La Maison Guerlain 2016 - předvánoční nákup

21. října 2014 19:45
Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 21. října 2014 19:45

LA MAISON GUERLAIN

Hromadné objednávky novinek, limitek i stálic, individuální objednávky celých balení vůní, nárazově, průběžně...  

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 21. října 2014 19:56

Nejbližší objednávka čehokoli ze současné nabídky La Maison Guerlain je v pátek, čili vědět mi můžete dát (SZ) do zítřejšího večera. 

Pokud jde o SANTAL ROYAL, v La Maison by ji měli mít od ledna 2015 (nedá se vyloučit i dřívější termín). Zájemci o celá balení se mohou hlásit už teď.

Není vyloučeno, že budu mít možnost "ochutnávky" už v prvním listopadovém týdnu, čili za pár dní. Pokud budete někdo chtít vyzkoušet se mnou (10 ml bude vycházet na cca 340 Kč), dejte mi vědět do SZ.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 23. října 2014 16:23

Flakón Santal Royal - tzv. listopadová ochutnávka - je už celý zadaný. Jakmile to bude aktuální, čili až bude flakón na cestě do Prahy, budu se ptát na flakónek a adresu, jako  obvykle. Následně budu posílat podklady k platbě.

Pokračuje zapisování se do seznamu zájemců o celá balení Santal Royal - prodej od ledna 2015, možná dřív.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 02. listopadu 2014 20:47

Flakónek Santal Royal už je nablízku, proto teď pošlu všem, zájemcům o podíl SZ s dotazem na flakónek a adresu zaslání. 

Santal Royal bude u mě v průběhu týdne, odeslání všem plánuji na pátek/sobotu.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 02. listopadu 2014 20:56
Reakce na domenica:

Parádní zpráva, díky

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 10. listopadu 2014 13:37

Zásilky, které měly být odeslané, jsou odeslané.

Termíny a časy pro osobní předání pošlu dnes večer. 

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 10. listopadu 2014 13:50
Reakce na domenica:

Mohla by som sa opýtať, ako j to s č.p. Insolence? Spomínala si, že končí...bude sa ešte porcovať, či už nie?

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 19:14
Reakce na slniecko:

Myslíš, že by se našel dostatek zájemců? Asi by to muselo proběhnout hodně rychle (a v tuto chvíli si nejsem jistá, jestli by flakón ještě vyrobili). Můžu zjistit, jak to s event. výrobou do konce roku vypadá.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 19:17

VÁNOČNÍ OBJEDNÁVKA

Pohled do kalendáře mě trochu vyděsil. Do vánočních svátků zbývá pár týdnů. Pokud byste chtěli pod stromeček něco z La Maison Guerlain, dejte mi vědět do SZ do konce tohoto týdne, aby všechno proběhlo v klidu a včas. Můžete vybírat vůně, ale i kosmetiku, šátky... 

Offline RoSa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 19:43
Reakce na domenica:

šátky? a máš nějaký odkaz, kde se dá vybírat?

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 14:12
Reakce na RoSa:

Odkaz na katalog s hedvábnými šátky Guerlain bohužel neexistuje. Takže jen takto: jedná se o šátky 90x90 cm buď s motivem Shalimaru nebo s motivem Slunce. Barvy: modrá, ametystová, bílá, černá a korálová.

(zdroj: vlastní archiv)

(zdroj: club.beaute-addict.com)

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 15:57
Reakce na domenica:

A cena se tedy pohybuje jak? Motiv slunce je ten klasický, co teď Guerlain razí třeba na taštičkách nebo jde o něco jiného? Mě se líbil ten modrý co tu je :) a líbí se mi i jejich rukavice...ale to je asi fakt na osobní návštěvu když k tomu není žádný katalog

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 16:11
Reakce na Venea:

Šátky stojí 330 euro. Motiv slunce je ten guerlainovský - Astre Guerlain.

Rukavičky - parfémované buď La Petite Robe Noire nebo Mitsouko stojí taktéž 330 euro.

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 19:42
Reakce na domenica:

Myslíš, že by se našel dostatek zájemců? Asi by to muselo proběhnout hodně rychle (a v tuto chvíli si nejsem jistá, jestli by flakón ještě vyrobili). Můžu zjistit, jak to s event. výrobou do konce roku vypadá.

No, to neviem, iba dúfam...blbé je, že je to do konca roka, keď má spústa ľudí veľa iných výdavkov...ale možno by to stálo aspoň za pokus?

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 19:45
Reakce na slniecko:

Tak jo, za pokus to stojí. Začnu tím, že zítra vznesu dotaz, jestli by bylo eventuálně možné ještě vyrobit 500 ml (litr asi fakt není reálný?) extraitu Insolence, pokud by ten požadavek přišel do konce roku.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 19:45
Reakce na slniecko:

Tak jo, za pokus to stojí. Začnu tím, že zítra vznesu dotaz, jestli by bylo eventuálně možné ještě vyrobit 500 ml (litr asi fakt není reálný?) extraitu Insolence, pokud by ten požadavek přišel do konce roku (nebo později). Prostě se pokusím zjistit, jestli je výroba ještě možná a pokud ano, dokdy.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 20:01
Reakce na domenica:

No něco málo bych si taky vzala... i když teď před vánocemi se mi to moc nehodí... a jaký by byl třeba cenový rozdíl, kdyby to bylo jen do 250 ml? To by se zase naplnilo snáze...

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 20:15
Reakce na domenica:

Super !

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 26. listopadu 2014 10:41
Reakce na fija:

No něco málo bych si taky vzala... i když teď před vánocemi se mi to moc nehodí... a jaký by byl třeba cenový rozdíl, kdyby to bylo jen do 250 ml? To by se zase naplnilo snáze...

Rozdíl by byl kolem 280 Kč na 10 ml (10 ml/500 ml = cca 832 Kč a 10 ml/250 ml = 1.110 Kč)

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 26. listopadu 2014 11:22
Reakce na domenica:

Díky. Tedy ne úplně zanedbatelný rozdíl... ale na druhou stranu snáze naplnitelné...