Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 13:15

sisa.b Tak začni postupně, pro začátek rifle tmavé, neroztrhané.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 13:20

viktorka_od splavu nellielovett mne sa proste sukne/šaty páčia, preto by som rada nejaké zaradila do šatníka. 

slniecko never tomu rifle sú milosrdné. Moje nohy už schytali nekompliment (dva, tri... ). Tak viem, že chodia po svete horšie, len nechcem byť celkom mimo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 13:25

sisa.b 

OT poznámka, tvé nohy neznám: byly doby, kdy tlustým nohám a obecně ženám měly být kalhoty naopak naprosté tabu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 13:26

sisa.b tak to je zima dobre obdobi zacit se satama, protoze tmave puncochace ev kozacky.. ty kozacky musi byt ale az ke kolenum. a pokud mas silnejsi kotniky tak to chce podpatky. no ale v prve rade bych dala tem sprostakum na cumak!;-)

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 15:04

sisa.b počuj, mnohé z nás by obetovali 10 rokov života a jednu obličku, keby vyzerali v 20-tke tak, ako ty teraz. Ak ti niekto dal na niečo nekompliment, bolo to stopro zo závisti....

....tak nejako si neviem predstaviť chlapa, ktorý príde  k peknej, vysokej, štíhlej kočke a skonštatuje "ty máš nejaké tlsté nohy".

A ako je samozrejme možné, že ich nemáš ako dráty do betónu, ale veď o to lepšie - móda-nemóda.

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 17:14

slniecko Mě se 

loni v době vánočních večírků dva kluci na ulici hrozně vysmáli, že mi mají dát najíst, protože mi z kabátu trčely nohy a já mám hrozně tenký kotníky, lodičky to ještě zdůraznily.... přitom nosím velikost M/L na výšku 174, takže žádná tyčka  Ale prostě na kotníky těžko přiberu, naopak sportem se mi rýsují lýtka, k těm kotníkům žádná hitparáda

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 18:22

Zu jako nevim kolik ti je let, ale kdo může brát něco takovýho vážně? blbečky vožralý/sjetý z ulice?

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 18:59

Zu som hovorila "chlapa". Dvaja ožratí trkvasi nie sú relevantní.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 19:09

slniecko cca 20 rokov dozadu mi na diske povedal jeden chlapík, že mám nohy ako dva duby, viac som mini šaty (boli tesne ku kolenám) na seba nedala. Teda ak nepočítam tehotenské (keď som do ničoho iného nevliezla) a jedny "kúpaliskové", ktoré už roky naťahujem v lete na plavky. Tie tehotenské som si navliekla aj na krst (podotýkam, že už som bola späť na svojej bežnej váhe, teda -20 kg) a mužova sesternica zas - Silvia a čo tie nohy? (hej, v zmysle že prečo ich ukazujem). Svokra mi tiež povedala, že mám tlsté nohy a to som bola po svadbe v najlepšej forme (a váhe) za posledných 20 rokov 

Akože v dlhých šatoch pohoda, ale ja by som fakt chcela nosiť aj nejaké sukne po kolená (alebo pod?) v zime k vysokým čižmám, alebo také voľnejšie šaty k elasťákom, len proste neviem, aký strih by mi sadol  Už mi ťahá na 40, tak si hovorím, že je čas zmieriť sa so sebou a prestať dbať na to, čo si myslia iní.

A ďakujem za kompliment 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 20:33

sisa.b tak ze mě si 20-30 let zpátky taky pár blbečků dělalo srandu, ale jak píšeš, je načase se na to vykašlat tak zkus něco až půjdeš nakupovat, někde v obchoďáku, vem si k tomu i pár bot a udělej fotky a uvidíš. nebo vem kamarádku ale normální, ne takovou sesternicu!

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 21:30

sisa.b debil.

