Přehlídky

15. října 2014 10:48
Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 12. října 2015 20:44

Já jsem byla hlavně u vytržení z tý látky. Krása.

Offline RoSa
Avatar
8167 příspěvků moje polička 12. října 2015 20:45

a i ten záhon mají barevně sladěnej!

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 12. října 2015 20:51
Reakce na RoSa:

Že jo?! 

Chtěla bych vědět, co to bylo za materiál - hedvábí? Nebo tak něco? 

To se asi blbě pere, když to mladej poblinká  (ten řval celej obřad, jako když ho na nože bere)

Offline RoSa
Avatar
8167 příspěvků moje polička 12. října 2015 21:17
Reakce na barbucha:

prdíky asi...

hele, mně to připadá jak surový hedvábí

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 12. října 2015 21:19
Reakce na RoSa:

Jo, to by mohlo bejt. Žádná viskóza 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. října 2015 08:59
Reakce na barbucha:

Tie by som brala všetkými desiatimi....a hej, kvalita látky z toho kričí na sto honov...inak, s hodvábom mám svoje skúsenosti (nejaký čas som ho maľovaný predávala) a s tou údržbou to vôbec nie je také vražedné, ako sa traduje, on vydrží pomerne dosť (nie veľmi chemické čistidlá, to je pravda, odporúčam úplne najlepšie detský šampón, alebo hocijaký šampón na vlasy, len čím menej "vylepšení" tým lepšie - špeciálne nie tie na dotónovanie vlasov ) - aj pomerne horúcu vodu, aj žehlenie (nepritláčať na jednom mieste, ale hýbať žehličkou a ideálne sa žehlí za mokra), a navyše, predpokladám, že poblinkané šatičky jej bude aj tak riešiť asi niekto iný...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:02

A tipovala by som z fotky (ale na istotu by som to musela držať v ruách - a to je malá pravdepodobnosť, že mi to vyjde) - že ide o hodvábny satén....hodvábny satén má úplne iný, jemnejší druh lesku než satén umelý.

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:32
Reakce na slniecko:

No vidíš, nějakou odolnost u hedvábí bych ani nepředpokládala - spíš bych naopak myslela, že je hodně choulostivý.

Ale nevím s tím saténem... ten přece je tenkej a splývavej, a tady jí ta sukně docela trčí (drží tvar), t.j. látka vypadá, že je silná a pevná.

No nic. Já bych ty šaty nemohla stejně nosit, vypadala bych jak blázen  ale ten materiál (a vzor) mě zaujal na první pohled.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:37
Reakce na barbucha:

Že jo?! 

Chtěla bych vědět, co to bylo za materiál - hedvábí? Nebo tak něco? 

To se asi blbě pere, když to mladej poblinká  (ten řval celej obřad, jako když ho na nože bere)

Zdálky to vypadá jako hedvábnej dupion.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:41

"s tím saténem... ten přece je tenkej a splývavej, a tady jí ta sukně docela trčí (drží tvar),"

závisí od hrúbky, ale hovorím, len na základe fotiek, nemusím mať pravdu, navrch ja so šitím skúsenosti nemám, len s hodvábom ako takým.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:44
Reakce na slniecko:

To má (i když kvalitní PES mikrosatén ten matnější lesk už dokáže skvěle napodobit), ale ten by v žádným případě takhle nedržel tvar. Navíc tady je ten lesk trochu zrnitej. To sice částečně může dělat vzor, ale řekla bych, že tam vidím i tu strukturu.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:46
Reakce na Hoolinkah:

môže byť.

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:53

Tak jsem ještě trochu googlila - jediný co jsem našla, je "Valentino jacquard dress". Takže ty barvy nejsou namalovaný, ale vetkaný... o samotným materiálu ale furt nic.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. října 2015 09:57
Reakce na slniecko:

Určitě jo. Vím co máš na mysli, ale dyšes by se jí hnedka zmačkal...a tohle je krásně hladký. A taft taky...takže vychází ten dupion.

Hele...

satén dyšes:

dupion:

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. října 2015 10:04
Reakce na Miru:

New York Fashion Week

Jééé, tohle chci!

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. října 2015 10:21
Reakce na Hoolinkah:

vidím :)

hovorím, ja na to viem maľovať, keď je to napnuté na ráme, prípadne to zmačkané napchať do mikrovlnky... zvyšok...si rada nechám vysvetliť

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 13. října 2015 12:13
Reakce na Hoolinkah:

Jééé, tohle chci!

Ta šedozlatá kombinace je zajímavá, ale otázka je, jak to bude vypadat na středoevropský bleduli

S tím dupionem budeš mít asi pravdu, vypadá aspoň podobně...

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 13. října 2015 12:18
Reakce na dusty:

To je veľmi ošemetný model. Stačila malá chyba na outfite a vyzerala by v nich usadnuto. Napríklad neprirodzená  farba vlasov alebo lodičky v telovej farbe /strašne IN vo východnej Európe/, či televízny make-up a hneď by bola selkoidne-almarovitá.

Myslím, že nude lodičkám, zaplaťpámbu!, už odzvonilo. I když východní Evropě to bude určitě ještě chvilku trvat  Máloco mi tak lezlo na nervy (zvlášť na platformě)... a byly všude, všude!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 13. října 2015 12:24
Reakce na barbucha:

Záleží na odstínu pleti. K narůžovělý bleduli by to asi nešlo, ale já jsem většinou lehce do zelena...

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 13. října 2015 12:31
Reakce na Hoolinkah:

Tak to jo. Do zelena, to je takové svěží...