Zážitky s fejky

27. dubna 2015 07:53
dusty
Avatar
26. dubna 2015 12:03

Strávila som tri dni v špitáli na izbe s herečkou, ktorá si dňom-nocou robila make-up na posteli, spala s ním, ale najhoršie bolo, že mi otravovovala život s neuveriteľne dotieravou napodobeninou Aliena - Allaine vo flakóne, ktorý veľmi dobre napodobnil jednu z metamorfóz votrelca, tuším v treťom filme to bolo. Alienovský jasmín nemusím vôbec, ale toto bolo vražedné. Majiteľka "parfémik" dostala od kolegýň k narodeninám a ponúkla sa, že mi lacno zadováži akýkoľvek si poviem. Keď som jej povedala, že to je fejk, odvetila, že no a čo, vonia to úplne rovnako ako predražený ajlen. A ohrňovala frňák nad Lutensovou Gris Clair: "smrdí to jak barbus".

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 26. dubna 2015 19:42

Bože drahý! Alien je pre mňa zbraň aj pri miernej aplikákácii, ani si nechcem predstavovať, ako musí "voňať" Allaine. Na to už by mal byť naozaj zbrojný pas.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 27. dubna 2015 07:52

Tak nějak. Už v případě originál Aliena bych klidně použila slovo toxický (což je samozřejmě subjektivní dojem). Napodobenina musí bejt teprve "žrádlo".

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 27. dubna 2015 07:53

Zakládám nové vlákno, aby obecné tipy zůstaly obecnými tipy....

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 28. dubna 2015 07:59
Reakce na Ayuri:

Přesně, pro mne je Alien jedna z nehorších vůní, fejk a ještě k tomu v nemocnici - by se mi teda sakra přitížilo!!! Gris Clair je proti tomu skoro miminkovská vůně, bába jedna, prý Barbus!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 28. dubna 2015 10:43
Reakce na dusty:

Nechápu, že se tím dokáže někdo ještě i chlubit  Vytahovala by se takhle i značkovejma džínama z tržnice, "converskama" od Vietnamců a vytónem z Turecka?

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 01. května 2015 15:03
Reakce na barbucha:

Ty myslíš, že se takový nenajdou? Můj drahý strýček "házel machry" s falešnýma Rolexkama...

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 01. května 2015 20:05
Reakce na Hoolinkah:

Jo, myslim že jsi už o svém milovaném strýčkovi jednou psala 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 01. května 2015 20:22
Reakce na barbucha:

Asi jo...nebo o tom druhým. Ono je to prašť jako uhoď.

Nicméně tenhle si taky koupil napodobeninu Aqua di Gio - když už mu nezbývaly peníze na originál - a dával mi čuchnout, že v tom není žádnej rozdíl...

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 01. května 2015 20:29
Reakce na Hoolinkah:

Jo jasně - žádnej rozdíl!

Já měla zrovna včera takovou trošku hlasitější debatu s kolegou, při obědě - jsem si stěžovala na ty celníky a ten chytrák se upřímně podivil... proč prej nenakupuju jako jeho manželka někde na ňáký Alibabě nebo co. Že prej je to čínská stránka, ale že stejně všechny originály se i tak vyráběj v Číně, tak prej vo co de... že i ty předražený značky jsou všechny z Číny, včetně luí vytónů! A přece nebude kupovat něco, co je to samý, akorát desetkrát dražší!

No co ti mam povídat, boss nás od sebe musel odtrhávat 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 01. května 2015 20:39
Reakce na barbucha:

No, v jeho případě vlastně opravdu skoro žádnej. Člověk se dusil i ve vzdálenosti pěti metrů on něj. Jednou se vydatně osprchoval (vodu vynechal) asi třiceti střiky a následně okomentoval moje Alessandro, že: "cíboha, ta to je dačo jak z totej tržnice".

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 01. května 2015 21:33
Reakce na Hoolinkah:

Dobré...

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. května 2015 09:34
Reakce na barbucha:

Přesně takovou diskuzi jsem nedávno s kolegy vedla i já - prý ty moje předražené šanely stejně vyrábějí v číně, tu nálepku "made in paris" umí číňani taky vyrobit a nalepit. To nemá cenu, moudřejší ustoupí . Každý ať si koupí, co uzná za vhodné. To už neřeším.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 02. května 2015 10:19
Reakce na vanilka:

Mě to strašlivě popuzuje  Zejména když vím, že nemaj pravdu, ale do krve by se hádali! A zejména takovej neschopnej blb, kterýho si boss drží jen proto, že spolu kdysi chodili na základku nebo do pionýra  Neví nic, ale chytrej je jak rádio!  A ještě ti to podá tak, jako že jsi vlastně úplně blbá ty! No já bych vraždila! 

dusty
Avatar
30. července 2016 09:28

som prave na korfu a tu narazite na fejky v kazdom stanku so suvenirmi, ako v podstate vsade. vcera som chcela urobit fotodokumentaciu a grekyna sa na mna osobila ze ci som policajt!!!! 

50 ml angel sa predava za cca 56 eur, som skoro padla na zadok.

inak tu hodne zeny pouzivaju napodobeninu la vie est belle, ktora sa vsak vola sissy podla cisarovnej, ktora tu dala postavit palac achilion. vcera som konecne natrafila na "vyrobcu" - je to likerka vasillis,kde sme boli na ochutnavke, des. v porovnani s ich destilatmi "z jedinecnych miestnych darov prirody" je humus co otec so susedom vyrobili zo starych lekvarov a kompotov, curvoisier. za sissy a pansku verziu kaiser pytaju 15 eur. sissy csak vobec nie je zla, z lvb ide do krasneho pomarancoveho drevita, priam by som povedala ze faubourg 42.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 30. července 2016 16:12
Reakce na dusty:

"som prave na korfu a tu narazite na fejky v kazdom stanku so suvenirmi, ako v podstate vsade. vcera som chcela urobit fotodokumentaciu a grekyna sa na mna osobila ze ci som policajt!!!! "

Něco podobného jsem zažila před lety i v Chorvatsku.

inak tu hodne zeny pouzivaju napodobeninu la vie est belle, ktora sa vsak vola sissy podla cisarovnej, ktora tu dala postavit palac achilion. vcera som konecne natrafila na "vyrobcu" - je to likerka vasillis

No co, i Řekové chtějí mít svůj Frapin a co už zní světověji než Vasillis.

Offline slniecko admin
Avatar
17520 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 16:16

No....dostala som ponuku pre svoj blog od nejakej čínskej firmy na veľkoobchodný predaj značky Menditorossa. (Nie, neplánujem na ňu reflektovať:) )

Tak len na to upozorňujem, že bude dobré vône tejto značky kupovať od overených obchodov a nie z eBaya a podobne, aby sa niekto zbytočne nespálil.