Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline blackviolet
2783 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 17:11

slm/sous le manteau

Kromě toho, že zjišťuju, že se mi líbí vlastně všech pět vůní, mě překvapuje, jaké jsou to držáky. Po včerejší zkoušce je stále cítím na předloktí a nepomohlo ani několik drhnutí mýdlem, abych dneska udělala místo dalším. Nakonec jsem musela zvolit jiné místo na ruce, aby se mi nepomíchaly. To tedy smekám.

Cuir d'Orient

Semišová kůže s vanilkou, připomínající svým počátečním meruňkovým tónem a kosatcem Daim Blond a pudrovo vanilkovým otočníkem se sladkou vanilkou zase Cuir Belugu. A stejně jako Cuir Beluga je kůže ambrově balzamická, ale tady ještě pižmově uhlazená a trošku zemitější díky pačuli.

Fontaine Royale

Pudrová vůně. Bergamot a pelargónie pudr nejdřív okoření a potom přenechají místo jasmínu a růži. Květinově kosatcovou pudrovku krásně doplní nadýchané pižmo s ovocně mošusovým seminkem, vanilka a jemně kožené labdanum s orientálním santalem.

Offline Miru
10139 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 17:58

blackviolet 

...zní to všechno krásně, zajímavě...

Offline blackviolet
2783 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 18:06

Miru Krásné vůně, dobře udělané a nositelné. Opravdu zajímavá značka, budu ji sledovat. 

Offline Luna
7745 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 18:31

Tak slibovaná Au the Noir...Tentokrát jsem si vypůjčila text a v souladu s momentální spontánní mozkovou reakcí jsem ho nepatrně upravila, jak mnozí poznají. Ale já bych v tu chvíli prostě dokonalejší nevymyslela. Aby jo...Já jsem obyčejná smrtelnice a dvojky už mi leta nikdo nenosí.

Offline Martula
1423 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 18:32

blackviolet Dají se prosím někde koupit vzorky? Značku neznám, vypadá moc dobře.

Offline alibi blogger
3432 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 18:44

Luna boží !

Můj oblíbený kousek:

Neví co má dělat cejtí se starej a špinavej
asi jí dá vale nedávno jí to řek jen se
usmála a koukala do nebe fakt teda tohle
pro něj není

Offline wendulka spravce
15110 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 18:51

blackviolet Že jsou dobrý všechny? Akorát nejsou ani jedna do vedra.

Martula Zatím jedině na oficiálních stránkách značky.

https://www.slm.paris/boutique-en/

Posílají jako doporučený dopis. Já měla trochu smůlu, protože když mi je posílali na poprvé, tak došlo k poškození obálky ještě v Paříži, tudíž to vypadalo, že se ztratily. Mezitím jsem si je nechala poslat ještě jednou a oni mi je pro jistotu poslali rovnou dvakrát ze dvou jiných pošt po Paříži a pak mi asi za měsíc došla i ta původní sada.

Offline wendulka spravce
15110 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 18:56

Luna Tak teď už je mi to konečně jasný, ty jsi Filip Topol v sukních!

Offline Martula
1423 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 18:56

wendulka Díky moc 

Offline alibi blogger
3432 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 19:16
Reakce na wendulka:

Luna Tak teď už je mi to konečně jasný, ty jsi Filip Topol v sukních!

Offline domenica blogger
7247 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 19:19

Luna 

Hmmm. Krásný. Říkám, si, jak bys do tý party výtvarníků a hudebníků a básníků a spisovatelů kolem Filipa a Jáchyma - svýho času - dokonale zapadla. Trochu jste se minuli v čase a místě... Nevadí, jedeš to dál 

Offline blackviolet
2783 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 20:07

wendulka Jsou . To jsem tušila, proto jsem si je nechala po jedné rychlé zkoušce až na podzim. A opravdu, teď se ukázaly v celé kráse.

Offline Luna
7745 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 20:45

alibi  ❤️  Jojo, proste bozi. Ja mam "posvatnou" vetu z jine pisne "...Akorat jsem videl, jak se ptak protnul se svym vlastnim obzorem..." Ale to uz jinde jsme, to by bylo na samostatny clanek...

wendulka no to se obavam, ze jsi velmi prestrelila. Ja jsem pomerne nenarocna povrchni osoba. Bohuzel.

Offline Luna
7745 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 21:00

domenica ❤️To je mile, nicmene se domnivam, ze pokud bych se tam, ciste hypoteticky ocitla, byla bych spis tichym pozorovatelem a doufala bych, ze do me vstoupi aspon zlomek z jejich talentu/osobnosti.  Ale predstava je to krasna...

Offline alibi blogger
3432 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 21:02

Luna ten článek  si někdy ráda přečtu na tvém blogu . Těším se jak malá 

Offline wendulka spravce
15110 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 21:10

Luna Ale di ty brepto  Zapadla bys mezi tuhle společnost jak nic

Offline domenica blogger
7247 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 21:40
Reakce na Luna:

domenica ❤️To je mile, nicmene se domnivam, ze pokud bych se tam, ciste hypoteticky ocitla, byla bych spis tichym pozorovatelem a doufala bych, ze do me vstoupi aspon zlomek z jejich talentu/osobnosti.  Ale predstava je to krasna...

​Tak vzhledem k tomu, že některé osobnosti z téhle party jsem znala/znám osobně a že jsem se jimi následně jeden čas docela pečlivě zabývala (i studijně), tak tě můžu ubezpečit, že to píšu ne proto, abych ti udělala radost. Je to prostě tak. 

Offline Fleur blogger
4439 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 21:46

Luna Ta kresba text skvěle doplnila (nebo text skvěle doplnil kresbu?) - a hlavně to dokonale koresponduje s vůní!

Offline Fleur blogger
4439 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 21:48
Reakce na blackviolet:

Miru Krásné vůně, dobře udělané a nositelné. Opravdu zajímavá značka, budu ji sledovat. 

​Já zrovna zkouším druhé kolo, protože ve vedrech jsem byla zklamaná, jak se vůně podivně rozpadaly. Nyní je to lepší, ale bohužel až na Poudre Impériale žádná z nich nefunguje s mou kůží či nosem. Píšu bohužel, protože koncept značky se mi moc líbí.

Offline blackviolet
2783 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 22:34

Fleur Tak to je škoda, na mně fungují dobře a myslím, že ukázkově předvedly, co v nich je. Unosila bych je. Ale je to zase asi případ, kdy záleží na chemii kůže a jiných faktorech. Naštěstí je jiných krásných vůní dost a každý si něco vybere. Pro tebe bude třeba ten nový Lubin .