Krása - líčení, účesy a tak vůbec...

23. ledna 2015 21:41
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 23. ledna 2015 21:41

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 19:31
Reakce na Miru:

Miru, potřebuji nutně poradit, prosím.

Pořídila jsem si na ples dlouhé červené šaty, úplně jednoduché, rovné, s trošku nabíraným živůtkem a širokými ramínky. Budu k nim mít černé lodičky na jehle, samozřejmě černou večerní kabelku, ale co k tomu. Mám světlé vlasy poo krk, tak možná nějakou květinu do vlasů nebo nějakou jednoduchou brož na šaty? Nechci to nějak přeplácat, protože ta červená je sama o sobě tak výrazná, že kombinovat to např. se zlatem, tak si přijdu jak od kolotočářů.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 19:50
Reakce na Alena_In:

Květinu do vlasů ne.

Dají se použít i velmi výrazné náušnice( ale ne bižu), byť jde o výraznou barvu šatů.

Pak už ale další šperky žádné. Lze ty výrazné náušnice sladit i s psaníčkem...

Pokud stříbro nebo bílé zlato, a ne výrazné, tak klidně velmi jemné až nenápadné náušnice(lépe ne visicí) a řetízek/náhrdelník v sadě, taktéž jemný.

Nebo - mohou být velmi jemné náušnice, řetízek ne, resp. holý krk, ale pokud máš pěkné ruce, tak buď výrazný koktejlový prsten nebo výrazný náramek.

Vždy aby to barevně ladilo(šperky spolu).

Pokud by byly s kameny, tak se stejnými. Ty máš ale černé boty - ke kombinaci červená/černá kameny žádné, nebo trefit červeň šatů,

nebo bezbarvé zirkony.

Perly bych k černočerné kombinaci nedávala.

Vlasy - co nejjednodussi.

Líčení - buď trefit rtěnku přesně kšatům + očí pouze řasy, nezapomenout na upravené obočí,

a nebo - kouřové očí a rty nude.

Až se dostanu k pc, pošlu nějaké obrázky, teď mám tablet

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:15

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:22

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:44
Reakce na Miru:

Děkuji, já jsem věděla, na koho se obrátit. Ty výrazné náušnice je skvělý nápad, mám jedny, co se budou hodit. A jsou tak výrazné, že by se s nimi další šperky už tloukly.

Vlasy budu mít asi hladké, sčesané na bok od pěšinky za uši - teda já to popisuju jak hotentot.

A líčení - kouoila jsem si červenou rtěnku přesně v barvě šatů. O víkendu jsem ji testovala, nejen že dobře vypadá, ale přežila i jídlo a pití a manžel ji několikrát sám od sebe pochválil. A k tomu jen upravené oči, něco jako na tvém obrázku dáma v červené krajce. Rty nude mít nemůžu, vypadá to pak, jako bych žádné neměla.

Díky moc.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:45
Reakce na Alena_In:

...no, a bude to momentálním pocitu,

ale k tomu všemu bych viděla

Violet Blonde

J'Ador l'Or

Habanita L'Esprit - ta by byla kontrastní, dráždivá

Orchidée Vanille

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:45
Reakce na Alena_In:

Tak paráda.!

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:47
Reakce na Miru:

Jak píšeš, vůni určitě zvolím těsně před odchodem. Ale přemýšlela jsem nad Habanitou L´Esprit nebo Velvet Orchid.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:48
Reakce na Alena_In:

...hlavně ať se dobře cítíš a ať si to pěkně užijete

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 20:51
Reakce na Miru:

Děkuji, je to ples, na který se moc těším a navíc ho pořádá jedna významná firma, tak si nechci utrhnout ostudu. 

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 26. ledna 2015 16:00
Reakce na Alena_In:

bude ti to tak slušet..  jediné, co by se mi na tobě nepozdávalo, je ta verze s tmavými kouřovými stíny.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 14:43

Nevím, zda to dát sem, ale asi ano, jak se líčením žena dokáže změnit

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. října 2016 12:28

Tak já se pochlubím jedním svatebním účesem, který jsem dělala. Jsem vizážistka, ale česání mě taky baví.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 16. října 2016 00:20

Takového kadeřníka bych chtěla najít .

https://www.youtube.com/watch?v=RpxegTIqaDE

Offline Myrtila
Avatar
2949 příspěvků moje polička 16. října 2016 04:42
Reakce na Solathis:

Krasne :) Ve velice podobnem ucesu jsem se taky vdavala, mela jsem tehdy i takto zrzave vlasy, jen misto ozdoby (ktera byla puvodne v planu, ale nakonec jsem se rozhodla jinak) do nej byl na obrad zapichnuty zavoj a pak zive kvetiny.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 16. října 2016 08:54
Reakce na cinkja:

Mě by pro začátek stačilo množství jejích vlasů

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 16. října 2016 11:22
Reakce na Solathis:

Krása. Ale s takovými vlasy to jde samo. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 16. října 2016 11:30
Reakce na cinkja:

To je krása. Přitom to vypadá tak jednoduše . Ona je to krásná ženská, s krásným obličejem, sekne jí to neskutečně. Mě se tenhle typ účesu nejvíc líbí právě na blondýnách, líp ten účes vynikne. Kdybych věděla, že i na hnědých to takhle bude vypadat, tak snad to toho jdu taky.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 17. října 2016 10:24
Reakce na MP Meri:

To nejsou moje vlasy, ale svagrone, ktera je ma o polovinu kratsi a ma jich o neco mene, nez ja. Ja jsem tvurce toho ucesu