen Je to v podstatě taková růže křížená s masožravkou, řekla bych... Něco ve stylu: "Odpor je marný, budete asimilováni."

alibi 
To mě těší, že se ve vnímání RF shodneme...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:17

euridike mě pobavila Hanka Očicháno  když o Rose Flash řekla, že jí přišla vtipná. asi vím, jak to myslela, něco jako "to snad ne? to je žert !" :)

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:20

alibi V jakém smyslu - vtipná?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:21

euridike dekuji, uplne jsi mi vyrazila dech. tve recenze jsou nadherne basne... ja jen tak pristipkarim:-)