Ale presne, nerieš takých a teraz si choď nájsť, čo sa tebe páči.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 21:55

Tu mám poslednú aktuálnu foto spred mesiaca. Na nej moje prvé krátke spoločenské šaty. Tie kolená asi fakt nebudem radšej ukazovať, je to des 

Kamarátku na nakupovanie fakt žiadnu nemám. Posledné šaty ku kolenám, ktoré som skúšala, mi hodnotila mama. Na moju otázku ,či môže byť, aj keď mi je kolená vidieť povedala, že to nie je až také strašné. Tak som ich samozrejme nevzala  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:03

sisa.b máš normální nohy šmankute jediný co bych ti doporučila tak boty trošku víc do špičky, nohu to víc protáhne a udělá takovou lepší siluetu. chce to vyzkoušet. příklad:

rozdíl mezi

a

není v nohou modelky, ale tvaru boty

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:15

viktorka_od splavu aj keď mám nohu 42?    Si v pretiahnutých pripadám ako na lyžiach pri mojej veľkosti. 

No a tá foto je dosť milosrdná (uhol a tak)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:22

sisa.b ta fotka hlavně ukazuje že jsi hrozně krásná, to je teda vážně škoda jestli o tom nevíš.

a ano, i když máš nohu 42. víš, uvědom si že ženička vel. nula nula nic metr pade čtyřicet kilo může v roztrhaných riflích a keckách vypadat jako roztomilý drobek do pozdního věku. ale normální pěkná ženská čím je starší tím víc v tom začne vypadat jako chlap. 

Offline SunEclipse
Avatar
3102 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:28

sisa.b si kočka, nohy máš v normálu. A jestli trpíš komplexama, pošlu ti foto SVÝCH nohou - potkat mě Muci, regulérně by to s ní švihlo

Online Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:39

sisa.b Máš úúúúplně normální nohy!

jestli tě to uklidní, já mám každou nohu jinak silnou a ten rozdíl v lýtku je skoro 6 cm! Taky bych měla začít nohy schovávat??

Ani náhodou! Nakonec.. na lýtka si nevidím, tak dělám, že o tom nevím, ne..? 

Tak si s tím přestaň lámat hlavu. A že máš 42.. Zkrátit to nejspíš nepůjde, že, tak, kvůli osobnímu pocitu, kupuj boty ne špičaté, ale jen špičatější. Mandlový tvar.

Hlavně se kvůli tomu nestresovat, protože pak je na tobě vidět, že si nejsi jistá. A ty hloupé kecy neposlouchej.Asi si na tobě někdo zvyšuje sebevědomí.

Midi délka je ted in, tak to ber jako výhodu.

A kdybys našla dost odvahy, vyfot nohy, my ti tu ty stesky rozmluvíme 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:41

viktorka_od splavu slniecko Já jí to taky pořád říkám, že má úplně normální sportovní postavu. Co já bych za takový krásný dlouhý nohy dala.

sisa.b Tvojí tchýni a všem dalším, kdo ti kdy řekli, že máš tlusté nohy, bych doporučila urychlenou návštěvu na očním!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:44

Ďakujem vám. No ja mám tie kolená fakt také - ako to nazvať - prekypujúce  No a ešte je tak trochu problém v tom, že mám kolegov športovcov a keď ich počúvam, ako kritizujú v okne tie krásne ženské na ulici, tak moja odvaha = nula nula ništ.

SunEclipse Muci ako tunajšia Mutziputzi? Je nejaká špecializovaná odborníčka na módu? Bez mučenia priznávam, že do podobných tém nechodím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 22:49

sisa.b kolegové nemají lepší zábavu jo? hmmm

jestli nechceš ukazovat kolena, tak ta délka co máš na foto je fajn. akorát bych byla za užší střihy na normální nošení, ne tak bohaté sukně. nakup pěkné boty s jemným tvarem špičky a ozkoušej střihy sukní co ti seknou, s nohama si nemusíš dělat nejmenší starost