Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 09. února 2021 19:08

Miru všechny krásné!

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. února 2021 19:17

Mitzi 

...jenže pak takovou sehnat za příznivou cenu...

Objevila jsem stránky, česká výroba, dělají i na zakázku, nádherné materiály, krásné barvy, precizní zpracování, vymakané detaily... Jenže začínají na 44tis...

http://www.sima-prague.com/

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 11. února 2021 15:32

Miru nádherné! Jo, je to hodně peněz. Ale kdybych je uměla vydělat snadno, nebudu jich za tuhle krásu litovat. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:20

Mitzi 

...já kdybych měla jinou výplatu, tak si to taky pořídím. A ještě budu pyšná na to, že to je Čech...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. února 2021 07:39

Miru Mitzi ja si od nich nechala sit neco do bytu, takze jsem nahodou ty kabelky (nektere) videla a jako ne-e, fakt nebyly hezke. Tezkopadne a dost demode. Za ty penize ani nahodou :) Jinak jsou moc sikovni, ale tohle neumi, uplne to postradalo smrnc. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 12. února 2021 19:25

jinx 

...jenže já bych jim dala, aby mi ušili tu kabelku od Dooney Rourke. A aby na ten širokej popruh vytisknul/vytlačil svoje logo Sima-Prague. A byla bych blažená!.

Miluju tohle řemeslné - poctivé - zpracování, detaily u těch úchytek k zipu, velká škála barev kůží a místa, kde je nakupují, prostě pro mě - vnitře - by to byla slast. Já bych byla nadšená, nechat si ušít.

Tohle:

(v šedé nebo cognac)

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 12. února 2021 21:59

Miru 

To už tě Dooney Bourke vyjde levnějc, a jsou mnohem hezčí

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 13. února 2021 04:09

barbucha 

...jo. Jenže nemám tetičku v zahraničí...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. února 2021 06:17

Miru aha, tak zrovna ta se mi nelibi a mam ji v kategorii tezkopadna a demode, no :) a nevim, za kolik tasky dooney bourke jsou, ale u Simy mi ukazali osklivou kabelku v cene krasne Prady, vtipne to bylo :) 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 13. února 2021 06:27

jinx 

...ahaa. No, moc Ti děkuji za zpětnou vazbu!.

A Ty třeba ráda jaké kabelky.?

(nemám ráda ale ty klopnové a nesnáším tenká ucha, ucha, pokud možno co nejširší s ohledem na zbytek/design kabelky)

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 13. února 2021 08:22

Miru 

Hele, tohle je teda naprostý peklo... neříkej mi že bys to nosila

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. února 2021 08:36

Miru takže by sis chtěla za velké peníze nechat ušít fejk?

Mne se ty jejich kabelky taky vůbec nelíbí, jsou strašně nudne a opravdu z nich doslova cítím tu tezkopadnost.

Ale mně se tedy nelíbí moc ani ten originál.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 13. února 2021 09:36

barbucha Dadoo 

...já nechci to, co on má na stránkách. Ale já si chtěla u něj nechat ušít, co bych si vymyslela.

(kvůli řemeslu...)

Ne, že to bude fejk, tu Dooney Rourke jsem dávala jako příklad - široký popruh, v něm vytlačená značka a tělo crossbody, ale beze švů, to bych bývala ještě doladila...

Momentálně se mi dost líbí tyhle:

(ale mám strach, že je to z eobuv, tam jsem jednou objednávala kabelku, koženou a vracela... Obrázek pěkný, skutečnost mizerná)

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 13. února 2021 10:21

Miru 

No, nechat si kabelku ušít... to se mi v dnešní době, kdy jsou kabelek miliardy, zdá celkem zbytečný

Jako nechat si na běžně vyráběnou tašku vyrazit vlastní monogram (jako má Debora - jinx ) to bych ještě pochopila... ale jinak si myslím, že skromnej člověk si vystačí se světovou nabídkou

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 13. února 2021 10:34

barbucha 

...ale jooo...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 13. února 2021 17:49

Tak za naprosté peklo tohle nepovažuji - ale souhlasím, že by to byly dost nepromyšleně investované peníze. Tamější tovar mi připadá jako prvorepublikové aktovky, které složily až do penze. Z tuhé těžké hověziny, s masivním hardwarem, nic, co bych si chtěla hodit přes rameno. Na milost bych vzala jednu dvě oranžové/camel.

A také bych byla zvědavá, jaké kabelky by jinx doporučila?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 13. února 2021 17:59

Hanka H 

...jo, a o tu tuhou, těžkou hovězinu já právě stojím...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. února 2021 07:24

Hanka H Miru mne se libi nektere celine, bottega veneta, ysl, prada double bag a peekaboo od fendi

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 14. února 2021 07:26

jinx 

...jo, tak od těch značek bych si taky vybrala...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 14. února 2021 18:54

jinx 

Mám dotaz - jestli se nepletu, tak máš cassette bag Bottega Veneta, neviděla jsi ji náhodou reálně v odstínu almond? Když byl ještě otevřený butik, tak tenhle odstín neměli, jen black a grass, potřebovala bych vědět, jestli je ten odstín fakt takhle světlý/přírodní, jestli nejde moc do růžova...