Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:14
Reakce na Korsičanka:

Počkej, ty jsi objednávala až v úterý? Já myslela, že v pondělí stejně jako já.

Tak to už ten jejich systém vůbec nechápu.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:22
Reakce na wendulka:

7.8. ve 21:00...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:31
Reakce na Korsičanka:

Já 7.8. ve 12:49 hod.

Tak to mají fakt nějaký divný systém.

Ledaže by hrálo roli to, jestli se u nich v butiku rovnou založíš zákaznický účet se jménem a heslem. Já si totiž zvolila rychlý check-out bez toho.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:35
Reakce na wendulka:

Jsi Sherlock, Wendulko. Jasně, založila jsem ho:) Je to moje značka No. 1

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:36
Reakce na Korsičanka:

To ale měli někde napsat, že chcete-li rychlejší doručení, musíte si založit účet. Diskriminace toto.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:44

Tak jsem zkoušela BR540 extrait... A musím do puntíku souhlasit s čichovými vjemy domenica  Normálně bych jednotlivé složky všechny nerozklíčovala:(, ale čtouc Moničinu recenzi, nechávám putovat nosem jednu složku za druhou jak na předváděcím molu:) S EdP chvilkami rozdílné, chvilkami stejné, ale končí na mně každá jinak. EdP vzdušně, extrait sladce a trochu těžce. Zda budu parfém chtít? Těžko říci. Objevuje se tolik různých lákadel...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:46
Reakce na wendulka:

Klíííd, Wendy:) Nebudeš si objednávat Flamenco? Vzala bych odstřik:) A nahlédni do vlákna SK srazy.

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:46
Reakce na Korsičanka:

Gratuluju k rychlému doručení

Mám dneska extrait taky na sobě a musím říct, že ty sladké a šťavnaté pomeranče jsou k mé nelibosti značně utlumené. Včera večer jsem měla pocit, že dokonce cítím madlovou sladkost, ale dneska ji nedetekuju. Možná že je to tím dnešních chladem a mokrem.

wendulka Myslím, že nezáleží na zákaznickém účtu, já ho mám založený a stejně jim trvalo 4 dny, než si vůbec přepravce tu zásilku převzal, a pak další týden, než ji doručil do Prahy. U Francouzů asi nemá cenu nad tím dumat

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:49
Reakce na Darya:

To máš recht:), ale já je mám ráda, parce que je peux parler avec eux

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:53
Reakce na Darya:

No, nutno dodat, že mandle v extraitu - aspoň u mě - hrají výrazně líbivou roli. Čekala jsem větší odlišnost, tak mi nevadí, naopak. Ale co chvíli se mé vjemy též mění. Bude to asi taky pěkně vykutálená mrška jako EDP, co říkáš?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:58
Reakce na Korsičanka:

Určitě budu. Jen ještě nevím, kdy. Jestli teď koncem měsíce nevzít radši novou Tauerovu L´Eau, dokud je ještě naděje, že bude teplo a Monegala až v září anebo Tauera odložit až na příští léto a vzít Flamenco rovnou.

Už jsem koukala. Já bohužel budu znát svůj pracovní rozpis na podzim včetně září až na přelomu srpna/září.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 14:02
Reakce na wendulka:

Tak uvidíš. Každopádně jsem v pořadí s Flamencem a ty s Košicemi, ju?:)

Offline Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 14:11
Reakce na Korsičanka:

Když já mám na EdP právě tolik ráda ten počáteční pomerančový příval, zatímco extrait je takový klidný a způsobný Při nástřiku na oblečení cítím i ten grep, o kterém píše domenica. Ne že by se mi extrait nelíbil, ale zatím u mě vede EdP.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 14:18
Reakce na Darya:

Aha..

Jj, s francouzskými e-shopy a Francouzi obecně už mám své zkušenosti.

Čest jim zachraňuje pouze on-line butik Frederic Malle.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 14:32
Reakce na Darya:

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 16:02
Reakce na Darya:

Korsičanka 

Díky za postřehy o BR ve formě extraitu - zklidnila jsem se, určitě příležitostně vyzkouším, ale vzhledem k utlumeným pomerančům a (potenciální) mandlové sladkosti zůstanu (doufám) jenom u EdP. Ale to je láska veliká a vlastně už i závislost.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 16:05
Reakce na Hanka H:

Jsme na tom podobně, Hani, ale já extrait nezatracuji. Těší mě, že už jsi taky závislá 

...Ale doufám, že se po úpravě webu budou ukazovat "nové reakce" všem jmenovaným adresátům. Zatím to oznámilo tvůj příspěvek jen Darye:(((

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 16:10
Reakce na Korsičanka:

MiJo, to je mi líto, že Tě web takto "upozadnil"!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 16:12
Reakce na Korsičanka:

MiJo, líbí se mi kombinace tvojí ikonky a flakonku čím jsi navoněná a pěkně k tomu ladí i Hančin červený rozčilující se smajlík :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 16:22
Reakce na Korsičanka:

"...Ale doufám, že se po úpravě webu budou ukazovat "nové reakce" všem jmenovaným adresátům. Zatím to oznámilo tvůj příspěvek jen Darye:((("

Jasně, že budou.

On to vícenásobné zmiňování zkoušel programátor dát dohromady už loni na podzim ještě před vašim příchodem, ale tluče se to nahoře v liště dohormady s jednoduchým zmiňováním původního programátora, ačkoliv v samotném příspěvku to vypadá, jak má. I to byl jeden z hlavních důvodů, proč rozhodl, že se to musí celé předělat.