Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 12. února 2018 21:21

alibi No já teda musím říct, že se mi neskutečně líbí Café Chantant . A to jsem ještě ostatní vzorky od tebe nestihla ani zkoušet. 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. února 2018 21:24

alibi ty vaďo, ako vniektrorých niečo z toho mám, ale v úplne iných...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. února 2018 21:36

Renusatko A pak že rozpitvání vůně na molekuly je jenom moje specialita.

Mně paradoxně v Ambre Cashmere Intense nevadí ten pepř, ale mám v ní zatuchlé dřevo, které mi to kazí.

Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. února 2018 22:27

elen Cervanek slniecko Renusatko  tohle snad ani nebylo poctivé zkoušení, žádné složky ani dlouhé prozkoumávání . jen takové ověření, že se něco nezměnilo. Už z dřívějších zkoušení vim , že Amouage není pro mě. momentálně beru na milost Lyryc a Ciel. Reflection se mi líbí. a v Memoir , která vypadala slibně, už mám kakánek taky. A v Blossom Love se to nepěkné změnilo v perníčkové koření

Renusatko  Však ma Café Chantant moc pěknou vanilku. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 08:34
Reakce na Renusatko:

alibi No já teda musím říct, že se mi neskutečně líbí Café Chantant . A to jsem ještě ostatní vzorky od tebe nestihla ani zkoušet. 

​Jo, tak ta se moc líbí i mně! 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 13. února 2018 16:44

wendulka To se nedalo jinak než rozpitvat. U některých vůní to jde, ale třeba včerejší Café Chantant, tam jsem schopná vyplodit jen krásná vanilka a potřebuju to 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 16:45

Tulaytulah (Majda Bekkali)

Až čas nechám za sebou,

až přestanu se bát,

až dveře do nebe se otevřou,

na prahu, prosím, nenech mě stát … 

Vůně tmavých třešní sládnoucích na jazyku a sladkobolné aroma mandlí ve vlasech. Vůně nebe bez hranic dotýkajícího se země jemným vánkem jako neviditelnými prsty. Vůně vzdálených jehličnanů nechávajících svou zeleň zlátnout slunečními paprsky. Vůně prohřáté pokožky a vanilkového lusku … mnohost vjemů, nespočet prožitků, hojnost darů v jediném životě.

Dveře do nebe se otevřou a vábivě zavoní života sen … třeba jako Tulaytulah.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. února 2018 16:59

Dalia Neuvěřitelné, Dali, co ty ve vůních všechno cítíš?Kdybych se řídila tvými popisy, přišla bych naa buben ještě daleko rychleji než v současnosti

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:03

Korsičanka Já hodně vůní vnímám jako obrazy. Vůni nevnímám jen čichem, prostě ji jaksi prožiju celým svým já. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:05

Dalia No, jestli ty obrazy odpovídají fotkám, jež sem dáváš, tak si i přes všechny ty trable život pěkně vychutnávášTo spousta lidí neumí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:09

Korsičanka Možná právě ty trable ve mně tuto schopnost umocňují. Utekla jsem hrobníkovi z lopaty, jak řekl můj lékař, tak ten život vnímám nějak intenzivněji.  Nic na tom není.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:41

Dalia Říkala jsem si to stejné. Tvoje popisy jsem měla vždy ráda, vždy jsem je ráda četla. Poslední dobou mi přijdou čím dál krásnější. I když kolikrát podle popisu tu vůni tak nevnímám ( třeba zrovna tady), tak ty obrázky k ní sedí vždy dokonale. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:46

Renusatko Děkuji 

Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:16
Reakce na Renusatko:

Dalia Říkala jsem si to stejné. Tvoje popisy jsem měla vždy ráda, vždy jsem je ráda četla. Poslední dobou mi přijdou čím dál krásnější. I když kolikrát podle popisu tu vůni tak nevnímám ( třeba zrovna tady), tak ty obrázky k ní sedí vždy dokonale. 

Dalia Renušátko to napsala i za mě . Čím dál tím krásnější .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:30

alibi 

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:47

Pripájam sa aj ja, Dali je hotová poetka, v jej recenziách je toľko emócií, krásy, nenapodobiteľnosti, slovných spojení,    až sa mi pri tom čítaní tají dych. Dali, máš talent, citlivú a vnímavú dušu, dobrotu v srdci a dar slova. Rada ťa čítam.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 20:57

milacka Darinko, Tvá slova jsou jako pohlazení. Moc za ně děkuji! 

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 14. února 2018 13:35

milacka Napsala jsi to naprosto trefně. Dali je poetická duše. je takovým svěžím zjevem v této docela kruté době.

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 14. února 2018 14:03

černá káva Dali vždy bola taký snivý anjelik, ale v poslednom období sa mi zdajú jej recenzie a štýl vyjadrovania dokonalé. Aj s fotkami.

Cervanek
Avatar
14. února 2018 18:07

A Lilac Day (Vilhelm Parfumerie)

Ač vůně má v názvu šeřík a chce nás zřejmě pozvat, abychom den strávili s šeříkem, tak musím říct, že jsem zde toho šeříku našla velmi poskrovnu a pokud vůbec, tak jen chvilkově. Jsem z ní vytočená a zmatená kvůli názvu. Za sebe jí dávám název A Freesia Day a vnímám ji jako jemnou avšak nádhernou jarní vůni, která voní po fréziích - tedy těchto směrem dovrchu natočených "zvonečků" žluté a smetanové barvy na tenkém zeleném stonku.P.S. N.E.O.D.O.L.A.T.E.L.N.A.