Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:14
Reakce na Luna:

Citizen Queen

Vždycky když skončilo vyučování nebo jsem mívala malou chvilku, strašně ráda jsem chodila do hudební knihovny. Pípnout kartičku, půjčit si obří sluchátka, ve kterých člověk vypadal jak Ota Rákosník, dívat se z velkého okna na šedé nebe, ze kterého padají jemné sněhové vločky. Pozorovat spěchající lidi v černých kabátech. “Dnes jsem ti tam pustila Magdalenu Koženou, tyhle árie jsou boží, fakt!” Ano, ani jsem kolikrát nemusela vymýšlet, co si pustím, kamarádka mívala předem nachystané kusy pro moje zmrzlé uši. Magdalena surfovala na vysokých průzračných vlnách a mně se zdálo, že mezi černými postavami, které míjely Komerční banku něco svítí. No, nebyla bych to já, aby to bylo něco normálního, to si snad nikdo nemyslel…Byla to Sněhová královna a za ní běžela na stříbrném vodítku polární lištička. Asi ji panička natřela fosforeskující barvou, aby se jí v té zimní tmě neztratila. Jenže než člověk seběhne tři patra, vyzvedne si z šatny kabát a otevře těžké dveře, královna i s liškou jsou v tahu. Zbyla po nich ale cestička z těch nejjemněji namletých sněhových vloček. Však já je najdu! Navíc…Lištička ztrácela své svítivé chlupy, které voní…no, jako lištička. 

​dneska jsem si ji v notinu na hlaváku očichala. sice mám hudební hluch, ale to ostatní (zima sníh černá bílá a fosforeskující zvířecí kožíšek) je naprosto výstižný

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:30

viktorka_od splavu Diky! Dneska jsem si vyzvedla odstrik na poste.

No dneska testuju Au the Noir od Bvlgari a... Budu potrebovat. "Recenzi" uz mam, ale dam az z pocitace, pac opet neni textova 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:33

Luna těším se!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:38

blackviolet Já si teda vůbec nesstěžuju, že do Essence du Sérail tu tuberózu nedali.

Luna Jů, tak na recenzi Au thé noir se teda taky těším.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:58

viktorka_od splavu wendulka Já nevím, jestli bych si neměla nechat něco na ten svůj ujetej pseudoblog, co se chystám co nevidět spustit... Vám tady všechno vysypu a pak mě nikdo nebude číst!...Ale je fakt, že tentorkát jsem se svým "dílem" spokojená, i když je to jen naprosto spontánní čmáranice...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:02

Luna Ty chystáš blog? A jakej? Jako na malování?

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:08

wendulka Jo, chystám. Ale nečekej nic seriozního. Řekněme takový parfemový underground, plný psychedelických recenzí a odpovídajícího doprovodného obrazového materiálu. 

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:11

Luna Tím líp, klasických blogů je spousta. Čtenáře máš zajištěné. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:11

Luna Super! Hele, tak v tom případě bych se o návštěvnost vůbec nebála. To je naopak skvělej nápad, aspoň někde budou tvoje obrazový parfémový recenze pohromadě.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:20

wendulka No jo, ještě je tak tady dohledat, když jsem je neukládala... Ale já to budu mít jen jako abych měla aspoň nějaké zábavné vyžití. Jinak jak přestanu něco vytvářet, tak dočista zblbnu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:34

Luna Tak ti pak přeju veselé klikání ve zkoušecích vláknech a ve fotkách, až všechny své obrazové výtvory budeš dohledávat.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:46

Luna Spontánní  čmáranice sú najlepšie! Teším sa! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 23:46

Parfums de Marly: Delina exclusif

Martula to vystihla naprosto perfektně. Ano, Delina Exclusif je aristokratická turecká růže, která v kolotoči banketů, večírků a plesů, kde se stoly prohýbají pod ovocnými mísami, vyrostla do spanilé krásy. Vždy ji uvidíte v pohádkové róbě s blyštivými šperky, dokonalým make-upem, který její hebká pleť vlastně ani nepotřebuje, se sklenkou šampaňského v ruce a dokonalým úsměvem.

Když se ale podíváte lépe, spatříte její laní pohled. Ve skutečnosti tam nechce vůbec být. Sní o cestách do Orientu, kde to voní kadidlem a pryskyřicemi. Sní o slunné pláži, kde si člověk místo šampaňského dá raději sklenici dobře vychlazené malinovky, není svázán nudnou etiketou a může se každé ráno probouzet ve velké, čistě povlečené posteli, kdy chce a s čistou hlavou.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 00:02

wendulka Krásne! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 00:14

wendulka to zní tak hrozně krásně a zároveň se mi ulevilo, že to bude určitě tak krásná vůně kterou nepotřebuju..:-)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 07:32

wendulka Jsem ráda, že se v názoru na Delina Exclusif shodneme. Když jsem psala recenze k oběma Delinám, tak jsem byla v takové parfémové euforii, že to zavánělo neobjektivností. A názor Bystronosé náčelnice mě uklidnil, že nejsem úplně mimo

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 08:11

Martula  Bystronosá náčelnice.....to sa mi páči!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 08:16
Reakce na Biely kvet:

Martula  Bystronosá náčelnice.....to sa mi páči!

​No to tady už někdo psal před časem a moc se mi to líbilo

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 10:54

viktorka_od splavu No když myslíš. Uvidíme za 2 týdny, jestli jo nebo ne.

Biely kvet Děkuju.

Martula Kdepak. Ona to všechno v sobě má.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 13:49

Luna super, držím palce, fakt som zvedavá!