Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:43

Zarinya 

...šedá, lila, béžová. Pokud možno světlé odstíny

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 09:03

Miru A světle modro šedá by být mohla? Pokud by ses odvážila ( já osobně mám výbornou a několikanásobnou zkušenost s nakupováním na Wardow ), tak mně se moc líbí kabelky od fr. zn. Lancaster. Tahle je třeba povedená... Nebo jukni sama. Možná bys musela trochu někde přitlačit penězi, ale zase kvalita ti to vynahradí.

https://www.wardow.com/cz/lancaster-taska-pres-rameno-seda-528-36-gris-perle-cz-0.html

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 09:18

Miru Ty první dvě nejsou špatné, k babskému outfitu možná budou babské, k jinému (džíny a košile třeba) neutrální. Ty dvě “značkové” jsou pouťové peklo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 10:05
Reakce na Miru:

Zarinya 

...šedá, lila, béžová. Pokud možno světlé odstíny

​Tak kde furt bereš ty úděsný růžový? Jako jestli je ti víc než 12, tak na růžovou okamžitě zapomeň

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 10:11

Poéma 

...kvalita je pěkná a za tu cenu, dobré! Ale to jsou kabelky, které se mi typově absolutně nelíbí

Ale juknu tam na jiné, děkuji

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 10:12

barbucha 

...no, dobrá, tak se mi výběr zúžil a

zjednodušil

Tak šedá, béžová, event. bílá...

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 10:15

Miru 

No proto.

Proč se ti nelíbí ta šedivá od Poémy?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 10:25

barbucha 

...barva ano. Ale ten tvar je pro mě totálně nekabelkový, nudný. Evokuje mi to lovecké kabelky přírodní barvy, co byly hitem cca před 30lety...

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 11:51

Miru 

Mám pocit, že jsem na stránkách Kara viděla kabelky, který se prodávaj i jinde s jinou značkou. Aspoň teda na fotce vypadaly identicky, tak jestli pak u tý Kary nestojí zbytečně moc

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 11:54

dynda 

...mně Kara právě nepřipadá drahá, na to, že je to kůže(co jsem dávala ty růžové...)

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 11:55

Miru 

Tak kterej tvar by se ti líbil?

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 11:59

Miru 

Je to možný, mně přijde, že se tam ten sortiment nějak změnil.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:10
Reakce na Miru:

Poéma 

...kvalita je pěkná a za tu cenu, dobré! Ale to jsou kabelky, které se mi typově absolutně nelíbí

Ale juknu tam na jiné, děkuji

​taky se mi typove vubec nelibi.

ja si myslim,ze tyhle pastelovy barvy kabelek za moc nestoji ani v kvalite.Ze to furt vypada tak lacinne,plastove.Asi bych do letni kabelky moc neinvestovala a koukla i treba jen v zare,mangu,na sezonu.A uz vubec v hladke kuzi.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:20

Kara ty laciné kabelky prodává v sortimentu, které jsou běžně ke koupi na italských tržnicích. Podle toho je to taky tak "kvalitní" kůže, zpracování i nakonec životnost kabelky. Samozřejmě se u ní najdou i kvalitní, ale ty už nestojí 1200 -1500 Kč.

Miru Promiň předem, nechci se tě dotknout jen zvaž, jestli chceš kabelku, která vypadá jak od Vietnamců nebo raději nějakou korunu přidáš a koupíš si opravdu pěknou, kvalitní, nadčasovou kabelku v "letní" barvě, ale budeš ji moc nosit za dva, čtyři, případně deset let, která z módy nevyjde a bude pořád vypadat pěkně. Nemusíš koukat po kabelkách za desetitisíce, jsou kabelky třeba zrovna italské zn. Furla, Coccinele, nebo moje postovaná fr. Lancaster, příp. Rebecca Minkoff či Vince Camuto, které mají krásně zpracovanou kůži a kabelky od nich jsou "věčné".

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:22

barbucha 

Hobo nejraději.

Když crossbody, tak ucho také raději široké.

A hlavně - ucho přes rameno pokud možno široké, žádné tenké špagáty(ty snesu vyjímečně), co mají shopperky třeba.

No a barva - odstíny šedé, béžové

(a může to být klidně trochu "vopíčený"...)

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:24

Poéma 

...to máš naprostou pravdu, chci kvalitu a vím, že budu muset přitlačit, když chci, aby to nevypadalo lacině, ale naopak dost dobře a vydrželo to.

Jo, Tebou postované značky znám, juknu na ně důkladněji. Děkuji moc!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:24

Miru ta treti,hnedobezova vypada dobre.:-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 13:22

Miru 

Ta první guccina je příšerná. Tak ke kolotoči... ta poslední taška zrovna tak. Ty růžový všechny vypadaj lacině...

Docela se mi líbí akorát ta hnědá, resp. přírodní.

Ale kdybych nechtěla utrácet moc, podívala bych se klidně do Kary. Hele hobo tam maj, spoustu... šijou z kvalitní kůže a jsou levný. Akorát ty tašky nejsou moc vopíčený, tak nevim jestli by prošly

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 13:28

Kara kabelku bych si nekoupila ni omylem, jak ze Sapy do jedný.