Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline Alena_In
351 příspěvků moje polička 11. června 2019 14:05

V pátek jdu na pohřeb, potřebuju asi černé šaty, ale mám samé "zimní", nevydržím v těch 35 stupních. Potřebuju koupit něco lehkého a ne příliš drahého, v létě v černé chodit nebudu. Kde se mám podívat, prosím?

Online JankaM
191 příspěvků moje polička 16. července 2019 00:23

Džíny jsem nekupovala roky. Budu potřebovat nové, tmavě modré bez oprání. Vyšší pas, vel. asi odpovídající 42 a jsem vysoká, tak dost dlouhé. Mám pas, zadek, boky a asi silnější celé nohy, často mi jsou kalhoty úzké pres lýtka. Kam konkrétně zajít zkusit? Dostupné mám H&M, Lindex, Reserved, C&A, Orsay. Tuším ze by mi sedly nějaké ty Levis pro plné tvary, ale rozpočet mam tak max. 1500. Za tipy předem děkuji.

Offline Stará existence
48 příspěvků moje polička 16. července 2019 12:28

Alena_In V HM měli černé plisované šaty, délka pod kolena, ke krku, bez rukávu, stály asi 900,-.

Materiál sice nějaký polyester, ale zdál se mi docela fajn. Chtěla jsem dát odkaz, ale nějak mi to nefunguje.

Offline Maky
12 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 10:36

Potřebuji inspiraci co obléknout jako svatební host-kamarad. Svatba bude začátkem září, může být tedy teplo i chladno. Odehrává se pod širým nebem na vinici. Lazení v přírodních tónech s nádechem do starorůžové. 

Offline Dadoo
5781 příspěvků moje polička 18. srpna 2019 14:40

Maky LaĎĎĎení pro chlapa? Košile a kravata.

Lehký, buď světlý, např béžový, nebo třeba modrý oblek. K němu světlou košili a požadavku barevně odpovídající kravata. A budete sladěn dostatečně.

Opasek a boty nejspíš hnědé.

Offline bosibori
příspěvků moje polička 20. srpna 2019 12:34

Maky Kolega přišel nedávno na jednání v modrém obleku (odstín zhruba "nebesky modrá"), k tomu starorůžovou košili a kytičkovanou kravatu v barvách košile a obleku a bílé. Hnědé kožené polobotky, hnědý opasek. Byla to odvážná kombinace, ale vypadal skvěle. Bez iroine