Společenská obuv

01. listopadu 2014 19:26
Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 08. listopadu 2014 13:04
Reakce na andry:

Ano, v OC Haná.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. listopadu 2014 17:16

Krásné a kvalitní černé lodičky dělá ještě Vigneron a Peter Kaiser.

Třeba tyhle od Vigneron

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 08. listopadu 2014 19:11

Vypadají dobře, jdu brouzdat na internetu, ty druhé by se mi hodily i na běžné nošení.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 08. listopadu 2014 21:04
Reakce na Alena_In:

Veľmi pekné!

Blackviolet, aj tie sú krásne, len sa bojím spýtať na cenovú hladinu?

Inak na bežné nosenie nedám dopustiť na Gaborky, zato Hogl sa zdá má niečo konkrétne proti mojim nohám a drží sa krvnej pomsty....

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 00:38
Reakce na slniecko:

Ty z prvního odkazu jsou krásný...jenže s otevřenou špičkou. A já bych právě chtěla schovat prsty (mám široký chodidlo a nepěkný nehty na nohou). A taky bych radši měla punčochy.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 10:17
Reakce na slniecko:

Mám také jedny Hogl a jsou to "španělské" mučící boty. Přitom jsou tak hezké

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 12:21
Reakce na naja:

Tak aspoň viem, že nemám divné nohy .

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 13:23

slniecko, naja

tak to je ovšem podstatná informace, díky

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 13:28
Reakce na naja:

Fakt? Tak asi jak které botky? Nebo jak která noha? Mám dvoje Hogl lodičky na jehlách, odlišný tvar, a je v nich jak v bačkůrkách. I naboso je můžu mít a bez jediného minimálního otlaku, takže tahle značka se pro mě stala synonymem pro pohodlnou botu.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 15:43
Reakce na domenica:

Mám mokasíny na nízkém podpatku, v obchodě paráda, také jak bačkory, ale i když mám nohu úzkou, neotékající, při chůzi mne za chvíli začnou dřít nad patou. Už jsem je měkčila, vytahovala, naklepávala...dělala jsem s nima hokusy pokusy a výsledek 0. Takže si je mohu vzít opravdu jen když vím, že nastoupím do auta, někam popoběhnu a zase se povezu, takže je v podstatě nenosím . Ale to může, samozřejmě, být jen chyba jednoho modelu nebo fakt mé nohy!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 17:16
Reakce na domenica:

U mňa to boli čierne lodičky (ja viem, to že boli čierne je mimoriadne dôležitá informácia  )...a presne, ako naja píše, len na sedenie, každý krok v tom bolo jedno utrpenie...jednak to kdekade tlačilo a zvieralo (a to mám skôr úzku nohu) a jednak to bolo celé nejako naklonené dopredu, neviem, ako to popísať, proste keď sa normálne postavíš v lodičkách, tak je to ako dať sa na špičky, ale noha, myslím lýtko ostáva vzpriamené, toto mi nejako tlačilo nohu do predklonu, zhruba ako v lyžiarkach...no neviem, či som to dokázala vysvetliť ...ale tiež to mohol byť problém toho jedného modelu, lebo po tej skúsenosti túto značku obchádzam oblúkom....

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 22:35
Reakce na slniecko:

Ceny zhruba jako u Högl, tady v Humanicu:

http://www.humanic.net/at/Damen/Schuhe/Vigneron

Ale každou chvíli jsou slevy a brzy je zimní výprodej.

Jinak já nedám na Högla dopustit, kupuju je moc ráda a všechny mi sedí, i naboso.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 23:35
Reakce na blackviolet:

vďaka, vyzerajú veľmi elegantne...

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 10. listopadu 2014 12:02
Reakce na naja:

Mám také jedny Hogl a jsou to "španělské" mučící boty. Přitom jsou tak hezké

Souhlas, bohužel.

Kolegyně ty svoje "hégly" musela naprosto vyřadit z botníku a já to teda párkrát za rok vydržím a jdu v nich, protože jsou to moje nejhezčí sandály na léto.

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 10. listopadu 2014 12:34

Mám troje boty od Högla - kozačky, podzimní uzavřené, a lodičky - všechny perfektní.

Ale je pravda, že sandály na platformě jsem musela vrátit ještě v záruční době, neb se odlepovaly a prolamovaly.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 10. listopadu 2014 13:42

Mám také několikery boty od Högla, a jsem s nimi velice spokojená - několikery lodičky, všechny velice pohodlné, mokasíny, polobotky i sandály. Skoro už jiné boty než Högl a Gabor nekupuju. 

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 10. listopadu 2014 21:07
Reakce na fija:

Taktéž jsem skončila u Högl a Gabor....navíc Gabor má pro mě tu výhodu, že můžu lodičky kupovat i bez zkoušení, jen podle velikosti - jiné než G. ani nemám (a že jich nemám v různých barvách zrovna málo ).

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 21. prosince 2014 16:13
Reakce na fija:

Letos jsem si kupovala dvoje Desky a super! V jedněch uzavřených  jakoby balerínách chodím i naboso a jsou jak bačkory.