Maison Guerlain - individuální objednávka - třetí a poslední

26. dubna 2020 21:29
Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 21:29

Jak jsem zmínila v vláknu Guerlain, připravuji první letošní individuální objedávku v Maison Guerlain.

Butik je pro veřejnost zatím stále zavřený, ale personál mi přesto objednávku zprostředkuje. Pokud tedy máte jakékoli přání ze současné nabídky Guerlainu (jen Bouquet de Paris má samostatné vlákno a realizace by se měla vydařit také v průběhu pár dní), můžete mi dát vědět ideálně v průběhu večera, připadně do zítřejšího poledne.

Horkými adepty budou pro nás mnohé asi novinky:

SHALIMAR edp 50 ml (99 €) v limitovaném provedení PATCHOULI ARDENT 125 ml (155 €), přírůstek do řady Les Absolus d´Orient 

      

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 07. května 2020 08:20

Platba objednávky proběhla a zásilka s parfémy - Shalimarem a Patchouli Ardent má dorazit kolem poloviny příštího týdne...

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 14. května 2020 00:05

Zásilka s limitkovými Shalimary a s novinkou Patchouli Ardent dnes v pořádku dorazila.

Zítra připravím a pokusím se všechna cenná psaní odeslat. 

Offline Chidori
Avatar
87 příspěvků moje polička 15. května 2020 10:47

Balíček dneska dorazil a jsem nadšená. <3 Moc si vážím toho, že to pro nás všechno zařizuješ a děkuju. :) :) 

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 15. května 2020 13:29

Chidori 

Super, to mě těší.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. května 2020 13:35

Připravuji druhou letošní individuální objedávku v Maison Guerlain.

Pokud tedy máte jakékoli přání ze současné nabídky Guerlainu (jen Bouquet de Paris má samostatné vlákno), můžete mi dát během dnešního večera.

Adepty budou možná novinky:

SHALIMAR edp 50 ml (99 €) v limitovaném provedení PATCHOULI ARDENT 125 ml (155 €), přírůstek do řady Les Absolus d´Orient 

      

a nyní už včetně i nejnovějšího přírůstku do řady Les Parisiennes L´INITIAL edp 125 ml (230 €)

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 17:04

K nové objednávce v Maison Guerlain jsem nechala přibalit 2 flakónky Shalimaru Philtre de Parfum.

Zájemci mi moho poslat SZ.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 27. zaří 2020 17:52

Připravuji novou objednávku v Maison Guerlain.

Zájemci Shalimar Philtre de parfum nebo o jakýkoli parfém ze současné nabídky mi mohou dát vědět do zítřejšího večera.

Fol Arôme je v tuto chvíli zatím ještě dostupná, ale prodává se prý neobvykle rychle (na parfémy této kategorie), má obrovský úspěch, což mě nepřekvapuje... tak pro jistotu jsem zarezervovala další dva kousky, protože mi pár lidí říkalo, že o ní uvažují (k Vánocům)...

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 20:17

Mám pocit, že jsem četla zprávu v SZ se žádostí o L Initial a Shalimar + Philtre de Parfum - když jsem se ke zprávě chtěla vrátit, nenašla jsem ji. Autorku zprávy prosím, aby se mi ozvala.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 06. listopadu 2020 11:54

Připravuji novou - vlastně první vánoční - objednávku v Maison Guerlain.

Zájemci o cokoli za současné nabídky mi mohou psát do SZ do zítřejšího poledne.

Pokud jde s Shalimar Philtre de Parfum - na cestě mám zásilku s dvěma flakóny navíc, takže ty mohou být dostupné do za týden.

Pokud jde o Fol Arôme - zarezervované flakóny už mají své majitelky a parfém je momentálně a už delší dobu vyprodaný. Jestli se ještě objeví do Vánoc nevím, ale mohu případně zkusit předběžnou rezervaci. Slíbit nic ale nemohu.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 13:10

Připravuji druhou vánoční individuální objednávku v Maison Guerlain.

Zájemci o cokoli ze současné nabídky mi mohou poslat SZ do zítřejších 10.00 hod.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 02. prosince 2020 22:39

Připravuji třetí (a letos poslední) vánoční individuální objednávku v Maison Guerlain.

Zájemci o cokoli ze současné nabídky mi mohou poslat SZ do zítřejších 12.00 hod.