Nové vůně mezi nikovkami/exkluzivkami - první zmínky

11. srpna 2014 15:51
Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 22. ledna 2015 09:13
Reakce na Miru:

Víš o ní něco více? Název vidím jen arabsky, to by napovídalo, že má andry pravdu.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 22. ledna 2015 09:43
Reakce na Foteini:

Jj. je to speciální edice z října loňského roku, určená pro prodej v Dubaji. Tvůrcem vůně je Dominique Ropion a vyhrál si v ní s indickým oudem, tureckou růží a ambrou. Cena je zničující: 50 ml/755 dolarů, 100 ml/850 dolarů.

A ten název je: The Night 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. února 2015 09:15

...tohle by mohlo být pěkně:

Lace Garden by Teo Cabanel is a Floral fragrance for women. This is a new fragrance. Lace Garden was launched in 2015. Top notes are ylang-ylang and lemon; middle notes are tuberose, jasmine, orange blossom and magnolia; base notes are powdery notes, benzoin, woodsy notes and vanilla.

(found fragrantica)

Offline slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 05. února 2015 19:15

No, novinka to síce nie je, ale roztomilý limitovaný Valentýnsky flakónik (Royal Muska) !

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. března 2015 18:17
Reakce na blackviolet:

Puredistance plánuje na jaro 2015 novou vůni White.

Autorem je opět jako u Black Antoine Lie.

Tichá pláž s bílým pískem, zlaté slunce a polní květiny.

Při původní, úplně první zprávě o White jsem byla ještě relativně v klidu, ale teď, jak minulý týden zveřejnili i složení (májová růže z Francie, absolutní venezuelská tonka, absolutní kosatcový kořen z Itálie, mysorské santalové dřevo, italský bergamot, pižmo, haitský vetiver, pačuli z Indonésie), se začínám dost vážně obávat, že se mi nejspíš bude líbit stejně jako Antonia.

Na oficiálních stránkách je zatím k dostání jen vzorek v té jejich celkové poznávací sadě, za tu celou se mi utrácet nechce, samotný prodej má být spuštěn až 20. dubna, takže samostatný vzorek White pak budu hned neprodleně shánět.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 09. března 2015 18:40
Reakce na wendulka:

Tohle složení mě taky zaujalo , k té první zprávě mi to moc nesedí, ale uvidíme. Půjdu vyzkoušet, jakmile u nás dorazí do butiku.

Antonia není špatná, ale na mně vyleze dost silně galbanum, bohužel.

Jak se ti líbí Black?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. března 2015 10:59
Reakce na blackviolet:

Já s ním mám štěstí, mám tak Antonii krásně hladkou, zlobí mě akorát v Safari nebo v Ninfeo Mio.

Na Black se taky teprve chystám, zatím jsem se dostala jen k vyzkoušení M a Opardu.

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 10. března 2015 11:11

A mne by sa Antonia mohla páčiť?

Aj ma presuňte do iného chlievika, asi to bude vhodnejšie.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 10. března 2015 20:51
Reakce na michaela:

, upřímně nevím, je to taková "mdlá" PECKA , ale zajímalo by mě, co bys jí řekla

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 10. března 2015 22:10
Reakce na michaela:

Těžko říct.  Pokud máš ráda zelené květinovky... a rozhodně je z ní cítit kvalita.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. března 2015 10:53
Reakce na michaela:

No není sice podobná drtivé většině toho, co normálně nosíš, ale teoreticky by mohla. Já normálně květinově zelené vůně úplně nevyhledávám, ale Antonii vnímám i jako moderní mýdlovku a částečně i chypre a z toho už by se u tebe na poličce něco málo našlo.

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 11. března 2015 10:59

Ďakujem,

ja to skúsim. Zdroj nákupu najlepšie ALZD? Asi mám chuť na zábavku, tak to skúsim so 60 ml

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 11. března 2015 12:15

Antonii jsem zkoušela jenom jednou, na srazu, od Wendulky a dost se mi líbila. Od první vteřiny mi připomněla Chamade, nejdřív hodně, potom méně, ale stále tam byla přítomná, nejspíš hlavně prostřednictvím galbana. Moc hezká vůně s výbornou výdrží.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. března 2015 23:28
Reakce na michaela:

No já mám svůj 60 ml flakon zrovna z ALZD (balení je krásné, ve stylu Arabian Oud).

Já myslela, že se ptáš kvůli tomu, jestli stojí za to vyzkoušet. Tebe berou adrenalinové choutky? Tak to bude zajímavé.

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 12. března 2015 07:19
Reakce na wendulka:

Však to je otázka. Či najprv vyskúšať alebo nejaké to vzrušenie.

Aj tak to urobím až začiatkom apríla, dovtedy si to ešte mierne premyslím.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 15. března 2015 15:07

No mě Antonia pořád nepřešla. Já bych ji koupila, těch 60 ml, chci flakon, ale celou vůni nevyužiju - takže kdyby někdo odstřik... 

Jako náplast momentálně sháním alespoň to Safari...

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 15. března 2015 16:49
Reakce na Evanilla:

A teď je právě vhodná doba ke koupi. Minulý týden Puredistance ohlásila snížení cen Antonie, I a Opardu. Dojde k diferenciaci cen vzhledem k různé ceně použitých parfémových olejů.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 15. března 2015 16:51
Reakce na blackviolet:

Vážně? To jsi mi neměla říkat  Ale než se to promítne do cen na ALZD tak to asi potrvá. Jedině nakoupit přímo u zdroje. 

No tak jako tak, i kdyby se cena snížila o pár eur, je to nad mojí hranici co jsem ještě ochotná investovat. Pokud by mi ale někdo pomohl s 20-30 ml, šla bych do nákupu 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 15. března 2015 16:54

Sleva o 30 € 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. března 2015 13:47