Pure distance - jarní akce 1+2

25. dubna 2021 22:11
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 18:48

Korsičanka Čichovou slepotu umí třeba ISO E Super. Super, ne? 
Hodně se používá k zvýšení intenzity vůně a výdrže. Třeba Ormonde Jayne používá u nejvyšší variantx koncentrace "perfume elixir" (Osmanthus elixir, Iskarfand p.e. atd.).

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 18:51

svěženkář Kdo ví, co to je... Zrovna ty dvě od OJ se mi nelíbí. A je fakt, že Escentrics Molecule 01 jsem taky necítila, tak jsem další ani nezkoušela.

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 18:57

Korsičanka zrovna ty jsi hodně květinová a svěžest neudává hodnota před nulou . Já to mám taky s mnoha vunemi. Diory PH skoro necítím a panské Allury vůbec. Amouage Jubil Roja Enigma a Xerjoff AE2 mi přijdou jako levné fejky. Musí to byt taky něčím takovým, nějakou kombinaci .....

jo a Moleculy mám stejně 

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 18:59

haschm Vypadá to, že jsme taky jedné krve - ty a já

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 19:12

Korsičanka haschm Tak Molekuly jsou na ISO E Super založené...  Diory a Chanely jsou nadopovaný chemií jako máloco dalšího. U Xerjoff těžko říct.
Typický příklad Iso-éčka je Mugler cologne. Hodně ligí necítí nic. Po pár dnech používání.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. května 2021 19:32

Kurník, toto som zmeškala? Po tom, čo roky túžim po White? Ak by niekomu nesadla 60ml, tak sa hlásim...

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 01. května 2021 19:47

sisa.b Nezmeškala, Sisi. Můžeš jít do dalšího balíčku

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. května 2021 15:16

sisa.b aj ja ju chcem, ale tuná ma už odborníčky nahlodali s vônou Warszawa a Aenotus, musím bezpodmienečne do BA, ale aj tak mám obavy, či sa niekto pridá ku mne s menším objemom. 

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 02. května 2021 15:28

milacka No, není to jednoduché, když jako třetí nabízejí výběr jen ze 2 miniatur. "I" je taky moc elegantní, ale moc lidí ji nezná Já vím, že mohu koupit jen malou a na výběr mám fakticky jen ze 2-3, které se mi líbí, neb ostatní moc necítím 

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 06. května 2021 20:51

svěženkář Tak zatím to moc nevypadá. Nerada bych nákup brzdila časem mého příjmu:( Kdy to hodláš uzavřít, svěží muži? A klidně i beze mě, neb jiných lákadel je všude neúrekom

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 06. května 2021 22:56

Korsičanka Tak akce platí do 31.5. a já bych chtěl příští týden vyzkoušet vzorky.

Přes SZ pak dohoda, zda třeba neobjednáme d malými navíc. Myslím, že po 100€ je na německém parfumo prodáme bleskem. Před 14 dny tam pár 17,5 flakonků za 100-110€ proběhlo a zmizely většinou ten den...
Ideální by bylo, kdyby je na začátku zájemce o velký flakon zainvestoval. Domluvil bych prodej a majitel velkého flakonu by dostal od kupce přímo na účet. Výhodné odesláni do DE také zajistím, kupec zaplatí předem.

Ale je na každém, zda do toho půjde...

milacka sisa.b haschm 

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 06. května 2021 23:00

svěženkář Takže jsme se s prďola domluvily. Vymaž mě ze 3 balíčku, prosím, a ona si řekne, zda do tebou nabízeného jde.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. května 2021 23:29

svěženkář své-žen-kář, ani som ti nestihla napísať SZ, zamotala som sa do akcie Dorin. Vzorky tejto značky ma riadne opantali a už je objednávka na svete. Po dlhej dobe konečne parfumový adrenalín, ktorý mi rozbúšil srdce. 
Už máš vzorku Aenotusu? Za tvoju veľkorysú ponuku ďakujem, budem nad ňou uvažovať.  Jediné, nad čím váham, je konkrétna vôna Puredistance. Do konca mája mám čas premýšĺať. Som síce škorpiónka, ale žiaľ, váhavosť je moja slabá stránka. Musím vyraziť do BA a vyskúšať ich osobne.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. května 2021 23:33

svěženkář dočítavam, vzorky budeš mať budúci týždeň, poprosím zhodnotenie.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:24

Ja som teda zvažovala, že by som si nechala 1+1 a keďže chcem White + I, tak u mňa by bol voľný drobec podľa vlastného výberu. 

Ale mám nečakané výdavky, tak sa rozhodnem až pred koncom akcie

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 12. května 2021 16:23

svěženkář Jak vypadáš se zkoušením? Mám různé touhy a potřebovala bych vědět, zda opustit Puredistance, či nikoliv Mé voňavé pudy jsou holt nestálé a lákadel všude hafo...

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 13. května 2021 08:27

Korsičanka 
Tak Aenotus není můj šálek kávy. 
Svěží, nasládlá pudrová vůně. Citrusy nevystupují symostatně a kryjí se s pomerančovým květem a dalšími květinami. Pižmo a mechy vystupují velmi brzy. Prohřáto pačuli, které je rovněž rozputé v pudrové mlze. Noblesní vůně, rozhodně unisex. Výdrž průměrná.

Vyzkouším ještě M, Black a Sheidunu. Ale spíše do toho nepůjdu, pokud nenastane wow effect.

Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 13. května 2021 08:35

svěženkář Mám obavu, že pro tebe nenastane - leda M 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. května 2021 18:55

svěženkář nevesta by do akcie išla, môže sa spoľahnúť, že by sa dvaja drobci predali, ako si prednedávnom písal?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. května 2021 18:55

Korsičanka mé voňavé pudy sú rovnako nestále