Guerlain - Oud Essentiel - 1. a 2. flakón

04. května 2017 15:37
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 26. června 2017 13:46
Reakce na Hanka H:

Odstřik Santal Royal jsem obratem prodala, ale OE budu asi potřebovat další desítku - je fakt úžasný, Hani!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. června 2017 21:46

Ohó, to je lektvar! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 27. června 2017 09:00
Reakce na Ellen:

Tak mám za sebou první společný den a noc s OE a msím ti napsat, tohle je vůně - chlap.  V první vteřině na mne tedy pokaždé dýchne alkoholem, ale ráda mu to odpustím. Protože tohle je chlap od koní, kterej tvrdě makal se dřevem, je pokrytej prachem a voní kouřem. Nějakě růže, ty ho vůbec nezajímají, těmi se jen prolámal nebo možná spíš prosekal, cítím vůni chladné oceli a to je v horkém dni a noci zatraceně přitažlivé. Tak bacha na něj!

Offline Andromeda70
Avatar
51 příspěvků moje polička 28. června 2017 16:14

domenica  Milá Moniko, moc děkuji za nádheru, kterou jsem si i s flakónem včera vyzvedla na poště. Prvotní nálož oudu asi po dvou mitutách ustoupila, a pak už jenom růže, zakouřená, ale dominantní. Asi po hodině pak ustupují i růže a pak cítím hlavně dřeva. V této chvíli mi něco připomíná. je možné, že tam cítím Coromandel? Z této řady mám také Ambre Éternel, kterou miluji, ale tahle se mi líbí ještě víc. Proti Ambre, kterou já osobně nemám moc odvahu nosit do společnosti, mi přijde taková něžná. Teď v létě bude naprosto úžasná.