Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 17:58

Bianco di Bulgaria (Pineider) - svěží chladivá směs zelené a sušené máty, ze které se vynořují další bylinky a badyánové hvězdičky. Lehká porce nasládlého balzámového dřeva po rozvonění svěžest trochu utlumila a vůně se mírně prohřála. A jemná mýdélková stopa jí v kombinaci s mátovou svěžestí a dřevitým balzámem vtiskla punc starosvětské čistoty. A nakonec se od svěžesti posunula k jemnému teple kouřovému vetiveru. Luxus pro pány par excellence... (Označení jako unisex ve zdejší databázi mi připadá jako omyl.)

Peony & Blush Suede (Jo Malone) - třeskutě svěží ovocenka květinová. Po rozvonění žádná pivoňka, žádný semiš...je to syntetické až na půdu.

Online slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 20:50
Reakce na jerry:

Bianco di Bulgaria (Pineider) - svěží chladivá směs zelené a sušené máty, ze které se vynořují další bylinky a badyánové hvězdičky. Lehká porce nasládlého balzámového dřeva po rozvonění svěžest trochu utlumila a vůně se mírně prohřála. A jemná mýdélková stopa jí v kombinaci s mátovou svěžestí a dřevitým balzámem vtiskla punc starosvětské čistoty. A nakonec se od svěžesti posunula k jemnému teple kouřovému vetiveru. Luxus pro pány par excellence... (Označení jako unisex ve zdejší databázi mi připadá jako omyl.)

​Všetky databázy okrem Fragranticy ju majú označenú ako unisex. Bohužiaľ ich domovská stránka sa mi nechce zobrazovať, aby som to overila tam.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 00:03

jerry No mně se při zkoušení zdála taky pánská, ale když jsem jí zadávala do databáze, tak v zahraničních zdrojích převažovalo zařazení mezi unisex.

slniecko Mně se zobrazuje, ale vůně tam nejsou.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1059 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 10:00

jerry Dá se Bianco di Bulgaria někde vyzkoušet?

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 12:54

Fucking Fabulous EdP (Tom Ford)
Kdo viděl film Nocturnal Animals od Toma, třeba najde podobné asociace. Ten film byl jedna velká beznaděj ponořena do tmy a skleněného luxusu. Odvíjí se mi děj filmu, smutná žena zahrnuta luxusem, kabelka položena na chladném stolku ze studeného kovu. Vidím její samotu , sálající krb, hořící polena, sklenku koňaku, misku s mandlemi a její živočišnou vůni. Přišla ze své luxusní kanceláře, odhodila halenku, pot se smíchal s vůní jejího levandulového parfému. V té odosobněné místnosti její živočišnost doslova sálá, zápach dezinfekce, levandulové závany. Susan leží v posteli a jako obvykle nemůže usnout, Luxusní povlečení voní čistotou, ten sladký popcorn mi k ní nesedí, ale ten vanilkový olej, kterým natřela své krásně tělo, je sakra dobrý. A pak už jen levandule, vanilka a v obrazech muž, kterého opustila, zvuk brzdících pneumatik, vůně spálené gumy, vůně odplaty. Tak voní či páchne bolest prozření. Není to sakra báječné, je to kr*eně vymyšlený příběh.

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 13:55

ModestMourek 

To opravdu netuším. Možná na stránkách firmy bude něco víc.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 14:23

ModestMourek Vzorek se dá sehnat buď na ALZD nebo na essenza nobile.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1059 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 14:49

wendulka Díky za tip.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 15:17

No. 08 Une Rose Chyprée (Tauer Perfumes)

melancholická růže

https://alibi-notes.webnode.cz/l/no-08-une-rose-chypree-tauer-perfumes/

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 15:51

alibi Ona, oblečená do tmavě rudých plesových šatů a ozdobená šperky z granátů, pokyne a dirigent mávnutím hůlky ze skořicového dřeva  rozezní první tóny vánoční skladby. Publikum vydechne okouzlením a vzápětí vdechne růžovo-skořicovou vůni a s překvapením zjistí, že letité polstrované sedačky v hledišti boří nohy do mechu a spadaného listí.

 Ten závěr je famózní, Libu

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 16:51

Korsičanka děkuju

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 18:34

alibi ano ano, je to presne!

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 20:00

iris nazarena  a princezna Lada s obrázkem.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 20:32

Luna děkuju. a ten tvůj obrázek 

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 21:29

alibi , pořád ji teď střídám s Kandahárskou. Je nádherná a myslím, že stejně budu potřebovat vlastní flakón . Jen teda musím opravdu jen na oblečení, ale naštěstí jí to nijak neznehodnocuje. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45851 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 21:31

alibi ostré citrusy s aldehydy jako bodyguardi přivádějí dámu v rudé.. to je kouzelný!

a já ji furt neznám:-(

Offline černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 21:34

viktorka_od splavu Mám to naprosto stejně. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 21:39

viktorka_od splavu Tak si skoč k sousedce ovonět, ne?

Offline černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 21:45

Korsičanka MiJo sedím si na vedení.  Obě sousedky se nevoní, jedna možná deodorantem.

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 21:47

viktorka_od splavu Jasně, stačí říct, kdy se stavíš . Mám někde i vzorek. 

černá káva asi myslela mě. Jsme s Viktorkou skoro sousedky.