Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline RoSa
Avatar
8165 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:53

viktorka_od splavu 

Pepco je muj objev loňskýho roku! postavili to vedle Billy, kam občas zaskočím, když jedu kolem... tak jsem tam vlezla jen tak ze zvědavosti, co to bude za hrůzu...

no a kupuju si tam od té doby pravidelně ťapky do tenisek/balerínek/lodiček; černý+bílý, cca snad á 12 káčé a lepší nikde jinde nemaj!

jemná bavlna, tenká gumička, neslejzaj, netlačej, správně vykrojený...

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:03

tzaziki já dnes prolétla obchody jako doprovod a musím říct, že jsme obě měly úplně stejný pocit. Nákup žádný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:04

Renusatko kde jste byly? (ať vím kam si ušetřit cestu)

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:13

viktorka_od splavu od České po nádraží všude . Já jsem nic nehledala, koukala jsem tak všeobecně a nic se mi nelíbilo. Zase podle mého vkusu bych se neřídila, ale materiály mi přišly děsné. Když se mi něco líbilo, tak to mělo nějakou šílenou barvu nebo to bylo ve velikosti XXXL. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:45

Renusatko aha, takže zaru i mango si škrtám.. tam já se obvykle nedostanu tak proto jsem se ptala, že nemá ani smysl teda tam chodit

Offline Kokoska
Avatar
28213 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:51

Byla jsem dneska v Reserved, konečně ho na Chodově otevřeli. Samá (pro mě) hrůza - vzory jedna velká divočina, střihy buď maxi na dvoumetrový lidi nebo mini, divný materiály. Neměla jsem chuť si zkusit jedinou věc. Koupila jsem si krajkové ťapky do balerín a šla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:56

Kokoska tak on to není obchod ani pro mě, natož pro tebe. tam vůbec nechoď, jako já mám zapovězený new yorker:-)

edit: ale nemáte tam na chodově cos? cos ty na to?

Offline Kokoska
Avatar
28213 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:58

viktorka_od splavu Ale byla jsem nedávno v jiném R. tam mi to jako taková hrůza nepřišlo. Asi nová letní kolekce.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. června 2018 22:59

Kokoska tak mně to v tom větším taky nepřišlo,dokud jsem si to nezačala zkoušet:-)

Offline Kokoska
Avatar
28213 příspěvků moje polička 14. června 2018 23:03

viktorka_od splavu jj, máme. Vrátila jsem ty volné šaty a koupila si obyč šedé tričko a pro dceru mikinu. 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 15. června 2018 09:19

Renusatko Ve kterém obchodě mají příčetné věci velikosti XXXL?

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 19. června 2018 06:04

Ucinen dalsi pokus,tentokrat F&F a nekolik no name kramku a “butique”......stale prd.

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 21. června 2018 15:08

Bledule M&S měli docela slušný výběr. Bonprix také nabízí, ale je třeba počítat, že tak 7 věcí z 10 se pošle zpět.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. června 2018 15:17

tzaziki No v F&F sa dá  lnie o nájsť max raz za uhorský rok. Väčšinou hrozný material a strihy nič moc, ani na štíhlych ženách ich oblečenie nevyzerá veľmi dobre takže v prípade špeciálnych požiadaviek fakt inam. Obávam sa že v najlacnejších reťazcoch je to ako hľadať ihlu v kope sena. 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 21. června 2018 17:01

KapkaMM Samozřejmě máš pravdu,  ale já jsem myslela,  že se dozvím ještě něco,  co neznám.  

V M&S jsem byla v úterý a mají tam kromě lnu samé příšerně těžké materiály na léto. A V Bonprixu jsou všechny šaty krátké už na modelkách.  Tam je sázka do loterie už trefit správnou velikost.  

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 21. června 2018 18:17

nepamatujete si nekdo, kde koupila Garfie ty boty s otevrenou stranou a prsty? Jsou v podstate stejny, jak moje Free People, ale jsou to sandaly. Myslim, ze zminovala kamenny obchod. Bych je prisoupla mamince, ale lepsi je asi zkusit, nez online.  Dekuji!

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 21. června 2018 19:00

Ráda bych si koupila dámské hodinky střední cenové kategorie. Pracuji v kanceláři, oblečená chodím kvalitně, spíš konzervativněji. Poradíte mi prosím nějaké značky? Hodně se mi líbí modely zn. Fossil. Tissot mi přijdou všecny dost usedlé. Ráda bych trochu nadčasové, ale aby měly šmrnc. Mám možnost nákupu na amazonu.com. Furla má taky některé modely dost povedné, cenově ale stejně jako levnější Tissot. Kupovaly byste hodinky přes americký Amazon?

Moc děkuji za rady.

Offline Garfie
Avatar
23869 příspěvků moje polička 21. června 2018 20:13

0zero7 Nebylo to v kamenném obchodě, mám je taky přes internet :-( ale jsou super, už mi je několik lidí pochválilo. Je to značka Comfortfuse, tady je odkaz na jejich obchod, ale já je koupila jinde (už je tam nemají).

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 21. června 2018 21:17

Garfie Diky moc, ja mela za to, ze to bylo v real obchode. I tak dobry :)

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 22. června 2018 07:24

Samart mne se ty klasicke znacky taky nelibily, ale zase od hodinek neocekavam, ze je odkazu dalsim generacim

po dlouhe vybirani jsem si koupila Marc Jacobs baker watch, nejdriv na dovolene v UK rose gold a potom jeste pres internet z USA stribrne, mam je 3 roky a OK

jinak ani na tissot uz se neda spolehnout, muz si koupil jedny pred 2 lety a ted se zacaly zpozdovat, tak je vzal ke znamemu hodinari a ten po otevreni zjistil, ze ten strojek je cely nejak zality v plastu a neda se s nim nic delat, rikal, ze se ta znacka hodne zhorsila a ze uz je ani do sveho obchodu nebere

objednat z amazonu bych se asi nebala, kdyz to bude primo amazon jako prodejce, od tech jinych prodejcu nevim

pekne hodinky si tu vybirava myslim nellielovett , takove jednoduche ciste, ale znacku si nepamatuju