Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 01. července 2017 14:42
Reakce na Hanka H:

I já uvidím - možná na podzim:))

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. července 2017 14:57
Reakce na wendulka:

Pustila jsem se do zkoušení vzorečků od Tebe ...

Musc Ravageur

Skořicové blaho ... suchá dřevitá vůně, které dodává pikantnost na prach rozemletá skořice se špetkou hřebíčku, sladkost podtrhuje něžná vanilka a nadýchanou měkkost má na svědomí jemný musk. Dřevité akordy, lehce šmrncnuté levandulí, nenechávají Musc Ravageur sklouznout do škatulky "gurmánka, které mám za chvíli dost", ale naopak z něj vytvoří rafinovanou šelmičku podtrhující doutnající smyslnost své nositelky. Jak po skořici ve vůních dvakrát neprahnu, tak zde bych jí "ne" určitě neřekla.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 01. července 2017 15:06
Reakce na 999:

Mně se Portrait of a Lady líbila, dokud jsem na jedné akci nestála vedle Simony Krainové, které jí byla navoňená... Prostě se mi to vždycky propojí s tou protivnou osobou...

Haha, to se nedivím. Tak s tím se bohužel nedá nic dělat.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. července 2017 15:20
Reakce na Dalia:

Moc pěkné. Skořice v Alambaru mě na začátku vždycky přidusila, ale tady je to opravdu blaho.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 01. července 2017 15:31
Reakce na 999:

 No to je zážitek... Přesně jak jsem předpokládala. Začíná se z ní stávat tak trochu niche Angel  Je to krásný, je to drahý, já na to mám. Prý POAL nosí i.Chýlkova. To je sice o nakej ten level lepší než SK, ale tím pádem to asi začne být rozšířené.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 01. července 2017 15:51
Reakce na Luna:

999  Třeba jsou tu obě zmiňované celebrity zaregistrované ....

Jsou to pěkné ženské, nikdy jsem s nimi neměla tu čest (nebo ony se mnou) ....

Offline 999
Avatar
17531 příspěvků moje polička 01. července 2017 16:01
Reakce na Hanka H:

Tak třeba něco hodí do nového tématu Retrofotky .

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 01. července 2017 22:05

Mě dnes potěšil Serge Lutens Chergui (opět unisex ) a dávám si ji na seznam. Nejdříve se mi zdála lepivá, sladká, těžká, ale myslím, že na podzim bych ji klidně snesla. Působí na mě jako samet a uklidňuje mě, pokud je toto u vůně možné. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. července 2017 23:09
Reakce na Korsičanka:

Znáš Rouge Avignon? Já ho teď večer zkouším (opět po hodně dlouhé době) a moc se mi líbí!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 01. července 2017 23:19
Reakce na Dalia:

Neznám, Dali, mám od Phaedonu Tabac Rouge a ta je v zimě překrásná, ať si kdo chce, co chce říká:)

A ad Musc Ravageur: skořicové blaho je pro mne Grand Soir od MFK i bez skořice:))

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2017 07:40
Reakce na Korsičanka:

Od Phaedonu nic jiného, kromě RA, neznám. Asi si na značku trochu více posvítím.

Grand Soir jsem zatím také nezkoušela.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 02. července 2017 08:10

Rose Gold (Ormonde Woman)

Vůně postavené převážně na růži nemusím. Přesto jednu na poličce mám, Ta'if. S očekáváním, že se Rose Gold ponese v obdobném duchu, jsem k ní přistupovala. A právě proto se stalo, že se mi tato kvalitní Rose Gold příliš nelíbí. Hnědo-rudá, mastná muškátová růže, nepatrně štiplavá. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. července 2017 09:18
Reakce na Dalia:

Dali, mohu ti poslat vzorky výměnou za něco od tebe:) Prolustruj mi klidně poličku

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2017 09:28
Reakce na Korsičanka:

Jé, to já bych ráda, ale nemám žádné prázdné vialky.

Kdybys vydržela, až se přestěhuju a zabydlím, tak si potom nějakou zásobu vialek už konečně budu muset někde sehnat. Pak bychom si mohly vzájemně poslat studijní materiál.

Kde vlastně sháníte vialky? Já je kdysi (ty plastové) kupovala v nějaké internetové lékárně, ale ty skleněné vůbec nevím, kde bych je v malém množství koupila.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. července 2017 09:38
Reakce na Dalia:

Můžu ti poslat skleněné vialky se zásilkou vzorků:) Mám jich čerstvě balík z poslední objednávky ještě z arome, takže takových 50 ks ti mohu prodat:) Ale samozřejmě se v klidu přestěhuj a dej vědět.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2017 09:47
Reakce na Korsičanka:

Dobře, budu s tím počítat a budu se těšit! Takže tak nějak v polovině prázdnin, bychom to mohly zrealizovat. Teď mám všeho fakt nad hlavu, a navíc ještě musím párkrát do práce, abych si vyklidila kabinet.

A ještě jeden "hloupý dotaz" ... jak do těch skleněných vialek přestříkáváš, aby to nebylo všude okolo? Přijdou mi tak uzounké ...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. července 2017 10:08
Reakce na Dalia:

To získáš dlouhodobým tréninkem:) - a stejně se to někdy nepovede a vůni otírám do vlasů, na tělo na oblečení...

Já budu k mání jen příští týden a pak mezi 24.7. a 31.7. Pak až zas 2. týden v srpnu:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2017 10:12
Reakce na Korsičanka:

Tak toho 24. 7. bych už měla bydlet. A v srpnu budeš které týdny k zastižení? Od 28. 8. už budu v nové práci, takže zase budu chvíli "nepoužitelná", než se tam rozkoukám.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. července 2017 10:21
Reakce na Dalia:

Ten 2. týden budu doma schopna odesílat - asi od 9.-18.8. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2017 10:22
Reakce na Korsičanka:

Dobře ... Necháme to tedy na tento týden.