Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 11:00

Korsičanka Ano, takový oříškový.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 11:05
Reakce na slniecko:

Slumberhouse - Norne:  Pozor - farbí!

Potvrzuji. Zelený flek jsem měl na kůži několik hodin. Z toho důvodu mi bude vzorek stačit.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 13:37

ModestMourek No, na kůži jsem barvivo nezkoumala, ale oblečení mi Kiste zabarvila slušně. Naštěstí jen domácí. Uvidím, půjde-li vyprat.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 13:53

ModestMourek já jsem si zvykla aplikovat obzvlášť ty svoje jehličnaté vůně spíš do vlasů, protože se mi líbí efekt voňavého obláčku, který jde za pohybujícími se vlasy... tak si říkám, že ze mě Norne dělá asi solidní vodnici, hrome...!  

Cervanek
Avatar
28. ledna 2019 14:09

U NORNE jsem žádné zabarvení nezpozorovala při aplikaci z flakónu, který

mi chvilku říkal “pane”. Ovšem na oblečení jsem se necákala.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 15:35

Cervanek hm, to je zaujímavé. No ja som tiež aplikovala na kožu. Možno jemnejší atomizér to rozloží tak, že nevznikne škvrna ?

Cervanek
Avatar
28. ledna 2019 15:59

slniecko je to možné, protože flakón roztřikuje opravdu velmi jemně z důvodu velké síly vůně.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 16:29

slniecko jj, potvrzuju   díky jemnému rozptylu zabarvení nevznikne, ale určitě bude dobré, abych to měla na paměti.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 09:49
Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:46

Gentlewoman (Juliette Has a Gun) - stará dobrá klasická 4711 se zvýšeným obsahem bergamotu a celkově uhlazenější. A taky s výbornou výdrží.

féminin Pluriel (Maison Francis Kurkdjian) - něžné květinky, že kterých vykvetla svěží konvalinka s vychlazeným nesladkým jablko-hruškovým kompotem. Semišový kosatec kroužící kolem udržuje rovnováhu. Místo aby slábla, tak postupem času nabrala na síle a z něžných květinek se stala vlezlá intenzívní otravná jakožekonvalinková aviváž. Zdá se mi to na nikovku trochu málo...spíš laciná avonovka.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 22:49

alibi Kéž bych v Eleventh Hour měla slivovicové pralinky. To bych brala rozhodně víc než to, co provádí na mně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:08

Jo Malone: Ginger Biscuit

To, že Christine Nagel je mistryně gurmánek, dokázala už s Gourmand Coquine a nejinak je tomu zde. Tohle jsou ty nejluxusnější zázvorové sušenky, jaké si můžete jen představit. Jsou posypané mletou skořicí a najemno nasekanými lískovými oříšky a mají karamelovou náplň. A dostanete k nim i mandlový marcipán. A aby vám z té sladkosti nebylo moc zle, tak i jednu červenou mandarinku.

Ex Idolo: Love & Crime

Za touhle vůní se má skrývat milostný příběh jakési May Cole, která v roce 1905 pomohla svému milému Thomasi Howardovi k útěku z bostonského vězení tím, že mu poslala svatební koláč, do něhož ukryla pilku na mříže. Přímo koláč v Love & Crime nenajdete, spíše sklenici růžové limonády s kapkou mandarinkové šťávy a lékořicovým badyánem a krabici vanilkových sušenek s kakaovým popraškem, která ukrývá pilku (kovové podtóny).

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 11:54

wendulka dušenou mrkvičku mám ráda ;) ale ve vůních tedy taky moc ne :/

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 13:24

 

Jasmine et Cigarette 

Nevím, jak začít…Já jsem opravdu nečekala, že se zase potkáme. Ano, dobře si pamatuju ten zvláštní pohled, jako by někdo rozsvítil velkou modrou žárovku a chtěl si prosvítit skrz mou lebku. Tehdy jsem na to myslela intenzivně celý týden, protože takhle se na mě roky nikdo nepodíval. Bylo to ale tak strašně příjemné, nemohla jsem skoro dýchat, celé dny jsem myslela jen na ty hypnotizující oči a zároveň jsem věděla, že by bylo vůbec nejlepší, kdybych to nechala odplynout do dálky. Jenže to nešlo. Nešlo to hned. Trvalo to týdny, měsíce…A když už nastal klid a rozplynuly se představy, ucítila jsem ve své blízkosti něco, jako když košili vypranou v květinové aviváži posypete plným popelníkem. “Pamatuješ si na mě?”  

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 13:58

Luna to je.. perfektni. dokonaly. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 14:02

viktorka_od splavu ani nevis, jak me to potesilo. Ani jsem to sem radsi nechtela davat...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 16:14

Luna to by byla hrozna skoda! proc ne?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 16:53

Luna já mám jednou za čas přesně takový sny ;) vůně tedy ble, ale recenze opět krásná 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 16:59

Luna Vůni neznám, jasmín miluju, ale popelník ble, tak si ji představuju jako alibi  Chápu však, že se kuřákům může dost líbit. A co marcipánový - už sis vyzvedla???

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 17:19

viktorka_od splavu alibi  No, ja to na sebe reknu, sak se zname, ono je to vlastne tak trochu podle skutecne udalosti, tak si clovek trochu zavzpominal

Korsičanka Marcipan jeste ne, jsem uplne vyrazena z provozu, ani sem nechodim, mela jsem hnusnou chripku, porad jeste mam, ale aspon uz ne ty ctyricitky.. Ale bylo mi teda mizerne.