Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 22:13

cinkja Tak to mě mrzí. Já bych ty tři v momentálním rozpoložení unosila všechny. A Green Water od Cecile také, kdyby na to přišlo. 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 22:33

cinkja 

Ani u mě to nefunguje. A nejsem nadšená ani z jeho posledních kreací pro Masque Milano... ale když můj oblíbený parfumér - jakože Luca Maffei to je rozhodně - vytvoří něco, co se mi nelíbí, svedu to na zadání a čekám na další práce, zakázky, výzvy... 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 22:40

wendulka 

To zvládnu, mám se čím vonět  . Oni na mě tak trochu působily už vizuálně, to asi těmi barevnými odstíny.

Při zkoušení se mi ale vybavila jiná vůně od téhož parfuméra - Secrets du Paradis Rouge. Trochu jsem v nich ten rukopis zachytila. A asi dva dny jí nosila a užívala si jí. A dospěla ještě k jedné vůni - Love od Kiliana. Mají něco společného.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 22:48

domenica 

Luca Maffei je stále můj oblíbený parfumér a baví mě hodně. A chápu to stejně. Naopak, to zkoušení a zachycování různých společných bodů mě baví. Bez ohledu na značku nebo kolekci .

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 23:05

cinkja Secrets du Paradise Rouge jsem zkoušela znovu teď v prosinci v 1907 a na rozdíl od milacky na mně nedopadla příliš slavně. Néa je na mně přeslazená bohužel už i v zimě.

Pak je tu ale samozřejmě 1001, na kterou nedám dopustit a která se zase nevyvedla na tobě.

Akorát v té L´Attesa máme průnik a v tom, že je to náš oblíbený parfumér.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 23:19

wendulka 

1001 si to už hodně vylepšila, vážně hodně. Tu už si na poličce umím představit . Jen mě letos zatím baví více zkoušet než nakupovat .

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 11:26

cinkja No vida, jak se to časem posouvá.

Jsem na tom podobně, ale že bych díky tomu nějak výrazně ušetřila, to se říct nedá.

Offline milacka
Avatar
5453 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 17:37

wendulka V Tajomstvách som bola zahalená po celú zimu, tento kauf mi vyšiel dokonale, a čo komplimentov dostali!  1907 navštívim koncom apríla a chcem si urobiť opäť voňavú radosť. 

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 18:23

milacka Ano, sedla ti dokonale.

Tak to se bohužel nepotkáme. To mířím do Vídně, ale doufám, že i letos se nám povede se v Bratislavě v 1907 zase sejít.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 18:30

wendulka milacka Taky doufám - léto to jistí

Offline milacka
Avatar
5453 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 19:43

wendulka Korsičanka Na stretnutie tento rok v Bratislave sa teším, najradšej v letnom alebo jesennom počasí, že MiJo? Kedy začneme uvažovať nad termínom, teda aspoň približnom? 

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 19:53

milacka No já v podstatě znám svůj pracovní rozvrh až do konce srpna už teď. Za mě by šla druhá půlka června, ale to bude na Miju určitě ještě brzo. Tak potom druhá půlka července nebo srpen. Takže jakmile budou děvčata znát svůj rozvrh dovolených atd., tak můžeme začít uvažovat a domlouvat.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 19:59

wendulka Pro mě by byl optimální začátek července. V srpnu asi někam vyrazíme:) Pokud v červnu, tak můžu vždy v pondělí.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 20:05

Korsičanka Ajaj, tak úplný začátek července fakt nedám. Nejdřív devátého, ale nezaručuju na sto procent, jistější je z mé strany spíš až ta druhá půlka. Za mě zase ideální ten srpen.

Jo, já vím, že do června jsi omezená jen na ty pondělky. Pro mě b to nebyl problém každé druhé pondělí, ale je otázka, aby to na holky nebylo moc brzo. To se pak když tak přesuneme do srazového vlákna, až to bude aktuální, ať tady nejsme OT.

Offline milacka
Avatar
5453 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 20:08

wendulka Ja sa prispôsobím tiež Wendy, ako som písala, teším sa.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 20:14

wendulka OK:)

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 10:48

Zkouším dnes dvě vůně z kolekce Mon Premiere Cristal od Lalique, děkuji Korsičanka za testovací materiál!

Tendre

Ať nad ní uvažuji jak chci, pořád se mi vrací dojem, že to je variace na Mademoiselle Guerlain. Složení tomu neodpovídá, ale nemůžu se tohoto pocitu zbavit. Mademoiselle Guerlain v nenápadnější a méně propracované podobě.

Mnohem více mě zaujala

Lumière

Nahořklé mandle s pomerančovou kůrou, lehounce okořeněné šafránem. Jako lahodný mandlový dezert s pomerančovou krustou a kořením, které zůstává tajemstvím cukráře a dodává této lahůdce exotický nádech. To vše s dřevitým podkresem kašmeranu, aby sladkosti nebylo moc. Bílé květy? Nenašla jsem je, ale vůbec mi to nevadí. Líbí se mi. A líbila by se mi v tom předraženém křišťálovém flakonu s reliéfem vlaštovek, ach jo

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 11:09

Martula 

Ta Lumiére vypadá parádně.!..

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 11:33
Reakce na Miru:

Martula 

Ta Lumiére vypadá parádně.!..

​Je opravdu zajímavá. Příjemné překvapení

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 12:01

Martula ja som pri nej mala zas pr Tendre okamžité deja-vu na Eau de Charlotte od AG.