Linky, tužky na oči

21. listopadu 2015 16:17
Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 21. listopadu 2015 16:17

Vybírám celé odpoledne... Poradí mi prosím někdo tužku na oči, která maluje snadno a sytě (ne že ji budu 5 minut motivovat k tomu, aby kreslit vůbec začala, a nebudu na ni muset moc tlačit), dá se rozmazat do kouřova (přiměřeně, ne že pak nebude po původní lince ani památky, jak to půjde hezky), ale neotiskuje se/neslévá (takže ne příliš měkká, co nikdy na víčku "neuschne")? A vyrábí se v matné tmavě šedé.

Co doporučíte?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 21. listopadu 2015 16:38
Reakce na andry:

S šedou barvou nemám zkušenosti, takže nevím, která firma je má v repertoáru, ale výborné jsou tužky od Too faced, Urban decay a co mě opravdu mile překvapilo, voděodolné tužky od Sephory, cenově okolo 250,- a kvalitně srovnatelné s těma šestistovkovýma.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 21. listopadu 2015 16:51
Reakce na náťa66:

já už si tu šedou najdu, hlavní jsou vlastnosti díky.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 21. listopadu 2015 17:32
Reakce na andry:

Jednoznačně doporučuju automatickou tužku na oči od Essence. Já používán sice hnědou Hot Chocolate, ale šedou mají taky. Je naprosto perfektní, jinou už nechci. Sytě namaluje jediným tahem a drží celý den. A tento zázrak kupuji v DM za 29,90. 

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 22. listopadu 2015 00:22
Reakce na andry:

Vybírám celé odpoledne... Poradí mi prosím někdo tužku na oči, která maluje snadno a sytě (ne že ji budu 5 minut motivovat k tomu, aby kreslit vůbec začala, a nebudu na ni muset moc tlačit), dá se rozmazat do kouřova (přiměřeně, ne že pak nebude po původní lince ani památky, jak to půjde hezky), ale neotiskuje se/neslévá (takže ne příliš měkká, co nikdy na víčku "neuschne")? A vyrábí se v matné tmavě šedé.

Co doporučíte?

Určitě Urban Decay, už to Náťa zmiňovala, jejich tužky jsou bezkonkurenční a že jsem jich zkusila fakt hodně. Sice jsou dražší, ale v Sephore mají pořád slevy, mají neuvěřitelné množství barev a drží perfektně celý den i bez báze. Jo a jsou měkké, takže lehce malují a nelamou se.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 22. listopadu 2015 01:18
Reakce na andry:

Pupa

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 22. listopadu 2015 08:14
Reakce na Tezulie:

no na ty slevy v Sephoře docela čekám, potřebuju tam leccos.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 22. listopadu 2015 10:56
Reakce na andry:

Bobbi Brown Smokey eye kajal liner - Storm.

Nebo MAC.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 22. listopadu 2015 17:57
Reakce na andry:

V létě jsem si koupila Master Smoky od Maybelline, odstín Smohy Grey a vůbec není špatná. Vypadá i maluje(skoro) jako moje oblíbená od Smaxbox, jen není voděodolná a se třpytkami, což mi do práce nevadí.

maybelline

Když jsem ji teď hledala, našla jsem asi novou řadu.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 08:42
Reakce na Mirka:

podobnou "tlustou" tužku mám od Sephory.

------------------

nakonec jsem zakoupila Clarins v odstínu Smoky Plum, tuším tu dřív o ní někde byla taky řeč. ale teda UD 24/7 v odstínu Smoke mě spíš zklamalo, strašně moc měkká, až příliš. no četla jsem, že různý odstíny se kvalitativně liší

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 11:00
Reakce na andry:

Já jsem včera v DM hledala tu, co jsem Ti doporučovala, kterou jsem si koupila na jaře nebo kdy, jako novinku - a na stojanu jsem ji nenašla. Si fakt dělají legraci.

Šminky v Sephoře si kupuje kolegyně, má jejich kartu a na řadu z nich dost nadávala. Např. třpytky ze stínů byly všude, i na mně.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 11:02
Reakce na andry:

to s těma odstínama je pravda, některé černé jsou měkkčí než třeba hnědé.

Už jsem se s tím setkala mnohokrát a nejen u tužek, ale i u rtěnek, kde některé odstíny drží a některé se mažou .

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 11:08
Reakce na Mirka:

tato konkrétní "jumbo" tužka je dobrá, používám dlouhodobě (možná občas trochu sušší než by se hodilo a než se zase "rozmaluje"), ale třeba báze pod stíny mizerná. víc zkušeností nemám.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 15:53
Reakce na andry:

Už se "těším", jak budu shánět náhradu, až dopatlám, co mám doma.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 15:58
Reakce na Mirka:

chápu, zrovna sháním takhle bázi pod stíny jako náhradu za už nevyráběnou

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 16:01
Reakce na andry:

Já jsem si na jaře koupila chválenou od Dermacolu, abych o něco nepřišla, když to nepoužívám, a moc mě nenadchla. Stejně chodím z 99% s linkou a řasenkou. Kolegyně v práci mě x-krát ujistily, že stíny mám sice hezky udělané, ale přes brýle zcela neviditelné.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 28. listopadu 2015 16:14
Reakce na Mirka:

já sice nijak nestínuju, používám jednu barvu stínu a linku, co rozmažu jakože do kouřova, ale bez báze se neobejdu. potřebuju vypadat přijatelně až do večera. takže jsem si namyslela pár tipů a snad se najde nějaká dobrá.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. února 2016 18:49

patří sem i tužky a ostatní na obočí ?

pokud ne, zkopíruji jinam.

Zkoušela jste něterá vosk na obočí ?  Já dneska, jen nevím, jestli se používá samostatně, nebo pod nalíčení obočí nbo po nalíčení obočí. ( zkoušela jsem transparentní)

Obočí teda krásně srovná a hezky se leskne.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 29. února 2016 22:07
Reakce na náťa66:

Samostatne, alebo po. Ja mám sadu od Urban Decay, dva odtiene farby + transparentný vosk.