Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 12. června 2018 21:21

viktorka_od splavu Ty prvni jsou opravdu zupanovite,takovy matovy saten. Jsou netere,hrozne se mi libily a moc jsem touzila si je vyzkouset,ale i ja vidim,ze to neni to prave orechove. Mimochodem je to H&M,kdybys chtela zupanek:-)

Ty druhe jsou asi deset let stare,vzor nic moc,ale potrebovala jsem neco co obleknu a tohle mi zbylo ve skrini. Neskrti,nelezou,nezarezavaji se. Takove to nenadchne a neurazi.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 22:00

tzaziki Pardon, na chvilku jsem odběhla a mezitím jsi přidala 2 fotky, ae zjistila jsem to až po odeslání příspěvku.

Oboje šaty jsou o hodně lepší než ty první propínací bez rukávů.

Ty světlé dlouhé by byly lepší, kdyby byly kratší a měly jinak udělané rukávy. Jak jsou ty rukávy spojené s trupem šatů, tak to rozšiřuje. Nejsem si jistá, jestli se pro tebe za barva hodí, lepší by byly bez lesku.

V těch kratších se vzorem je vidět, že máš hezkou postavu a nohy. Když pominu vzor, tak asi by bylo lepší, kdyby šaty byly trošku delší a měly delší rukávky nasazené na kraji ramen. Ale jsou super na to, abys je použila jako vzor, změřila si je a podle nich vybírala další šaty.  

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 12. června 2018 22:13

tzaziki nojo, to jsou takový šaty "pro neteř":-) ale v těch druhých je fakt vidět, že ti to sluší a nejsi žádná hrozná velryba jak sis stěžovala, prostě asi nejsi na tuhle velikost zvyklá, ale přitom vypadáš moc pěkně. určitě najdeš fajn šaty a být tebou fakt zkusím i ty z toho mohita (nechci říct že jsou bůhvíco, já z nich zas tolik odvařená nejsem,ale v rámci toho co jsem viděla v obchodech a za ty prachy prostě jdou)

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 22:56

tzaziki A teď nějaké šaty, co by ti podle mne mohly slušet.

šaty Answear1

Answear 2

Answear 3

Možná i tyhle, bohužel tam není napsaná délka a nevím, jestli by ti tahle barva slušela. Answear 4

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 12. června 2018 23:07

Emi jen upozorňuju, že č. 2 jsem zkusila a vracela (někde je tu k dohledání i legrační foto) páč jsou to pytlovité šaty typu toho županu pro neteř, jen kratší. prostě pro postavu větší než XS velikosti nelichotivé.

poslední vypadají hodně dobře, navíc tzaziki může mít klidně šaty lehce nad kolena, mladá s hezkýma nohama

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 23:08

viktorka_od splavu Aha, tak v tom případě je asi zbytečné je zkoušet.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 23:10

tzaziki Další várka, něco není skladem, ale asi by je ještě mohli naskladnit.

Zara 1

Zara 2

Zara 3, dlouhé

A jedny formálnější, co má myslím Moninika

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 23:13

tzaziki Ještě Lindex

Lindex 1

Lindex 2

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 23:18

tzaziki A pak Zoot.

Střihově by se mi líbily tyhle šaty, mají je i zelené a barevné.

A jedny formálnější, asi bych je nosila bez pásku a odstranila i poutka na něj, ale možná se pletu, přece jen to posuzuje jen podle fotek.

 

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 23:24

viktorka_od splavu Souhlasím, tzaziki je moc hezká. Ty tvé proužkované šaty by taky stály za pokus, střih mají pěkný. 

Offline brrr
Avatar
9994 příspěvků moje polička 12. června 2018 23:52

Ještě esprit má aktuálně celkem příčetné šaty.

Offline Kokoska
Avatar
28208 příspěvků moje polička 13. června 2018 07:16

Emi Na ty zavinovací šaty pozor, když člověk není zrovna plochá dráha, občas to z něj dokáže udělat kojnou. Ne všechny, ale dost často. Propínací nebo s výstřihem do V jsou lepší.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 13. června 2018 11:42

Kokoska To je pravda, ale u každého střihu stačí drobnost a šaty vypadají špatně. Třeba u košilových je riziko, že budou vypadat jako zástěra nebo jako noční košile. Podle mne teď teď tzaziki musí vyzkoušet různé střihy od různých značek a zjistit, co se jí na ní líbí, a přitom si ujasnit, jaké barvy, vzory a materiál jsou pro ni to pravé. Zabere to teď nějaký čas a peníze, ale pak bude vědět, co jí sluší a co jí vyhovuje.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 14. června 2018 16:31

Tak jsem dnes udelala prulet nekolika obchody. Pominu-li totalni hadrovitost a eklhaftne usiti(a to nejsem narocna) potkala jsem prd. Kytky,odhalena ramena, vetsina do pulky stehen, zavinovaci ani jedny, dvoje kosilove,ale v mojivelikosti beztvary pytel. Nic jsem nefotila,nemelo to cenu.Nejvetsi vyber v sekaci. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 14. června 2018 17:00

tzaziki achjaj. a jaky konkretni obchody?

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 14. června 2018 19:42

viktorka_od splavu Ani se radsi neptej,male mesto a top je tu Orsay,ktery jsem mela rada,kdyz jsem byla mensi a chodila jsem do prace. Jinak tu uz je jen NewYorker,Takko,Gate,TimeOut,Pepco a vietnamci.Proste uhyn.Jo a zkousela jsem jedny pruhovane a byla jsem jak obri almara.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:03

tzaziki no, tak to je marný. buď vyrazit někam dál, nebo objednat někde kde se snadno vrací... v těchhle obchodech se nedá koupit lautr nic. vlastně jo, v pepco psal někdo že si koupil šikovný gatě:-) já tam nikdy nebyla, u nás je obdobnej Kik a tam jsem dřív kupovala děckám tepláky.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:19

tzaziki To mne moc mrzí. Jenže v těch obchodech, co jsou u vás, se asi jen výjimečně objeví nějaké pěkné šaty pro dospělou ženu. Největší šance je asi v Orsay, ale i tam je asi lepší si ty šaty vybrat na internetu a objednat si je k vám do prodejny. No a ty pruhované měly asi špatný střih, jinak bys jako almara nevypadala. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:29

Emi je fakt, že v orsay jsem i nějaké střihově příčetné šaty viděla. ale zas to byly pro mě uplně šílené barvy a/nebo vzory, což nemusí platit pro tzaziki 

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 14. června 2018 20:41

viktorka_od splavu Hlavně ty příčetné se rychle vyprodají. Z Orsay mám jedny, co  jsem kupovala asi před rokem a co by asi mohly slušet i tobě nebo tzaziki. Teď jsem se dívala, jestli nebudou mít podobné, ale nenašla jsem ani jedny.