Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 03. dubna 2019 09:42

wendulka Omlouvám se, že reaguji pozdě, ale přece - jestli Tě nezaujala původní Good Girl Gone Bad, tak s Extreme verzí to asi bude obdobné, je hodně hutná a sladká, ale mám k ní osobní vztah, tak jsem musela napsat tuhle recenzi... A děkuju...

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 03. dubna 2019 09:49

jerry To mám radost, že v Mléčném Zubu cítíš taky tu karlovarskou sůl:)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. dubna 2019 09:55

euridike No to nezaujala. 

Aha, osobní vztah ovšem chápu. Taky mám pár takových vůní.

A pokud o recenze na Metal Chypre, k tomu mám zase jen.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. dubna 2019 15:04
Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 03. dubna 2019 16:30
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. dubna 2019 16:39

euridike díky, ta ambra je vážně pěkná... 

ale tvá nová recenze je zase

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 09:18

alibi No já mám právě ambru moc ráda, tak budu muset vyzkoušet... /A jak teď dočítám, tak tedy ještě díky za článek k Ad Libitum - skvělý/.  A děkuju Tobě i wendulka za milá slova...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 17:56

euridike Nadherna recenze! Ja to ted nestiham ani zde moc cist, natoz psat. A je skvele, ze jsi zpet!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 18:41

euridike vyzkoušej Chimaera, která mi parfem dala zkusit ho miluje a prosila mě, ať ho v recenzi nestrhám. Vůbec nemusela mít strach. Je krásny a já si právě lebedim v takových vunich. Potřebuju teď hřejivé uklidňující vůně.

... A děkuju za pochvalu  článku 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 20:19

ja dnes jen ve velkem fofru a nastvali me ze meli sice pomerancovy shalimar, obsem zadny tester a stejne tak s Lost Cherry

Bois mysterieux/guerlain krasne zapada do orientalni rady, nachazim stycne body hlavne se santal royal, ale to bude mozna tim ze ji nejvic znam. je takova “zelenejsi”, stavnatejsi, krasna. muz pravil hruza a takovych mame doma nejmin 60

chanel 1957 v uvodu primomenula zacatek no.5, pak chvili jakoby uplne zmizela a potom se vydala smerem telove pudrovym, to ja nemusim. muz pravil-jo, to je hezky

pak uz mam jen par papirku...

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 20:24

viktorka_od splavu Hezký! Kdes to byla?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 21:45

Korsičanka na ruzyni:-)

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 04. dubna 2019 21:55

Reminiscence Paris: Love Rose 

Vlastně to ani není růžová vůně, je to květinovka, kde růže je jenom jednou z květin v kytici. Zpočátku je citrusově mandarinková, potom se dostaví květiny s pudrovým kosatcem v čele  a sladokyselý ovocný tón. To celé s pižmem a trochou mechové zeleně.

Celkem příjemná květinová vůně na jaro, která sice do prostoru moc nejde, ale má solidní výdrž. Jako mainstream, a pro mě ztělesňuje Reminiscence více méně mainstream, dobrá vůně.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 09:23

Luna ... děkuju...

alibi Mě vždycky potěší, když se tam, kde by to jeden nečekal, objeví něco opravdu pěkného - Saab už mě potěšil Le Parfum, ale za tím taky stojí Kurkdjian, takže se zase není co divit... Ale obecně - myslím, že najít v rámci mainstreamu opravdu pěknou ambru je těžké, tak se těším na vyzkoušení.

viktorka_od splavu Když Tě tu tak vidím - včera jsem si krátila dlouhé čekání u lékaře tím, že jsem četla Tvé recenze, mám moc ráda Tvůj styl, fakt jsem si to užila - a na chvíli zapomněla, kde jsem - tak díky... /A samozřejmě se těším na další!/

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 09:24

A ještě mám otázku. Už několik měsíců se vracím ke zkoušení Noble VIII Rococo Magnolia Clive Christian - a vždycky se dopracuju jen k tomu, že voní jako šampon. Nic víc. Což mi přijde trochu málo... Je chyba u mě? Nechci té vůni křivdit....

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 11:07

FORBIDDEN GAMES – By Kilian

Ty zakázané hry.

Podivné hry.

Hry pro dva.

Potmě a potichu.

Na dotek.

Pomalu a…

Potichu?

Všechno je přítomné a neodpustitelné.

Všeho je na rozdávání.

Přezrálé broskve, které zkoumavě hladíš prsty, dávno zapomenuté druhy koření do andělského prachu, hluboce rozevřený květ orchideje, z něhož pomalu vytéká ambrový nektar.

Na věčné vteřiny je všeho přespříliš.

Přespříliš omamné horké sladkosti, která naléhavě protepává tmou.

Ale to je přece esence toho všeho.

Prostředek i cíl.

Řekni… Jak je Ti?

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 14:50

euridike Promiň, že ti odpovídám za viktorka_od splavu , ale ona ti jistě písne to samé: my se zase neskonale těšíme z tvých recenzí.

(Jen já jim nesmím příliš věřit, jinak bych přišla totálně na buben. Ještě že jsem ty Zakázané hry měla)

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 14:59

euridike 

...recenze na Kiliana je luxusní!...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 15:11

euridike tvé recenze mne vždycky zasáhnou do morku kostí (dost často víc, než potom ty vůně samotné. ale když se to potká dohromady, tak je to bomba :-)

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 15:35

Korsičanka Miru alibi Nechvalte mě! Mohla bych si na to zvyknout... Já si umím poradit s negativní kritikou, s tou pozitivní upadám do bezradných rozpaků, i když to na mně nebývá vidět... Ale potěšily jste mě, to ano...